Home > Osobní vozy > NOVÝ EDGE > Výbava > Praktičnost

Vezměte si vše s sebou

Ať už se chystáte na zaslouženou dovolenou, za nákupy nebo na golfový turnaj, nový Ford Edge vám poskytne tolik místa, kolik budete potřebovat. Dokonce i nejvyšší spolucestující si mohou na zadních sedadlech pohodlně natáhnout nohy. Již tak úctyhodný objem zavazadlového prostoru lze zvýšit tažným zařízením a střešními ližinami.

Ford Edge load space

Na všechno se najde místo

Zavazadlový prostor nového Fordu Edge je úctyhodně flexibilní. Základní 600litrový objem zavazadlového prostoru můžete zvýšit až na 1800 litrů sklopením zadních sedadel, která jsou rozdělena v poměru 60:40. To je víc než dostatek místa pro vše, co budete potřebovat během svého víkendového dobrodružství, na rodinné dovolené či obzvlášť bohatém nákupu.

Zabezpečení těžkého nákladu

Když v zavazadlovém prostoru vezete něco těžkého nebo křehkého, je důležité důkladné zabezpečení proti pohybu, aby nedošlo k poškození daného nákladu nebo vozu. Úchytná oka v zavazadlovém prostoru vozu Edge se postarají o to, aby váš náklad zůstal bezpečně na místě.

Ford Edge tie-down rings close up
Ford Edge tow bar

Přidejte tažné zařízení a naložte úplně všechno

Při použití volitelného tažného zařízení můžete využít tažné kapacity nového Edge, která činí přes 1500 kg.

Se střešními ližinami toho odvezete ještě víc

Střešní ližiny vylepší jak užitnou hodnotu nového Fordu Edge, tak jeho vzhled. Ližiny jsou potřebné k instalaci všestranných příčníků z nabídky příslušenství.

Ford Edge roof racks and rails
Top