Home > Osobní vozy > TOURNEO CONNECT > Promotions > Personal

Mimořádná nabídka Ford Tourneo Connect

TOURNEO CONNECT

FORD TOURNEO CONNECT

Mimořádná nabídka

Nabídky ostatních modelů

 • Tourneo Connect

  Benzínová verze již za 379 900 Kč bez DPH.

  Dlouhá naftová verze za cenu krátké již za 473 900 Kč bez DPH.*

  New Grand Tourneo Connect Titanium 1.5 EcoBlue 120PS

  Využijte mimořádnou nabídku na prodlouženou verzi vozu Ford Grand Tourneo Connect, který můžete mít v provedení Titanium s motorem 1.5 EcoBlue o výkonu 120 koní a 6stupňovou manuální převodovkou za cenu krátké verze. Zdarma tak získáte až 509 litrů zavazadlového prostoru nebo možnost pořídit si 7místnou verzi za pouhých 10 500 Kč bez DPH navíc*.

  Tourneo Connect nabízíme také v benzínovém provedení již za 379 900 Kč bez DPH* se zvýhodněním přes 97 000 Kč. Vůz tak můžete mít s Ford Credit již za 5 800 Kč měsíčně**.

  Přehled všech akčních cen si můžete prohlédnout přímo v aktuálním ceníku.

  Vždy s prodlouženou zárukou Ford Protect 5 let / 120 000 km.

  * Mimořádná nabídka platí u participujících autorizovaných partnerů Ford do 31.12.2019 nebo do odvolání a je omezena počtem odebraných vozidel. Benzínová verze k dispozici pouze skladem. Mimořádná nabídka je určena pro konečné zákazníky. Konečným zákazníkem se rozumí fyzická nebo právnická osoba uvedená v kupní smlouvě na předmětné vozidlo. Na bližší podmínky se informujte u svého prodejce vozů Ford.

  ** Reprezentativní příklad 3,19 úvěru od FORD CREDIT: cena vozu 379 900 Kč, záloha 185 500 Kč (40,35 % z ceny s DPH), doba trvání úvěru 60 měsíců, pevná zápůjční úroková sazba 3,19 %, měsíční splátka úvěru včetně pojištění 5 800 Kč. Nabídka platí pouze pro právnické osoby a podnikatele do 31.12.2019 a nejedná se o závaznou nabídku na uzavření smlouvy. Splátka zahrnuje havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti sjednané na dobu trvání úvěrové smlouvy. Pojištění všech skel vozidla s limitem plnění až do výše 30 000 Kč v ceně úvěru. Individuální nabídku a nabídku pro spotřebitele vám připraví autorizovaný partner Ford.

  Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících a katalozích.

 • Operativní leasing Ford Lease

  Značkové financování Ford nejen pro podnikatele, ale i soukromé osoby

  Užívejte si bezstarostné jízdy v novém Fordu Tourneo Connect a péči o vůz svěřte odborníkům. S operativním leasingem Ford Lease vyřešíte financování vašeho vozu bez nutnosti koupě, i bez počáteční zálohy.

  Další výhody:

  • Daňově odečitatelná měsíční fixní splátka
  • Nulové riziko zůstatkové hodnoty
  • Možnost pravidelné obměny vozu za novější model
  Tourneo Connect

  Příklad financování

  Ford Tourneo Connect Trend L1
  1.0 EcoBoost, 100 k, 6st. manuální

  Měsíční splátka 6 534 Kč bez DPH*
  Doba nájmu 48 měsíců, celkový nájezd 80 000 km

   

   


  Měsíční splátka 7 242 Kč bez DPH*
  Doba nájmu 36 měsíců, celkový nájezd 60 000 km

  Počáteční akontace 0 Kč. Jedná se o operativní leasing bez služeb. Nabídku Full-service leasingu (s kompletním balíčkem služeb - servis, výměna pneumatik, asistenční služby apod.) získáte na vyžádání.

  Fixní měsíční splátka obsahuje:
  • Finanční splátku
  • Havarijní pojištění
  • Pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem vozidla
  • Silniční daň
  • Poplatky za rádio
  • On-line reporting Fleet Monitor (přehled o sjednaných službách a o nákladech na provoz vozu)

  *Nabídka financování platí pro podnikatele do 31.12.2019 a není závaznou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro individuální kalkulace se vždy obracejte na autorizovaného prodejce Ford, který zohlední i vaše potřeby týkající se například doby nájmu (od 24 do 60 měsíců), nebo celkového nájezdu (až do 200 000 km). 

  Ilustrativní vyobrazení verze Ford Tourneo Connect Trend. Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících a katalozích.

Top