Home > Osobní vozy > NOVÉ TOURNEO CONNECT > Výbava > Praktičnost

Nová úroveň flexibility

Interiér nového Fordu Tourneo Connect je flexibilnější než kdy dřív. Druhá řada sedadel je dělena v poměru 60:40 a lze ji sklopit dopředu pro maximální využití prostoru. Další praktické úložné schránky pomáhají udržovat v interiéru pořádek. Ať už potřebujete odvézt sedm dospělých cestujících, jízdní kolo či cokoliv mezi tím, Tourneo Connect to vše hravě zvládne.

Ford Tourneo Connect flexible seating

Flexibilní sedadla

Nápadité navržení sedadel zahrnuje systém Ford Fold Flat, který usnadňuje uspořádat konfiguraci sedadel pro optimální převoz cestujících, zavazadel, objemných či dlouhých předmětů nebo rozličné kombinace všeho.

Zadní sedadla u pětimístné verze Tourneo Connect jsou dělena v poměru 60:40. Se sklopenými opěradly lze celé sedadlo posunout vpřed pro maximalizaci zavazadlového prostoru vozu.

Se sedmimístnou verzí Grand Tourneo Connect získáte systém Ford Fold Flat pro ještě větší flexibilitu. Tento sofistikovaný systém umožňuje druhou řadu sedadel, dělenou v poměru 60:40, složit a posunutím částečně zapustit do prostoru pro nohy a vytvořit tak rovnou plochu zavazadlového prostoru. Taktéž třetí řadu sedadel, dělenou v poměru 50:50 je možné sklopit.

Dostatek místa pro všechno

Prostorná středová konzola je navržena tak, abyste mohli mít všechno hezky po ruce. K dispozici je držák na nápoje, místo pro laptop či dokumenty formátu A4 i prostor pro drobné předměty. Nechybí ani vstup pro externí zdroj zvuku (AUX), USB a 12V zásuvka v přední části konzoly, určená pro řidiče a jeho spolujezdce.

Ford Tourneo Connect open centre console close up
Top