Home > Osobní vozy > NOVÝ FOCUS > Výbava > Užitná hodnota

Na všechno je zde dost místa

Zcela nový interiér využívá dostupný prostor do posledního milimetru. Výsledkem je dosud nejprostornější Focus v historii a jeden z nejprostornějších vozů ve své třídě. V první i v druhé řadě sedadel je tolik místa, že se i vysocí cestující mohou usadit naprosto pohodlně. Zadní sedadla dělená v poměru 60/40 lze sklopit téměř do roviny a získat tak maximum prostoru pro náklad. Zavazadlový prostor pro verzi kombi nabízí velkorysých 608 litrů objemu při standardním uspořádání sedadel a krytu zavazadelníku.

Ford Focus load space

Spousta místa.

Velikost zavazadlového prostoru je opravdu impozantní. Nikdy tak nebudete trpět nedostatkem místa. Vyšší pasažéři vpředu i vzadu ocení větší prostor pro nohy, a to především při delších cestách. Nastavitelná podlaha zavazadlového prostoru a bezdotykové ovládání pátých dveří (pouze u verzí kombi) maximálně usnadňují nakládání.

Prostorný a kultivovaný

Ultramoderní nový design nabízí víc než pouhý zážitek z jízdy. Máte také dostatek místa pro zavazadla. Celý interiér je prostornější, světlejší a vzdušnější než dříve. Vytváří tak komfortní a designové prostředí.

Ford Focus spacious interior
Ford Focus load floor

Praktická nastavitelná podlaha zavazadlového prostoru

Standardně pouze u verzí kombi: podlahu zavazadlového prostoru lze nastavit do jedné ze tří výšek, čímž vytvoříte tajnou schránku proměnlivé velikosti. Umístěním podlahy do nejvyšší polohy a sklopením zadních opěradel získáte zavazadelník s téměř plochým dnem.

Tolik zavazadlového prostoru, kolik budete potřebovat

Bez ohledu na to, jaký typ karoserie si zvolíte, byl zcela nový Focus navržen tak, abyste měli dostatek prostoru. Zadní sedadlo se dělí v poměru 60:40 pro všestranné využití. Zadní sedadla lze také složit téměř do roviny a tím vytvořit ještě více místa pro zavazadla. Zcela nový Focus také disponuje praktickým průvlakem pro lyže.

Ford Focus cargo space
Top