Home > Osobní vozy > TOURNEO CONNECT > Výbava > Komfort a pohodlí

Navržen pro komfort a flexibilitu

Skvěle se řídí, výborně se v něm cestuje a byl vyroben z prvotřídních materiálů s kvalitní povrchovou úpravou. Ford Tourneo Connect je pohodlný, vyladěný a praktický. Mezi pokročilé technologie v kabině patří SYNC 3 a bezdrátové nabíjení mobilních zařízení, takže můžete být i za jízdy plně připojeni.

Ford Tourneo Custom SYNC 3 display

Díky SYNC 3 nemusíte spustit ruce z volantu 

Díky systému Ford SYNC 3 můžete být neustále připojeni a ovládat svůj telefon, muziku a navigaci přirozenými hlasovými příkazy. Systém dokonce odesílá destinace z aplikace FordPass na vašem smartphonu přímo do navigace SYNC 3. Systém má 8“ barevnou dotykovou obrazovku, která reaguje na gesta podobně jako váš mobilní telefon. SYNC 3 může být propojen také s Apple CarPlay nebo Android Auto a s AppLink můžete získat přístup k některým oblíbeným aplikacím z vašeho smartphonu.

Nabíjení za jízdy

Pro kompatibilní telefonyTooltip je rovněž k dispozici bezdrátové nabíjení, takže není problém mít dané zařízení vždy připravené k použití.

Ford wireless charging close up
FordPass Connect modem close up

Odemkněte chytrou stránku

Aplikace FordPass vás neustále propojuje s vaším novým Tourneem Connect a udržuje vás v pohybu chytrými, intuitivními způsoby. Získejte vzdálený přístup k vašemu vozidlu ať jste kdekoliv, sledujte jeho poslední umístění a na dálku vůz zamkněte, abyste měli klid na duši. Aktualizace provozu v reálném čase zasílaná do navigace vašeho vozu vám pomáhá vyhnout se zpoždění na trase. A s upozorněním na stav vozidla posílaným přímo do vašeho mobilního telefonu, budete okamžitě vědět o všech problémech, abyste mohli rychle zvládnout údržbu se všemi potřebnými informacemi.Live traffic 2021

Bezpečné místo pro veškerou vaši elektroniku

Integrovaný držák na elektronická zařízení slouží k uložení přenosné navigace, chytrého telefonu či MP3 přehrávače. Jeho součástí je i vstup USB.

Ford Dock close up
Ford Tourneo Connect Power Start button detail

Nastartujete stiskem tlačítka

Tourneo Connect automaticky rozpozná přítomnost klíče, i když ho máte v kapse nebo kabelce. Pak už stačí jen stisknout startovací tlačítko Ford Power a motor naskočí.

Quickclear rychle očistí čelní sklo

Tato inteligentní funkce umožňuje rychlý odjezd v mrazivých ránech. Jednoduše stisknete tlačítko a supertenká topná tělíska rozpustí námrazu nebo zamlžení na čelním okně. Současně pomohou zbavit námrazy stěrače.

Ford car with frosted up screen
Ford Tourneo Connect flexible seating diagram

Flexibilní sedadla

Ať už se vydáte na krátkou či dlouhou cestu, komfortní zadní sedadla zajistí vynikající pohodlí a oporu těla až pěti cestujícím. Pokud nejsou zapotřebí, lze sedadla složit a překlopit dopředu. Zvětší se tak prostor pro zavazadla.

Nastavte ideální teplotu pro sebe i svého spolujezdce

Dvouzónová elektronická automatická klimatizace DEATC umožňuje nastavit rozdílnou teplotu pro zónu řidiče a spolujezdce. Systém je potom automaticky udržuje.

Ford Tourneo Connect Electronic Automatic Temperature Control detail
Ford Tourneo Connect detail of open panoramic roof

Světlejší a vzdušnější interiér díky panoramatické střeše

Stačí stisknout tlačítko a elektricky ovládaná roleta se stáhne, aby pustila do kabiny přirozené světlo přes panoramatickou střechu. Speciální reflexní vrstva na skle přitom zajišťuje, aby se interiér nepřehříval, a současně vás chrání před škodlivými UV paprsky.

Top