Home > Osobní vozy > ECOSPORT > Výbava > Zážitek z jízdy

Zážitek z jízdy

Nejlepší technologie jsou takové, které přinášejí do vašeho světa něco pozitivního, řeší problém a mají jasný přínos. Přesně takové najdete v EcoSportu. Poznejte technologie, které usnadní řízení a zpříjemní život.

Více jistoty při rozjezdech do svahu

Asistent rozjezdu do svahu dočasně zabrání neúmyslnému couvnutí vozu. Systém prodlouží brzdný účinek o 2,5 sekundy, čímž získáte čas k přesunu chodidla z brzdového pedálu na plynový. Tato funkce přijde vhod i při zastavení a opětovném rozjezdu na kluzkém povrchu.

Ford EcoSport Rear View Camera

Snazší a bezpečnější couvání

Patníky, zábradlí, nízké zídky… zadní parkovací kamera vám ukáže vše, co se děje za vozem. Aktivuje se automaticky při zařazení zpátečky a její obraz se přenáší přímo na obrazovku ve středové konzole. Navíc zobrazuje virtuální naváděcí linie, které vám pomohou zajet i do těch nejtěsnějších míst.

Všimne si dopravních značek, které jste mohli přehlédnout

Systém rozpoznávání dopravních značek zaznamená značky umístěné vedle vozovky nebo nad ní, stálé i dočasné dopravní značení. Na palubním počítači se rovněž zobrazují ikony maximální povolené rychlosti a zákazu předjíždění.

Red Ford EcoSport from the back heading towards traffic sign
Ford EcoSport displaying auto high beam

Abyste v noci lépe viděli, ale neoslňovali ostatní.

Asistent dálkových světel je užitečná pomůcka pro řízení v noci. Systém automatického přepínání dálkových světel dočasně ztlumí dálková světla, aby neoslňovala řidiče protijedoucích vozidel a vozidel jedoucích před vámi. Jakmile je před vámi opět volno, dálková světla se znovu rozsvítí, aby vám zajistila co nejlepší viditelnost.

Top