Klikněte zde pro komunikaci s naším virtuálním asistentem a pro další informace.

FORD TOURNEO CONNECT ZVÝHODNĚNÉ NABÍDKY

 • Tourneo Connect - zvýhodněná nabídka
  Ford Tourneo Connect

  FORD TOURNEO CONNECT

  Se zvýhodněním až 113 740 Kč*

  a Ford Credit úvěrem 0,99 %**

  Dostatečné velký a flexibilní pro celou rodinu i vaše pracovní povinnosti. To je Ford Tourneo Connect, dostupný v pětimístném i sedmimístném provedení ve dvou délkách rozvoru pro maximální praktičnost. Pořiďte si bohatě vybavenou 7místnou verzi s dlouhým rozvorem Grand Tourneo Connect Titanium se zvýhodněním až 113 740 Kč. Vyžádejte si nezávaznou cenovou nabídku.

  A vždy s prodlouženou zárukou 5 let / 100 000 km vč. zajištění mobility až na 5 dní.

  *Mimořádná nabídka platí u participujících autorizovaných partnerů Ford do 30. 6. 2024 nebo do odvolání a je omezena počtem odebraných vozidel. Dostupnost jednotlivých motorizací a stupňů výbavy se odvíjí od aktuální nabídky na centrálním skladu. Informace o aktuální dostupnosti jednotlivých verzí vám poskytne autorizovaný prodejce Ford.

  **Ford Credit úvěr 0,99 %, nabídka je platná pro právnické osoby a podnikatele na výbavový stupeň Titanium do 30. 6. 2024. Akontace od 50 %, délka financování 24 měsíců. Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce. Případné uzavření smlouvy nebo uskutečnění transakce je vázáno na získání potřebných interních schválení v rámci společnosti a na podepsání příslušné smluvní dokumentace.

  Ilustrativní vyobrazení verze Ford Tourneo Connect Titanium. Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících a katalozích.

Pro více informací klikněte na odkazy níže

Top