Home > Osobní vozy > NOVÉ TOURNEO CONNECT > Výbava > Komfort a pohodlí

Navržen pro komfort a flexibilitu

Skvěle se řídí, výborně se v něm cestuje a byl vyroben z prvotřídních materiálů s kvalitní povrchovou úpravou. Nový Ford Tourneo Connect je pohodlný, vyladěný a praktický. Mezi pokročilé technologie v kabině patří SYNC 3 a bezdrátové nabíjení mobilních zařízení, takže můžete být i za jízdy plně připojeni.

Ford Tourneo Custom SYNC 3 display

SYNC 3. Pro nerušený handsfree zážitek

Pokročilý systém Ford SYNC 3 umožňuje připojení a pohodlné ovládání telefonu, hudby či navigace. Učinit tak můžete buďto hlasově nebo prostřednictvím 6” dotykové barevné obrazovky podporující intuitivní gesta tažení a oddalování či přibližování pomocí prstů. Například vyvolat seznam místních restaurací můžete pohodlně pouhým vyslovením “Mám hlad”.

Nabíjení za jízdy

Pro kompatibilní telefonyTooltip je rovněž k dispozici bezdrátové nabíjení, takže není problém mít dané zařízení vždy připravené k použití.

Ford wireless charging close up
FordPass Connect modem close up

Váš klíč k propojenějšímu světu

Poprvé v historii je Tourneo Connect k dispozici s modemem FordPass ConnectTooltip. Tento systém usnadní a zpříjemní každou cestu. Podporuje celou řadu funkcí včetně Wi-FiTooltip až pro deset zařízení, takže cestující mohou využívat svých streamingových služeb, aby jim dlouhá cesta lépe utekla. Kromě toho, s aktualizacemi o dopravní situaci doručovanými v reálném časeTooltip do vašeho satelitního navigačního systému bude vaše cesta klidnější a na čas.

Další funkce získáte, pokud si stáhnete aplikaci FordPass

FordPass Connect bude ještě užitečnější v kombinaci s vaším mobilních telefonem a aplikací FordPass. Po připojení můžete využívat celé řady nových funkcí včetně vyhledání vozu, pokud zapomenete, kde jste zaparkovali, či zamykání a odemykání na dálku. Díky tomu můžete lépe kontrolovat, zda je vůz uzamčen. Nebo můžete dokonce někomu umožnit přístup do vozu, i když momentálně nejste poblíž. Navíc, pokud máte i automatickou převodovku, můžete dokonce na dálku nastartovat a předem si ho vyhřát a rozmrazit dřív, než nastoupíte. Také si můžete naprogramovat navigaci z domova a odeslat cíl cesty přímo ze svého telefonu do vozidla.

A hand holding a mobile phone with FordPass App
Ford Dock close up

Bezpečné místo pro veškerou vaši elektroniku

Integrovaný držák na elektronická zařízení slouží k uložení přenosné navigace, chytrého telefonu či MP3 přehrávače. Jeho součástí je i vstup USB.

Nastartujete stiskem tlačítka

Nové Tourneo Connect automaticky rozpozná přítomnost klíče, i když ho máte v kapse nebo kabelce. Pak už stačí jen stisknout startovací tlačítko Ford Power a motor naskočí.

Ford Tourneo Connect Power Start button detail
Ford car with frosted up screen

Quickclear rychle očistí čelní sklo

Tato inteligentní funkce umožňuje rychlý odjezd v mrazivých ránech. Jednoduše stisknete tlačítko a supertenká topná tělíska rozpustí námrazu nebo zamlžení na čelním okně. Současně pomohou zbavit námrazy stěrače.

Top