Home > Osobní vozy > FOCUS ST > Features > Komfort

Komfort

Focus ST je vyroben tak, aby vynikal. A interiér byl navržen tak, aby nezůstal v ničem pozadu. Autosedačky RECARO s charakteristickým logem ST jsou doplněny sportovním volantem. Celkový vzhled doplňuje řadicí páka s hliníkovým designem a hliníkové pedály. Ford SYNC 3 umožňuje ovládat vše od nastavení zvuku po mobilní telefon a satelitní navigaci – vše prostřednictvím intuitivní 8'' barevné dotykové obrazovky nebo jednoduchých hlasových příkazů. S prémiovým audiosystémem B&O si můžete vychutnat oblíbené kapely a písničky v pohodlí kabiny vašeho vozu, který se přemění v malý koncertní sál.

Ford Focus ST recaro seats close up

Sportovní sedadlo řidiče

Sportovní sedadla RECARO vás pevně usadí v každé zatáčce. Nabízejí mimořádnou oporu a jsou tvarovaná tak, abyste měli svůj Focus ST vždy plně pod kontrolou.

Váš klíč k propojenějšímu světu 

Focus ST je také vybaven modemem FordPass Connect. Tento systém nabízí celou řadu užitečných funkcí včetně bezdrátového připojení 4G LTE WiFi až pro deset zařízení a aktuálních informací o dopravní situaci, které jsou doručovány přímo do vašeho satelitního navigačního systému. V případě nehody dokáže FordPass dokonce uskutečnit nouzový hovor eCall na tísňovou linku a poskytnout informace o poloze vozu bez nutnosti připojeného telefonu.

Ford Focus ST FordPass connect mobile app
Ford Focus ST interior wireless charging pad

Nabíjení za jízdy

Interiér Focusu ST byl navržen s ohledem na maximální prostor a praktičnost. Například multimediální přihrádka před řadicí pákou pojme i ty největší smartphony. Pro kompatibilní telefony je rovněž k dispozici bezdrátové nabíjení, takže není problém mít dané zařízení vždy připravené k použití.

Top