Home > Osobní vozy > TOURNEO CONNECT > Výbava > Pohodlí a praktičnost

Pohodlí a praktičnost

Každá funkce, výbava a technologie nového Tournea Connect je tu k vašim službám. Starají se o to, aby se vám jezdilo příjemně a uvolněně.

Ford SYNC 2

Nejmodernější hands-free technologie

Systém SYNC 3 s hlasovým ovládáním a dotykovou obrazovkou představuje novou úroveň komunikačních a zábavních systémů. Na přání je k dispozici s barevnou dotykovou 8“ obrazovkou. Tato obrazovka s vysokým rozlišením umožňuje intuitivní hlasové nebo dotykové ovládání nejdůležitějších funkcí jako je telefon, audio nebo navigace. Nyní navíc systém poskytuje plnou podporu českého jazyka, díky čemuž je ovládání ještě snazší a příjemnější.

Až 16 konfigurací sedadel pro naprostou flexibilitu

Důmyslné řešení sedadel včetně systému Ford Fold Flat System umožňuje snadno uspořádat interiér vašeho vozu pro přepravu lidí, zavazadel, objemných či dlouhých předmětů, popřípadě kombinace toho všeho.

Druhá řada sedadel v pětimístném Tourneu Connect je dělená v poměru 60:40. Po sklopení opěradla lze celé sedadlo překlopit vpřed a zvětšit tak objem zavazadlového prostoru. Pokud potřebujete ještě více místa pro těžké, objemné předměty, sedadla je možné rychle a snadno z vozu vyjmout. U verze Grand lze druhou řadu sedadel sklopit do podlahy.

Tourneo Connect open centre console

Místo na všechno

Prostorná otevřená konzola okolo ruční brzdy je vymyšlená tak, abyste mohli mít všechno hezky po ruce. Je tu držák na nápoje, místo pro laptop či dokumenty formátu A4 i prostor pro drobné předměty. Nechybí ani vstup pro externí zdroj zvuku, USB a 12V zásuvka.

Top