Home > Osobní vozy > TOURNEO CONNECT > Výbava > Komfort a pohodlí

Navržen pro komfort a flexibilitu

Skvěle se řídí, výborně se v něm cestuje a byl vyroben z prvotřídních materiálů s kvalitní povrchovou úpravou. Ford Tourneo Connect je pohodlný, vyladěný a praktický. Mezi pokročilé technologie v kabině patří SYNC 3 a bezdrátové nabíjení mobilních zařízení, takže můžete být i za jízdy plně připojeni.

Ford Tourneo Custom SYNC 3 display

SYNC 3. Pro nerušený handsfree zážitek

Pokročilý systém Ford SYNC 3 umožňuje připojení a pohodlné ovládání telefonu, hudby či navigace. Učinit tak můžete buďto hlasově nebo prostřednictvím 6” dotykové barevné obrazovky podporující intuitivní gesta tažení a oddalování či přibližování pomocí prstů. Například vyvolat seznam místních restaurací můžete pohodlně pouhým vyslovením “Mám hlad”.

Nabíjení za jízdy

Pro kompatibilní telefonyTooltip je rovněž k dispozici bezdrátové nabíjení, takže není problém mít dané zařízení vždy připravené k použití.

Ford wireless charging close up
FordPass Connect modem close up

Váš klíč k propojenějšímu světu

Poprvé v historii je Tourneo Connect k dispozici s modemem FordPass ConnectTooltip. Tento systém usnadní a zpříjemní každou cestu. Podporuje celou řadu funkcí včetně Wi-FiTooltip až pro deset zařízení, takže cestující mohou využívat svých streamingových služeb, aby jim dlouhá cesta lépe utekla. Kromě toho, s aktualizacemi o dopravní situaci doručovanými v reálném časeTooltip do vašeho satelitního navigačního systému bude vaše cesta klidnější a na čas.

Další funkce získáte, pokud si stáhnete aplikaci FordPass

FordPass ConnectTooltip bude ještě užitečnější v kombinaci s vaším mobilních telefonem a aplikací FordPassTooltip. Po připojení můžete využívat celé řady nových funkcí včetně vyhledání vozu, pokud zapomenete, kde jste zaparkovali, či zamykání a odemykání na dálku. Díky tomu můžete lépe kontrolovat, zda je vůz uzamčen. Nebo můžete dokonce někomu umožnit přístup do vozu, i když momentálně nejste poblíž. Navíc, pokud máte i automatickou převodovku, můžete dokonce na dálku nastartovat a předem si ho vyhřát a rozmrazit dřív, než nastoupíte. Také si můžete naprogramovat navigaci z domova a odeslat cíl cesty přímo ze svého telefonu do vozidla. Navíc, pokud máte automatickou převodovku, můžete svůj vůz nechat odmrazit a odmlžit z pohodlí domova tak, abyste v potřebnou chvíli mohli rovnou vyjet. Z domu můžete také ovládat svoji satelitní navigaci, do které stačí pouze zaslat požadovanou destinaci přes váš telefon. 

A hand holding a mobile phone with FordPass App
Ford Dock close up

Bezpečné místo pro veškerou vaši elektroniku

Integrovaný držák na elektronická zařízení slouží k uložení přenosné navigace, chytrého telefonu či MP3 přehrávače. Jeho součástí je i vstup USB.

Nastartujete stiskem tlačítka

Tourneo Connect automaticky rozpozná přítomnost klíče, i když ho máte v kapse nebo kabelce. Pak už stačí jen stisknout startovací tlačítko Ford Power a motor naskočí.

Ford Tourneo Connect Power Start button detail
Ford car with frosted up screen

Quickclear rychle očistí čelní sklo

Tato inteligentní funkce umožňuje rychlý odjezd v mrazivých ránech. Jednoduše stisknete tlačítko a supertenká topná tělíska rozpustí námrazu nebo zamlžení na čelním okně. Současně pomohou zbavit námrazy stěrače.

Flexibilní sedadla

Ať už se vydáte na krátkou či dlouhou cestu, komfortní zadní sedadla zajistí vynikající pohodlí a oporu těla až pěti cestujícím. Pokud nejsou zapotřebí, lze sedadla složit a překlopit dopředu. Zvětší se tak prostor pro zavazadla.

Ford Tourneo Connect flexible seating diagram
Ford Tourneo Connect Electronic Automatic Temperature Control detail

Nastavte ideální teplotu pro sebe i svého spolujezdce

Dvouzónová elektronická automatická klimatizace DEATC umožňuje nastavit rozdílnou teplotu pro zónu řidiče a spolujezdce. Systém je potom automaticky udržuje.

Světlejší a vzdušnější interiér díky panoramatické střeše

Stačí stisknout tlačítko a elektricky ovládaná roleta se stáhne, aby pustila do kabiny přirozené světlo přes panoramatickou střechu. Speciální reflexní vrstva na skle přitom zajišťuje, aby se interiér nepřehříval, a současně vás chrání před škodlivými UV paprsky.

Ford Tourneo Connect detail of open panoramic roof
Top