Konfigurátor Testovací jízda Prodejci a servis Objednat servis Ask Ford
Home > Osobní vozy > TOURNEO CONNECT
Základní cena od Gross Retail Price (PV) včetně 21 % DPH
Zvýhodněná cena od Gross Promotional Price (PV) včetně 21 % DPH

FORD TOURNEO CONNECT

Ať už vyžadujete kompaktní a hbité pětimístné Tourneo, nebo prostorné a flexibilní sedmimístné Grand Tourneo, s množstvím inteligentních prvků a přídavných vylepšení je Ford Tourneo Connect perfektní volbou.

Tourneo Connect nabízí důmyslné a flexibilní sklápění zadních sedadel. Pyšní se též dlouhým seznamem standardní výbavy a výbav na přání, které byste očekávali u dražších vozů.

Sofisitkované, ale uživatelsky příjemné asistenty řidiče vám pomohou kontrolovat vaši rychlost a dokonce pomohou ochránit chodce kolem vás.

S dynamickým exteriérem, vylepšeným interiérem a lepší spotřebou je Tourneo Connect perfektní pro převoz osob a věcí z bodu A do bodu B.

Jak se rozhodnete?

Který typ a lak karoserie je pro vás ten pravý?

Ford Tourneo Connect overview 360 video
Ford Tourneo Connect with Intelligent Speed Assist detecting a speed sign

Pomůže vám nepřekračovat rychlostní omezení

Tourneo Connect přichází s inteligentním omezovačem rychlosti, dohlížejícím na dodržování povolené rychlosti, abyste se mohli více soustředit na dění na silnici. Kamera snímající dopravní značení omezující rychlost detekuje (je-li funkce aktivována) omezení v daném místě, načež systém přizpůsobí vaši rychlost danému limitu.

Dynamický a úsporný nový motor

Prvotřídní vznětové motory Ford EcoBlue vynikají citelným zvýšením efektivity, výkonu i kultivovanosti. Nové motory jsou k dispozici ve verzích o výkonu 100 k (74 kW) a 120 k (88 kW). Disponují pružnějšími reakcemi a tišším projevem než jejich předchůdci TDCi

Ford Tourneo Connect engine scheme
New Ford Tourneo Connect interior with  SYNC 3

Díky SYNC 3 nemusíte spustit ruce z volantu

Díky systému Ford SYNC 3 můžete být neustále připojeni a ovládat svůj telefon, muziku a navigaci přirozenými hlasovými příkazy. Systém dokonce odesílá destinace z aplikace FordPass na vašem smartphonu přímo do navigace SYNC 3. Systém má 8“ barevnou dotykovou obrazovku, která reaguje na gesta podobně jako váš mobilní telefon. SYNC 3 může být propojen také s Apple CarPlay nebo Android Auto a s AppLink můžete získat přístup k některým oblíbeným aplikacím z vašeho smartphonu.

Systém pomáhající ochraně chodců

Systém pokročilého nouzového brzdění detekuje vozy a chodce na vozovce před vámi. Dokonce dokáže rozpoznat chodce s úmyslem vstoupit do vozovky do dráhy vozidla. Prostřednictvím varování upozorní na potenciální kolizi a v případě nereagování ze strany řidiče automaticky aplikuje brzdové systémy. Tato technologie pomáhá snížit závažnost nehod nebo umožňuje jim dokonce úplně zabránit, přičemž funguje při rychlostech do 80 km/h.

New Ford Tourneo Connect with Pre Collision Assist
New Ford Tourneo Connect spacious interior

Flexibilní sedadla

Nápadité navržení sedadel zahrnuje systém Ford Fold Flat, který usnadňuje uspořádat konfiguraci sedadel pro optimální převoz cestujících, zavazadel, objemných či dlouhých předmětů nebo rozličné kombinace všeho.

Zadní sedadla u pětimístné verze Tourneo Connect jsou dělena v poměru 60:40. Se sklopenými opěradly lze celé sedadlo posunout vpřed pro maximalizaci zavazadlového prostoru vozu.

Se sedmimístnou verzí Grand Tourneo Connect získáte systém Ford Fold Flat pro ještě větší flexibilitu. Tento sofistikovaný systém umožňuje druhou řadu sedadel, dělenou v poměru 60:40, složit a posunutím částečně zapustit do prostoru pro nohy a vytvořit tak rovnou plochu zavazadlového prostoru. Taktéž třetí řadu sedadel, dělenou v poměru 50:50 je možné sklopit.

Výbavové stupně pro Ford Tourneo Connect

Porovnejte verze (PDF 2.6MB)
 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Top