Home > Osobní vozy > TOURNEO CONNECT > Promotions > Personal

Mimořádná nabídka Ford Tourneo Connect

TOURNEO CONNECT

FORD TOURNEO CONNECT

Mimořádná nabídka

Nabídky ostatních modelů

 • Tourneo Connect

  Benzínová verze již za 379 900 Kč bez DPH.

  Dlouhá naftová verze za cenu krátké již za 469 900 Kč bez DPH.

  New Grand Tourneo Connect Titanium 1.5 EcoBlue 120PS

  Využijte mimořádnou nabídku na prodlouženou verzi vozu Ford Grand Tourneo Connect, který můžete mít v provedení Titanium s motorem 1.5 EcoBlue o výkonu 120 koní a 6stupňovou manuální převodovkou za cenu krátké verze. Zdarma tak získáte až 509 litrů zavazadlového prostoru nebo možnost pořídit si 7místnou verzi za pouhých 10 500 Kč bez DPH navíc*.

  Tourneo Connect nabízíme také v benzínovém provedení již za 379 900 Kč bez DPH se zvýhodněním přes 93 000 Kč. Vůz tak můžete mít s Ford Credit již za 5 800 Kč měsíčně**.

  Přehled všech akčních cen si můžete prohlédnout přímo v aktuálním ceníku.

  Vždy s prodlouženou zárukou Ford Protect 5 let / 120 000 km.

  * Mimořádná nabídka platí u participujících autorizovaných partnerů Ford do 30. 9. 2019 nebo do odvolání a je omezena počtem odebraných vozidel. Mimořádná nabídka je určena pro konečné zákazníky. Konečným zákazníkem se rozumí fyzická nebo právnická osoba uvedená v kupní smlouvě na předmětné vozidlo. Na bližší podmínky se informujte u svého prodejce vozů Ford.

  ** Reprezentativní příklad 3,19 úvěru od FORD CREDIT: cena vozu 379 900 Kč, záloha 185 500 Kč (40,35 % z ceny s DPH), doba trvání úvěru 60 měsíců, pevná zápůjční úroková sazba 3,19 %, měsíční splátka úvěru včetně pojištění 5 800 Kč. Nabídka platí pouze pro právnické osoby a podnikatele do 30. 9. 2019 a nejedná se o závaznou nabídku na uzavření smlouvy. Splátka zahrnuje havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti sjednané na dobu trvání úvěrové smlouvy. Pojištění všech skel vozidla s limitem plnění až do výše 30 000 Kč v ceně úvěru. Individuální nabídku a nabídku pro spotřebitele vám připraví autorizovaný partner Ford.

  Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících a katalozích.

 • Operativní leasing Ford Lease

  Značkové financování Ford nejen pro podnikatele, ale i soukromé osoby

  Užívejte si bezstarostné jízdy v novém Fordu Tourneo Connect a péči o vůz svěřte odborníkům. S operativním leasingem Ford Lease vyřešíte financování vašeho vozu bez nutnosti koupě, i bez počáteční zálohy.

  Další výhody:

  • Daňově odečitatelná měsíční fixní splátka
  • Nulové riziko zůstatkové hodnoty
  • Možnost pravidelné obměny vozu za novější model
  Tourneo Connect

  Příklad financování

  Ford Tourneo Connect Trend L1
  1.0 EcoBoost, 100 k, 6st. manuální

  Měsíční splátka 6 563 Kč bez DPH*
  Doba nájmu 48 měsíců, celkový nájezd 80 000 km

   

   


  Měsíční splátka 7 287 Kč bez DPH*
  Doba nájmu 36 měsíců, celkový nájezd 60 000 km

  Počáteční akontace 0 Kč. Jedná se o operativní leasing bez služeb. Nabídku Full-service leasingu (s kompletním balíčkem služeb - servis, výměna pneumatik, asistenční služby apod.) získáte na vyžádání.

  Fixní měsíční splátka obsahuje:
  • Finanční splátku
  • Havarijní pojištění
  • Pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem vozidla
  • Silniční daň
  • Poplatky za rádio
  • On-line reporting Fleet Monitor (přehled o sjednaných službách a o nákladech na provoz vozu)

  *Nabídka financování platí pro podnikatele do 30.9.2019 a není závaznou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro individuální kalkulace se vždy obracejte na autorizovaného prodejce Ford, který zohlední i vaše potřeby týkající se například doby nájmu (od 24 do 60 měsíců), nebo celkového nájezdu (až do 200 000 km). 

  Ilustrativní vyobrazení verze Ford Tourneo Connect Trend. Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících a katalozích.

Top