Home > Osobní vozy > TOURNEO COURIER > Výbava > Pohodlí a praktičnost

Pohodlí a praktičnost

Někdy nejvíc záleží na těch nejmenších detailech. Přesvědčíte se o tom pokaždé, když pojedete ve svém Tourneu Courier s jeho důmyslnými funkcemi, vyspělou technikou a inteligentním řešením prostoru.

Systém SYNC. Pokročilá hands-free technologie

Ford SYNC umožňuje ovládat hudbu a telefonovat pomocí jednoduchých hlasových povelů. Pomocí hlasových příkazů můžete i přehrávat skladby z USB zařízení nebo MP3/iPodu®, popřípadě přenášet hudbu bezdrátově přes Bluetooth® z kompatibilního mobilního telefonu. Systém také umí přečíst doručené SMS zprávy (v závislosti na typu připojeného telefonu).

Tourneo Courier interior with SYNC display
Tourneo Courier storage display for mobile phones

Inteligentní místo pro vaši elektroniku 

MyFord Dock slouží k odložení přenosné navigace, chytrého telefonu či MP3 přehrávače. Jeho součástí je i vstup USB.

Komfortní, prostorný a flexibilní 

Sedadla Tournea Courier jsou stejně příjemná a komfortní jako praktická a odolná. Díky své konstrukci jsou i flexibilní. Například zadní sedadla jsou dělená v poměru 60:40 a lze je překlopit dopředu, čímž získáte více prostoru pro zavazadla.

Ford Tourneo Courier rear seats
rear adjustable package tray

Snadné roztřídění zavazadel

Díky nastavitelnému krycímu platu je snadné využít zavazadlový prostor na maximum. S platem ve vyšší poloze je zavazadlový prostor větší než v jiných podobně dlouhých autech. Ve snížené poloze umožňuje plato oddělit větší a těžší předměty od těch drobnějších. Popřípadě můžete zasunout plato za zadní sedadla a ponechat prostor otevřený pro cokoliv, co do něj potřebujete naložit.

Obklopeni prostorem

Když se uvnitř trochu natáhnete, okamžitě si všimnete velkorysého vnitřního prostoru. Je tu dost místa pro vás, vaše cestující i všechna jejich zavazadla.

Front of car interior display
Tourneo Connect storage shelf under seat

Místo pro všechno

Kabina je rozvržená tak, aby umožnila využít dostupný prostor do posledního milimetru. Například nad předními sedadly najdete velkou, ale diskrétní odkládací polici.

Více odkládacích schránek na dosah ruky

Díky rozměrné středové konzole máte všechny svoje „nezbytnosti“ hezky po ruce a přitom nejsou na očích. Do konzoly se vejdou dokumenty, knihy nebo šanony formátu A4. Na každé straně je držák nápojů.

large centre console storage displaying upright laptop in case
Tourneo Courier close-up of passenger seat

Udělejte si pohodlí

Krátké výlety, dlouhé cesty: Za volantem se budete vždy cítit pohodlně. Sedadlo řidiče má i výškové seřizování a sklon opěradla se plynule nastavuje otočným kolečkem. Součástí sedadla může být i nastavitelná bederní opěrka a loketní opěrka na vnitřní straně. Navíc si můžete objednat vyhřívané sedadlo pro sebe i pro svého spolujezdce.

Perfektně umístěný volant

Najít si ideální pozici za volantem, který je nastavitelný výškově i podélně, je tak jednoduché.

Ford Tourneo Courier front of car interior
Tourneo Courier open centre console

Krásně složený soundtrack

Navržen pro nalezení nejsilnějšího radiového signálu a produkci nejkvalitnějšího zvuku, pokročilý audio systém obsahuje kvalitní reproduktory v přední i zadní části vozu. Ať už je váš hudební vkus jakýkoliv a ať ji budete poslouchat ze zařízení USB nebo prostřednictvím jiných zvukových zdrojů, Tourneo Courier je skvělým místem k jejímu poslechu.

Red Tourneo Courier parked with front wipers

Stěrače, které se automaticky přizpůsobí intenzitě deště

Stěrače s dešťovým senzorem se samy spustí, když zaznamenají vlhkost na čelním okně. Rychlost stírání se automaticky reguluje podle intenzity deště. Můžete si vybrat z několika úrovní citlivosti. Tím určíte, při jaké míře vlhkosti na okně se mají stěrače spustit.

Ford Easy Fuel zabraňuje záměně paliv

S tímto systémem je načerpání nesprávného druhu paliva prakticky nemožné, protože tryska tankovací pistole neprojde hrdlem. A jelikož je systém Ford Easy Fuel bezvíčkový, nemusíte ani manipulovat se špinavým víčkem nádrže.

Man filling up blue Tourneo Courier car with petrol hose
Frozen Tourneo Courier front window

Quickclear rychle odmrazí vaše čelní sklo

Tato užitečná funkce umožňuje rychlý odjezd v mrazivých ránech. Jednoduše stisknete tlačítko a supertenká topná tělíska rozpustí námrazu nebo zamlžení na čelním okně. Současně pomohou zbavit námrazy stěrače. I když je venku pod nulou, okno bude čisté do několika sekund.

Nastavte si teplotu, která vám bude vyhovovat

Systém automatické elektronické regulace teploty umožňuje nastavit přesnou teplotu, která vám vyhovuje. Vyspělá samočinná klimatizace ji potom bude automaticky udržovat.

Electronic Automatic Temperature Control menu
Tourneo Courier interior showing sat nav displaying navigation map

Inteligentní místo pro vaši elektroniku

MyFord Dock slouží k odložení přenosné navigace, chytrého telefonu či MP3 přehrávače. Jeho součástí je i vstup USB.

Top