Klikněte zde pro komunikaci s naším virtuálním asistentem a pro další informace.

FORD TOURNEO CONNECT ZVÝHODNĚNÉ NABÍDKY

 • Tourneo Connect - zvýhodněná nabídka
  Ford Tourneo Connect

  FORD TOURNEO CONNECT

  Se zvýhodněním až 121 000 Kč*

  a Ford Credit úvěrem 1,99 %**.

  Vozy dostupné pouze skladem, více informací o aktuální nabídce skladových vozů získáte u autorizovaného partnera Ford.

  Dostatečné velký a flexibilní pro celou rodinu i vaše pracovní povinnosti. To je Ford Tourneo Connect, dostupný v pětimístném i sedmimístném provedení ve dvou délkách rozvoru pro maximální praktičnost. Pořiďte si verzi Titanium s motorem 1.5 EcoBoost o výkonu 114 k s manuální převodovkou již za 675 180 Kč. K dispozici také s pohonem všech kol AWD. Vyžádejte si nezávaznou cenovou nabídku.

  *Mimořádná nabídka platí u participujících autorizovaných partnerů Ford do 31. 3. 2024 nebo do odvolání.

  **Ford Credit úvěr 1,99 %, nabídka je platná pro právnické osoby a podnikatele do 31. 3. 2024. Akontace od 50 %, délka financování 24 měsíců. Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce. Případné uzavření smlouvy nebo uskutečnění transakce je vázáno na získání potřebných interních schválení v rámci společnosti a na podepsání příslušné smluvní dokumentace.

  Ilustrativní vyobrazení verze Ford Tourneo Connect Titanium. Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících a katalozích.

Pro více informací klikněte na odkazy níže

Top