JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?

Zadejte dotaz, hledané slovo
Home > Před nákupem > Objevte > Hybrid Electric GLP > Mild Hybrid
Ford Focus Mild Hybrid Technology

Efektivita mild-hybridů

Elektromotor podporuje spalovací motor. Vůz neumí jet jen na elektrický pohon. Spalovací motor může zhasnout například při dojezdu ke křižovatce nebo po zastavení. Jakmile je znovu zapotřebí, startér-generátor pod napětím 48 V ho rychle a hladce znovu spustí. Samostatný 48V Li-Ion akumulátor se automaticky dobíjí rekuperací kinetické energie při brzdění nebo jízdě setrvačností. Není zapotřebí připojovat ho k externímu napájecímu zdroji.

Automaticky úspornější

Hlavní rozdíl mezi mild-hybridním (mHEV) a plně hybridním (HEV) pohonem je v tom, že mHEV neumí jet jen na elektrický pohon. Elektromotor zde asistuje motoru spalovacímu. Spalovací motor může zhasnout například při dojezdu ke křižovatce nebo po zastavení. Jakmile je znovu zapotřebí, startér-generátor pod napětím 48 V ho rychle a hladce znovu spustí. Samostatný 48V Li-Ion akumulátor se automaticky dobíjí rekuperací kinetické energie při brzdění nebo jízdě setrvačností. Není zapotřebí připojovat ho k externímu napájecímu zdroji.

Eco Boost logo

Ford Fiesta Mild-hybrid

Nově dostupná Fiesta mHEV skvěle kombinuje ověřený, mnohokrát oceněný konvenční motor EcoBoost a mild-hybridní technologii. Fiesta mHEV tak zaručuje výborné jízdní vlastnosti a výkon a zároveň nižší spotřebu a emise CO2. Samostatný 48V akumulátor se rekuperací sám dobíjí, nemusíte ho tedy připojovat k externímu zdroji napájení.

Ford Focus Mild-hybrid

Nově dostupný Focus mHEV spojuje mnohokrát oceněný konveční motor EcoBoost a mild-hybridní technologii, která zaručuje skvělý výkon při udržení nízké spotřeby a nižších emisí CO2. Mild-hybrid obsahuje samostatný 48V Li–Ion akumulátor, který se automaticky dobíjí rekuperací při brzdění nebo jízdě setrvačností. Není tedy zapotřebí připojovat ho k externímu napájecímu zdroji.

Ford Focus EcoBoost Hybrid parked in front of illuminated glass building
 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Top