FORD TOURNEO CONNECT

Dostatečně velký na to, aby vzal na svá bedra vaše pracovní povinnosti. Dostatečně flexibilní pro celou rodinu. Tourneo Connect má dynamický vzhled, propracovaný interiér a plně digitální zážitek z jízdy. 

Na výběr jsou zážehové motory EcoBoost a vznětové motory EcoBlue s variantou s pohonem všech kol připraveným na výpravy za dobrodružstvím.

Pětimístná i sedmimístná varianta je k dispozici s delším rozvorem pro mimořádně flexibilní vnitřní nákladový prostor. 

PROHLÉDNĚTE SI, ČÍM VYNIKÁ

PŘIZPŮSOBTE SI SVŮJ VŮZ TOURNEO CONNECT

Zobrazený model je Tourneo Connect Titanium

PODÍVEJTE SE, JAK JEZDÍ

Ford Tourneo Connect front three quarter view

VYBERTE SI MOTOR

Tourneo Connect nabízí řadu působivých pohonných jednotek. Můžete se těšit na nízkou spotřebu paliva a emise CO2, ať už si vyberete zážehový motor EcoBoost nebo jednu ze dvou verzí vznětového motoru EcoBlue, se šestistupňovou manuální převodovkou nebo sedmistupňovou automatickou převodovkou.*

*K dispozici později.

KLÍČOVÉ PRVKY VÝBAVY

Ford Tourneo Connect pohled zezadu

ESTETICKÝ NOVÝ DESIGN

Tourneo Connect se dočkalo kompletního přepracování. Nechybí nový sportovní exteriér s dynamicky tvarovanými liniemi, výraznou přední maskou chladiče,  paletou nepřehlédnutelných barev karoserie a stylovým a prostorným interiérem.

Ford Tourneo Connect: digitální rozhraní

DIGITÁLNÍ ROZHRANÍ

Digitální přístrojový štítTooltip Tournea Connect o úhlopříčce 10,25 palců umožňuje přizpůsobit displej s řadou údajů o vozidle. Barevnou dotykovou obrazovku o úhlopříčce 8,25 palců nebo 10 palců hladce propojíte s chytrým telefonem.

Ford Tourneo Connect pohled zepředu

POHON VŠECH KOL

Volitelný pohon všech kolTourneo Connect - Pohon vsech kol vozu Tourneo Connect zajišťuje jistotu při jízdě v proměnlivých podmínkách. Systém dokáže určit, kolik točivého momentu je potřeba dodat na každou nápravu, což má za výsledek výjimečnou ovladatelnost a zlepšenou stabilitu.

Ford Tourneo Connect: sklopná sedadla

VARIABILNÍ SEDADLA

K dispozici je model se dvěma nebo třemi řadami sedadel pro pět nebo sedm osob. Všechna zadní sedadla lze sklopit, složit dopředu nebo zcela vyjmout. Při přepravě obzvlášť dlouhého nákladu můžete také sklopit přední sedadlo spolujezdce.

FORDPASS

Odemkněte pomocí chytrého telefonu celou řadu funkcí konektivity. Aplikace FordPassTourneo Connect - FordPass umožňuje vzdáleně odemknout vůz, získávat aktuální dopravní informace a posílat upozornění o stavu vozu do telefonu.

Aplikace FordPass
Ford Tourneo Connect zepředu

SADA X

Mezi dodatečné funkce výbavy X patří nové přední LED světlomety s automatickým přepínáním dálkových světel, zadní kamera a dvouzónová automatická klimatizace.

Vyhřívané čelní sklo

VYHŘÍVANÉ ČELNÍ SKLO

Pomáhá vám vyrazit na cestu v mrazivých ránech. Volitelné vyhřívané čelní sklo vám zajistí čistý výhled během pár okamžiků. Pro ještě příjemnější cestu si můžete zvolit také vyhřívaný volant.

Pro více informací klikněte na odkazy níže