JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?

Zadejte dotaz, hledané slovo
Home > Před nákupem > Navíc > Příslušenství > Nejprodávanější vozy
Top Selling Commercial Vehicle Accessories

Nejprodávanější příslušenství pro užitkové vozy

Pružný ochranný štít

Nejisté časy vyžadují flexibilní řešení, proto vám nabízíme nové ochranné štíty šité na míru pro užitková vozidla Ford. Jsou navrženy tak, aby pomáhaly našim zákazníkům nadále fungovat a provozovat jejich podnikatelskou činnost při zachování požadavku na sociální distanc.

Roof Rack
Tow Bar

Tažné zařízení

Využijte maximálně tažný potenciál svého Fordu. Příslušné elektrické sady zaručují naprostou kompatibilitu a propojitelnost s elektroinstalací vozu a všemi bezpečnostními prvky vozidla. 

Střešní nosiče

Základní střešních nosiče nebo příčníky jsou nezbytné pro použití střešního zařízení a přepravu nákladu na střeše. Existují různé možnosti instalace střešních systémů pro vše, co byste chtěli přepravovat na střeše vašeho vozidla.

Roof Rack
Thule®+ Professional

Přeprava na střeše

Využijte efektivně možnost přepravy nákladu na střeše. Nabízíme celou řadu doplňků, které vám pomohou s přepravou většího nákladu na střeše. Jde například o držáky žebříků, pouzdra na trubky a upínací popruhy, které jsou navržené speciálně pro vozidla Ford.

Přeprava v interiéru

Proč svému Fordu nedovolíte, aby vám pomohl s nákladem? Široká paleta našich doplňků je navržena tak, aby ochránila náklad a udržela ho na místě v nákladovém prostoru. Ocenit můžete možnost přepravy nákladu na vnitřním střešním nosiči. Prostor pro cestující bezpečně oddělíte přepážkou nákladového prostoru a náklad dále zajistíte závěsným systémem nebo dřevěnou podlahou s neklouzavým povrchem.

Interior Transportation Solutions
Rear Ladder

Zadní žebřík

Usnadněte si život při nakládání a vykládání nákladu ze střechy vozidla. Pohodlně vystoupejte po žebříku umístěným na zadních dveřích, odkud krásně dosáhnete na náklad na střeše.

Koberce a rohože

Originální voděodolné gumové rohože vyrábíme na míru, takže do vašeho Fordu perfektně zapadnou a ochrání podlahu před nečistotami a vlhkem. Koberce jsou bezpečně připevněny přímo k podlaze vozu, takže nemohou uklouznout a dostat se mezi pedály.

Floor Mats
Alloy Wheels

Kola z lehkých slitin

Podtrhněte vzhled svého Fordu sadou kol z lehké slitiny.

Všechna jsou navržena tak, aby se dokonale hodila k designu vašeho modelu Fordu. Vyrábíme je z těch nejušlechtilejších materiálů odolávajících korozi, takže je lze bez obav používat i v zimě.

Select Your Model

Co je k dispozici zrovna pro váš model?

Vyberte svůj model vozidla

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Top