JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?

Zadejte dotaz, hledané slovo
Home > Osobní vozy > S-MAX
Základní cena od Gross Retail Price (PV) včetně 21 % DPH
Zvýhodněná cena od Gross Promotional Price (PV) včetně 21 % DPH

Stvořen pro dobrodružství

Ford S-MAX byl zkonstruován tak, aby vám přinesl komfort a pohodlí ať jedete za jakýmkoliv dobrodružstvím. A protože každé dobrodružství je lepší prožít s partou kamarádů, najdete ve voze spoustu prostoru jak pro ně, tak pro jejich zavazadla. Ford S-MAX je k dostání v 5sedadlové nebo 7sedadlové konfiguraci s až 3 ISOFIX body pro ukotvení sedaček pro děti.

Vůz Ford S-MAX je k dispozici s výkonným hybridním 2.5litrovým spalovacím motorem Duratec, který dosahuje působivého točivého momentu. Hybridní motor vozu S-MAX funguje bez nutnosti nabíjet vůz a dosahuje nízkých hodnot vypouštěných emisí CO2. Díky akumulátoru, který je uložen bod podlahou vozidla nedochází k zmenšení zavazadlového prostoru a vy si tak můžete užívat jízdu v plném komfortu.

Jak se rozhodnete?

Nádherné laky karoserie. Který je pro vás ten pravý?

Výkonný, hospodárný a nyní i elektrický

Vůz S-MAX je nabízen v hybridní (HEV) verzi. Motor 2.5 Duratec Hybrid dosahuje výkonu až 190 k / 140 kW a je schopný táhnout přívěs o hmotnosti až 1 750 kg. Tento hospodárný motor vypouští snížené množství emisí v hodnotě 146 g/km a není potřeba ho externě nabíjet. Nic vám tedy nebrání se zabalit a vyrazit za dobrodružstvím.

Ford S-MAX Rear Styling of the back lights
White Ford S-MAX ST-Line parking

Ještě snazší parkování

Aktivní parkovací asistent vám pomůže zaparkovat do míst, která jsou pouze o 20% delší než vaše vozidlo. Jednoduše stisknete tlačítko a senzory tohoto inovativního systému lokalizují vhodné místo, pokud okolo něj projíždíte. Následně parkovací asistent vozidlo zaparkuje, zatímco vy ovládáte pouze brzdový pedál, plyn a řadicí páku dle zvukových signálů a instrukcí na displeji palubního počítače.

Pohodlnější cestování

S-MAX rozmazluje všechny na palubě, hlavně díky prostorné kabině a zavazadlovému prostoru. V případě nutnosti převozu větších zavazadel nebo například campingového náčiní můžete zadní sedadla uspořádat a vytvořit více místa. Pro dosažení absolutního zážitku zvolte výbavový stupeň Vignale s vyhřívanými a ventilovanými sedadly nastavitelnými v 10 směrech s masážní funkcí. Pro usnadnění každé cesty využijte aplikaci FordPass, která vyhledá ty nejrychlejší cesty bez kolon tak, aby vy jste si užívali jen cestu za dobrodružstvím.

Ford S-MAX in motion in the city

Silnější zpomalení při prudkém brzdění

Elektronický brzdový asistent pomáhá vozu dosáhnout maximální účinnosti brzd v krizových situacích. Systém řízený soustavou ESC sleduje, jakou silou působíte na brzdový pedál, a v případě potřeby automaticky zvýší tlak v brzdové soustavě.

Obrázek motoru Forda S-MAX

Motor, který odpovídá přísné normě

Motor vozu Ford S-MAX splňuje emisní normu Euro 6.2. Je měřena metodikou celosvětově harmonizovaného zkušebního postupu pro lehká užitková vozidla WLTP, která testuje spotřeby paliva a emise CO2.

Ford Promotions

Sledujte naše aktuální akční nabídky na Ford S-MAX

Zjistěte více

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Top