Home > Osobní vozy > TOURNEO CONNECT > Výbava > Praktičnost

Nová úroveň flexibility

Interiér Fordu Tourneo Connect je flexibilnější než kdy dřív. Druhá řada sedadel je dělena v poměru 60:40 a lze ji sklopit dopředu pro maximální využití prostoru. Další praktické úložné schránky pomáhají udržovat v interiéru pořádek. Ať už potřebujete odvézt sedm dospělých cestujících, jízdní kolo či cokoliv mezi tím, Tourneo Connect to vše hravě zvládne.

Ford Tourneo Connect flexible seating

Flexibilní sedadla

Nápadité navržení sedadel zahrnuje systém Ford Fold Flat, který usnadňuje uspořádat konfiguraci sedadel pro optimální převoz cestujících, zavazadel, objemných či dlouhých předmětů nebo rozličné kombinace všeho.

Zadní sedadla u pětimístné verze Tourneo Connect jsou dělena v poměru 60:40. Se sklopenými opěradly lze celé sedadlo posunout vpřed pro maximalizaci zavazadlového prostoru vozu.

Se sedmimístnou verzí Grand Tourneo Connect získáte systém Ford Fold Flat pro ještě větší flexibilitu. Tento sofistikovaný systém umožňuje druhou řadu sedadel, dělenou v poměru 60:40, složit a posunutím částečně zapustit do prostoru pro nohy a vytvořit tak rovnou plochu zavazadlového prostoru. Taktéž třetí řadu sedadel, dělenou v poměru 50:50 je možné sklopit.

Dostatek místa pro všechno

Prostorná středová konzola je navržena tak, abyste mohli mít všechno hezky po ruce. K dispozici je držák na nápoje, místo pro laptop či dokumenty formátu A4 i prostor pro drobné předměty. Nechybí ani vstup pro externí zdroj zvuku (AUX) a USB v přední části konzoly, určený pro řidiče a jeho spolujezdce.

Ford Tourneo Connect open centre console close up
Ford Tourneo Connect Integral Floor Cover detail

Ochrana sedadel před nástrahami všedních dnů

Sedmisedadlové Grand Tourneo Connect nabízí víc prostoru pro převoz větších předmětů. To se hodí, pokud častěji převážíte zavazadla, pracovní nebo sportovní výbavu a podobně. Proto má tento model integrovaný kryt podlahy, který chrání sedadla ve sklopeném stavu, stejně jako opěradla sedadel ve druhé řadě.

Snazší přístup k sedadlům ve druhé řadě

Tourneo Connect má dvoje posuvné dveře umožňující snadný přístup ke druhé řadě sedadel i snadné vystupování, což přijde vhod zejména v úzkých parkovacích místech.

Ford Tourneo Connect twin sliding doors
Ford Tourneo Connect removable tow bar detail

Potřebujete toho odvézt ještě víc?

Pro přepravu větších nebo neskladných předmětů si lze objednat pevné či odnímatelné tažné zařízení.

Odolné materiály

V zájmu lepší ochrany interiéru při převozu vlhkého či znečištěného nákladu jsou ve voze Tourneo Connect použity odolné materiály, které byly navrženy tak, aby vydržely i velmi nešetrné zacházení. Originální voděodolné koberce vyrábíme na míru, takže do vašeho Fordu perfektně zapadnou a ochrání podlahu před nečistotami a vlhkem. V nákladovém prostoru se o čistotu a pořádek stará odolná krytina se zvýšenými okraji.

Ford Tourneo Connect floor mats detail
Top