Home > Osobní vozy > MUSTANG > Výbava > Zážitek z jízdy

Výkonnější. Elegantnější. Více Mustang.

Elektromagneticky ovládané tlumiče pérování, nový 12“ digitální přístrojový štít a pokročilé jízdní technologie, jako například přepínatelné režimy nebo adaptivní tempomat, promění každou jízdu ve Fordu Mustang v nezapomenutelný zážitek.

Představujeme Adaptivní podvozek MagneRide™

Tato pokročilá technologie tlumičů zajišťuje jak jistější ovládání vozu, tak mimořádný komfort odpružení. Systém nepřetržitě monitoruje provozní podmínky a záměry řidiče. Podle toho upravuje nastavení tlumičů až tisíckrát za sekundu. Při změně jízdního režimu se automaticky změní základní kalibrace tlumičů. Výsledkem je za všech okolností mimořádná stabilita, komfort odpružení a jistota ovládání.

Mějte svou jízdu pod kontrolou.

Aplikace Track Apps sledují několik různých veličin sportovní jízdy a zobrazují je na palubním počítači. Budete tak mít informace o zrychlení vozu, o výkonnosti brzd a ukazatele času k dosažení určité rychlosti. To vše vám pomůže vytěžit z jízdy maximum.

New Ford Mustang LED lights close-up

Přední LED světlomety s pásky denního svícení

Ford Mustang nyní přichází s předními LED světlomety v designu využívající trojici světelných trubic. Jejich přesný a neobyčejně jasný světelný kužel se automaticky přizpůsobuje aktuálním podmínkám. Je tak velice užitečný pro jízdu v noci. Systém automatického přepínání dálkových světel dočasně ztlumí dálková světla, aby neoslňovala řidiče protijedoucích vozidel a vozidel jedoucích před vámi. Jakmile je vpředu opět volno, dálková světla se znovu rozsvítí, abyste měli ten nejlepší rozhled. Světla denního svícení navíc skvěle vypadají a hlavně zvyšují viditelnost vašeho vozu pro ostatní řidiče.

Posilovač řízení, který reaguje na každou situaci

Elektrický posilovač řízení (EPAS) se automaticky přizpůsobuje rychlosti jízdy a provozním podmínkám. V nízkých rychlostech jde řízení snadno a zlehka, aby usnadnilo manévrování. Ve vysokých rychlostech, kdy potřebujete jistější kontrolu nad vozem, řízení tuhne. Díky rozšířeným funkcím dokáže posilovač řízení EPAS také reagovat na poryvy bočního větru a tlumit nechtěné vibrace volantu na rozbité silnici.

New Ford Mustang leather steering wheel

Pokročilý systém, který vám pomůže zůstat v jízdním pruhu

Systém udržování v jízdním pruhu sleduje pomocí kamery, zda nevědomky nevyjíždíte z jízdního pruhu. V takovém případě vás varuje vizuálním upozorněním i vibracemi volantu. Reagujete-li pomalu nebo vůbec, asistent pro jízdu v pruzích zasáhne do řízení, aby vás vrátil zpět do správného pruhu. Tato technologie je určena pro víceproudé komunikace dálničního typu. V rychlostech pod 70 km/h se deaktivuje. Lze ji vypnout i ručně.

Ford SYNC logo

Emergency Assist

Funkce automatického nouzového volání Emergency Assist je pokročilou funkcí systému SYNC, která využívá mobilní telefon spárovaný pomocí technologie Bluetooth® ke kontaktování dispečinku záchranných složek poté, co se u havarovaného vozidla aktivuje airbag nebo odpojí palivové čerpadlo. Tuto funkci lze používat ve více než 40 evropských zemích a regionech.

 

Top