JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?

Zadejte dotaz, hledané slovo
Home > Před nákupem > Navíc > Příslušenství > Autopříslušenství > Příslušenství - osobní vozy: kola z lehkých slitin | Ford CZ
Ford Alloy Wheels

Kola Ford z lehké slitiny

S nabídkou originálních kol z lehké slitiny uvidíte i pocítíte rozdíl

Všechna originální kola z lehké slitiny jsou navržena tak, aby se dokonale hodila k designu vašeho Fordu. Můžete se spolehnout, že ať si vyberete jakoukoliv sadu kol z naší nabídky, jsou vyrobena z těch nejkvalitnějších materiálů dle nejpřísnějších standardů. Náročné testy na dlouhodobou odolnost zaručují, že vás na cestě nezradí.

A proč si vybrat originální kola Ford z lehké slitiny?

Ford vyrábí hliníkové ráfky exkluzivně pro modely Ford takže se nemusíme uchylovat ke kompromisům mezi designem a kvalitou, abychom dosáhli kýžených požadavků. Místo toho jsme se soustředili na to, abychom navrhli a vyrobili kola, která budou představovat dokonalý doplněk a podtrhnou vzled vašeho vozu.

Jelikož svá kola z lehké slitiny navrhujeme pro konkrétní modely Ford, víme, co přesně by měla splňovat. Konstruujeme je tak, aby podávala ještě lepší výkony... Aby jejich nosnost a bezpečnost přesahovala specifikaci modelu, pro který jsou určena.

Testována a schválena

Každé kolo kontrolujeme pomocí rentgenu a provádíme další testy, abychom měli stoprocentní jistotu, že přes ráfek nebude unikat žádný vzduch z pneumatiky. Kola z lehké slitiny Ford mají přísnou výstupní kontrolu během každé fáze procesu navrhování a vývoje. Můžete si tak být jisti, že splňují nejpřísnější kvalitativní standardy Fordu a že odpovídají kvalitě zpracování vozidel Ford.

Bezpečnostní matice

Zajistěte svá kola z lehké slitiny proti krádeži pomocí speciálních bezpečnostních šroubů. Sada originálních bezpečnostních matic Ford obsahuje speciální unikátní nástavec pro jejich montáž i demontáž. Bez tohoto nástavce nelze kola z vozidla sundat.

Pokud se chcete podívat, jaké hliníkové ráfky nabízíme pro jednotlivé modely, nahlédněte do online katalogu příslušenství nebo kontaktujte svého prodejce vozidel Ford.

Ford accessories

Co je k dispozici zrovna pro váš model?

Hledat kola z lehké slitiny Vyberte svůj model Ford

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Top