Home > Osobní vozy > ECOSPORT > Výbava > Zážitek z jízdy

Zážitek z jízdy

Nejlepší technologie jsou takové, které přinášejí do vašeho světa něco pozitivního, řeší problém a mají jasný přínos. Přesně takové najdete v EcoSportu. Od inteligentního pohonu všech kol přes asistent pro rozjezd ve svahu až po Ford SYNC 3: Poznejte technologie, které usnadní řízení a zpříjemní život.

Jistota v nepředvídatelných situacích

Inteligentní pohon všech kol (AWD) dokáže měnit rozdělení hnací síly podle toho, zda zrovna jedete po mokrém, suchém nebo namrzlém povrchu. Jedná se o inteligentní technologii, která dokáže rozdělovat hnací sílu mezi přední a zadní kola podle aktuální situace. Systém připojuje zadní kola samočinně, což přináší snadnou ovladatelnost, vyšší bezpečnost a lehkost řízení.

Více jistoty při rozjezdech do svahu

Asistent rozjezdu do svahu dočasně zabrání neúmyslnému couvnutí vozu. Systém prodlouží brzdný účinek o 2,5 sekundy, čímž získáte čas k přesunu chodidla z brzdového pedálu na plynový. Tato funkce přijde vhod i při zastavení a opětovném rozjezdu na kluzkém povrchu.

Ford EcoSport Rear View Camera

Snazší a bezpečnější couvání

Patníky, zábradlí, nízké zídky… zadní parkovací kamera vám ukáže vše, co se děje za vozem. Aktivuje se automaticky při zařazení zpátečky a její obraz se přenáší přímo na obrazovku ve středové konzole. Navíc zobrazuje virtuální naváděcí linie, které vám pomohou zajet i do těch nejtěsnějších míst.

Top