Home > Osobní vozy > S-MAX > Mimořádná nabídka > Personal

Mimořádná nabídka Ford S-MAX

S-max

FORD S-MAX

Prohlédněte si mimořádné nabídky níže

Nabídky ostatních modelů

 • Ford S-MAX

  Se zvýhodněním až 315 000 Kč*

  Nebo za 12 170 Kč měsíčně s Ford Credit úvěrem 1,99 %**

  Ford S-MAX

  Zdokonalený Ford S-MAX s rozšířenou výbavou a novým atraktivním exteriérem. Nyní žádejte nabídku s mimořádným zvýhodněním na příplatkovou sadu Technology. Zvýhodněná nabídka zahrnuje akční cenu entity a příplatkovou výbavu s celkovým zvýhodněním až 315 000 Kč*. Vyžádejte si nezávaznou cenovou nabídku.

  Exkluzivní kombinace sportovního stylu a mimořádných technologií v neuvěřitelně univerzálním a prostorném sedmimístném rodinném voze. Váš vysněný vůz pro Váš aktivní životní styl. Pořiďte si Ford S-MAX s výkonným hybridním pohonem 2.5 Duratec Hybrid (HEV) o výkonu až 190 koní a eCVT automatickou převodovkou poskytujícími nižší emise a vyšší hospodárnost se spotřebou od 6,4 l/100 km (WLTP).

  A vždy s prodlouženou zárukou pro hybridní vozidla 8 let/160 000 km na vysokonapěťový akumulátor. Ostatní díly se řídí podmínkami Ford Protect.

  *Mimořádná nabídka platí u participujících autorizovaných partnerů Ford do 31. 12. 2021 nebo do odvolání. Nabídka zahrnuje akční cenu entity a příplatkovou výbavu.

  **Reprezentativní příklad Ford Credit úvěru 1,99 % pro Ford S-MAX Titanium, 2.5 Duratec Hybrid 190 k, eCVT automatická: cena vozu 849 900 Kč s DPH, záloha 424 950 Kč (50 % s DPH), doba trvání úvěru 36 měsíců, pevná zápůjční úroková sazba 1,99 %, měsíční splátka úvěru včetně pojištění 12 170 Kč. Nabídka platí pouze pro právnické osoby a podnikatele do 31. 12. 2021 a nejedná se o závaznou nabídku na uzavření smlouvy. Splátka zahrnuje havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti sjednané na dobu trvání úvěrové smlouvy. Individuální nabídku a nabídku pro spotřebitele vám připraví autorizovaný partner Ford.

  Ilustrativní vyobrazení verze Ford S-MAX Titanium. Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících.

 • Operativní leasing Ford Lease

  Značkové financování Ford nejen pro podnikatele, ale i soukromé osoby

  Užívejte si bezstarostné jízdy v novém Fordu S-MAX a péči o vůz svěřte odborníkům. S operativním leasingem Ford Lease vyřešíte financování vašeho vozu bez nutnosti koupě, i bez počáteční zálohy.

  Další výhody:

  • Daňově odečitatelná měsíční fixní splátka
  • Nulové riziko zůstatkové hodnoty
  • Možnost pravidelné obměny vozu za novější model
  Ford S-Max Titanium

  Příklad financování

  Ford S-MAX Titanium
  2.5 Duratec Hybrid, 190 k, eCVT automatická

   
  Měsíční splátka  10 238 Kč bez DPH*
  Doba nájmu 48 měsíců, celkový nájezd 60 000 km

   

   

   

  Měsíční splátka 10 897 Kč bez DPH*
  Doba nájmu 36 měsíců, celkový nájezd 45 000 km

  Počáteční akontace 0 Kč. Jedná se o operativní leasing bez služeb. Nabídku Full-service leasingu (s kompletním balíčkem služeb - servis, výměna pneumatik, asistenční služby apod.) získáte na vyžádání.

  Fixní měsíční splátka obsahuje:
  • Finanční splátku
  • Havarijní pojištění
  • Pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem vozidla
  • Silniční daň
  • Poplatky za rádio

  *Nabídka financování platí pro podnikatele do 30. 11. 2021 nebo do odvolání a není závaznou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro individuální kalkulace se vždy obracejte na autorizovaného prodejce Ford, který zohlední i vaše potřeby týkající se například doby nájmu (od 24 do 60 měsíců), nebo celkového nájezdu (až do 200 000 km). Nabídka platí pouze pro skladové vozy.

  Ilustrativní vyobrazení verze Ford S-MAX Titanium. Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících a katalozích.

Top