JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?

Zadejte dotaz, hledané slovo
Home > Osobní vozy > S-MAX > Výbava > Komfort a pohodlí

Pohodlí a praktičnost

S-MAX rozmazluje všechny na palubě, hlavně díky prostorné kabině a zavazadlovému prostoru. V případě nutnosti převozu větších zavazadel nebo například campingového náčiní můžete zadní sedadla uspořádat a vytvořit více místa. Pro dosažení absolutního zážitku zvolte výbavový stupeň Vignale s vyhřívanými a ventilovanými sedadly nastavitelnými v 10 směrech s masážní funkcí. Pro usnadnění každé cesty využijte aplikaci FordPass, která vyhledá ty nejrychlejší cesty bez kolon tak, aby vy jste si užívali jen cestu za dobrodružstvím.

Váš klíč k pohodlnějšímu světu

Jednoduše propojte svůj vůz Ford S-MAX s aplikací FordPass a ovládejte vzdáleně některé funkce ve vašem voze. S aplikací lehce zjistíte poslední polohu vozidla, sledujete zdraví vozidla a získáváte aktuální informace o dopravě v místě, kde se právě nacházíte. V případě jakékoliv poruchy nebo defektu dostanete okamžité upozornění přímo do aplikace ve vašem chytrém telefonu.

Mobil s aplikací FordPass

Sedadla, která vám poskytnou vynikající oporu

Pro řidiče a spolujezdce jsou dostupná vyhřívaná komfortně tvarovaná přední sedadla, nastavitelná v 10 směrech, navíc s pamětí polohy řidiče (kromě bederní opěrky).

Světlejší a vzdušnější interiér díky panoramatické střeše

Stačí stisknout tlačítko a elektricky ovládaná roleta se stáhne, čímž do kabiny pustíte slunce a svěží vzduch. Ochranná vrstva Solar Reflect a elektricky ovládaná sluneční clona v případě potřeby zajišťují stín a soukromí.

Ford S-MAX sunroof with fluffy clouds in the sky
Ford KeyFree fob on the handrest

Bez klíčů = bez starostí

Systém KeyFree umožňuje zamknout či odemknout vůz, aniž byste museli vytahovat klíče z kapsy nebo tašky. Vůz můžete odemknout, i když je klíč uvnitř vozu nebo použijte aplikace FordPass, která umožňuje bezpečně zamykat či odemykat vůz bez nutnosti klíče.

Elektricky nastavitelné sedadlo řidiče s pamětí polohy

Nastupování a vystupování z Fordu Galaxy je nyní snadnější díky elektricky nastavitelnému sedadlu s paměti polohy řidiče, které se odsouvá a uvolňuje místo. Paměťová funkce je propojena se sedadlem řidiče, které je nastavitelné v 10 směrech a vždy se vrací zpět do vaší ideální polohy pro řízení.

Ford S-MAX view from the front passenger's seat of the driver's seat and steering wheel
FORD S-MAX in red with masses of Interior Storage with snow boards and bags in the back and four free seats

Důmyslné uspořádání sedadel pro maximální flexibilitu

Všestranný systém sedadel poskytuje velkorysý prostor pro pět až sedm osob, přičemž možnost samostatného sklápění sedadel ve druhé a třetí řadě nabízí bezpočet různých konfigurací interiéru. Sedadla ve druhé a třetí řadě lze sklopit do roviny jediným stiskem tlačítka a okamžitě tak vytvořit velký prostor pro sportovní vybavení nebo materiál z obchodu pro kutily.

Sedí se Vám pohodlně? 

Vůz S-MAX je k dispozici se speciálně navrženým ergonomickým sedadlem, které maximalizuje oporu zad a udržuje vás v pohodlí i na nejdelších cestách. Sedadlo nastavitelné 18 způsoby (včetně elektricky ovládané bederní opěrky, nastavitelné čtyřmi způsoby) bylo certifikováno agenturou AGR (Kampaň za zdravější záda) a je doporučované lékaři a fyzioterapeuty.

Logo výrobce ergonomických sedadel
Ford S-MAX speedometer with a display in detail

Pomůže vám dodržovat rychlost

Inteligentní asistent rychlosti se postará o dodržování rychlosti, abyste se vy mohli soustředit na sledování provozu. Kamera systému rozpoznávání dopravních značek (TSR) nejprve detekuje aktuální omezení rychlosti (pokud je rozpoznávání aktivováno). Následně systém upraví nastavení maximální rychlosti podle zjištěného limitu.

Nastartujete stiskem tlačítka

Není potřeba používat klíč. Stačí sešlápnout brzdový pedál vozu, stisknout startovací tlačítko Ford Power a motor okamžitě naskočí.

Ford Power Starter Button detail
Žena otevírající zadní úložný prostor pomocí senzoru v nárazníku

Bezdotykové ovládání pátých dveří usnadňuje jejich otevírání i zavírání

 

Když přijdete k autu s plnou náručí, stačí mávnout nohou pod nárazníkem. Ford S-MAX zaznamená přítomnost vašeho klíče KeyFree a jeho páté dveře se automaticky otevřou, popřípadě zavřou.

Nejmodernější hands-free technologie

Ford SYNC 3 vám pomáhá zůstat ve spojení. Díky ní můžete ovládat váš chytrý telefon, hudbu a navigaci pomocí hlasového nebo dotykového ovládání. Mimo jiné také můžete odesílat pokyny z vašeho telefonu přímo do systému SYNC 3. Systém je vybaven 8" dotykovou obrazovkou, která podporuje vícedotyková gesta tažení, oddalování či přibližování pomocí prstů. Díky rozhraní Apple CarPlay, Android Auto a Applink můžete také procházet některé aplikace vašeho chytrého telefonu.

Detail na prostřední ovládací panel s multimediálním systémem SYNC 3
Top