Home > Osobní vozy > NOVÝ EDGE > Výbava > Komfort

Vaše pohodlí je pro nás prioritou

Ford Edge je plný promyšlených detailů, které umožňují vám i vašim spolucestujícím cestovat uvolněně a bez stresu.

A person in a car close up

Dokonalé ticho a klid v kabině

Systém aktivního snižování hlučnosti eliminuje nežádoucí ruchy pronikající do prostoru pro cestující. Mikrofony zachycují a měří určité zvukové vlny. Jedná se o podobnou technologii jako u sluchátek tlumících hluk. Systém generuje neslyšný „bílý šum“, který vyruší nežádoucí zvuky. Výsledkem je cestování s pocitem úžasného klidu a ticha.

Vaše oblíbená hudba v dokonale věrném podání

Bez ohledu na váš hudební vkus si každá skladba zaslouží znít přesně tak, jak to její interpret zamýšlel. A to je přesně to, co můžete očekávat od zcela nového Fordu Edge. Jak je to možné? Protože si ho lze objednat s B&O PLAY. Tento prémiový audio systém o výkonu 1000 W je tvořen 12 reproduktory včetně subwooferu, které produkují plný a silný zvuk. Akustičtí specialisté B&O PLAY navrhli, vyvinuli a naladili tuto pokročilou technologii speciálně pro nový Edge. Vychutnejte si tedy oblíbené kapely a písničky v soukromé koncertní síni, v niž se kabina vašeho vozu promění.

Ford music
Ford Edge electronic parking brake close up

Malá, praktická, šetřící místem

Elektronická parkovací brzda nabízí překvapivé výhody - máte díky ní více místa v kabině, snadno se používá a nevyžaduje pravidelnou údržbu. Brzdu aktivujete jednoduchým stiskem tlačítka na středové konzoli.

Top