JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?

Zadejte dotaz, hledané slovo
Home > Před nákupem > Objevte > Hybrid Electric GLP > Charging

Příspěvek značky Ford

Ford se zavázal být lídrem v poskytování široké palety elektrifikovaných vozidel se snadným přístupem k nabíjení v celé Evropě.

All Electric icon

Nabíjení doma

Nabíjení plug-in hybridu nebo elektromobilu doma je jednoduchý a efektivní způsob, jak připravit vůz k další jízdě. Stačí vůz připojit do standardní domácí zásuvky a nechat ho nabíjet. Nejedná se ale o nejrychlejší způsob dobíjení, protože domácí zásuvky mají omezený příkon. Na druhou stranu k tomu ale nepotřebujete žádné další zařízení, takže se jedná o nákladově efektivní a dostupnou metodu dobíjení. Dobíjet můžete doma i rychleji, třeba pomocí zařízení typu wall box (více v další kapitole).

Plug In Hybrid icon

Veřejné nabíječky

Pro dobíjení plug-in hybridů a elektromobilů je v Evropě k dispozici dnes již více než 600 000 veřejných nabíjecích bodů. A každý týden přibývají další.

Home Charging

Komfortní nabíjení doma 

Chcete svůj elektromobil nebo plug-in hybrid nabíjet doma co nejrychleji? Zařízení typu wall box vám může pomoci. Ford Wall-Box nabízí kratší dobu nabíjení oproti nabíjení z běžné zásuvky. Zeptejte se prodejce.

IONITY fast charging stations

Veřejné nabíječky IONITY

Ford  patří mezi zakladatele jedné z nejrychleji rostoucích sítí nabíjecích stanic v Evropě: IONITY. IONITY nabídne řidičům elektromobilů Ford vynikající rychlost nabíjení za zvýhodněnou cenu.

A person checking FordPass App on mobile phone

Snadné nabíjení

S aplikací FordPass v mobilním telefonu nemusíte pochybovat o tom, zda je váš vůz dostatečně nabit. Stačí spustit aplikaci FordPass a zkontrolovat stav akumulátoru.

Spolupracujeme také se společností NewMotion, která buduje největší evropskou veřejnou síť nabíjecích stanic. Díky tomuto partnerství můžete prostřednictvím mobilního telefonu zjistit, kde se nacházejí nejbližší veřejné nabíjecí stanice, jak se k nim dostanete a kolik bude stát plné nabití vašeho elektromobilu. Také můžete zjistit, které veřejné nabíjecí stanice se nacházejí podél vaší plánované cesty, takže můžete vůz dobíjet cestou, aniž byste se odchýlili z trasy.

IONITY

Elektrická revoluce se nedotýká jen techniky samotných automobilů. Investujeme také do infrastruktury potřebné k cestování na delší vzdálenosti. IONITY je společný podnik firem Ford, BMW Group, Daimler a Volkswagen Group. Společně budujeme celoevropskou síť spolehlivých a výkonných rychlonabíjecích stanic, abyste nemuseli na cestách trávit nabíjením tolik času.

A person checking FordPass App on mobile phone

Nabíjení akumulátorů

Existuje několik možností, jak nabíjet plug-in hybrid nebo elektromobil. Podívejte se na animaci, uvidíte ty nejobvyklejší.

 

Informace o akumulátoru Mustangu Mach-E 

Tipy pro nízké teploty

  1. Nastavte vozidlo na režim “go“ pomocí FordPass pro stabilizaci teploty – tím se vaše vozidlo zahřeje spíše nabíjecí silou než z rezervy baterie.
  2. Použijte vyhřívaná sedadla a volant, pokud je máte, tím snížíte teplotní bod klimatizačního systému a klimatické zatížení.
  3. Použijte přední a zadní vyhřívání oken pro bezpečný a čistý výhled (to spotřebovává méně energie než jejich zahřívání z vnitřního prostoru vozidla).
  4. Použijte vnitřní režim recirkulace vzduchu a nepoužívejte režim rozmrazování, pokud je to bezpečné – ohříváte tak již zahřátý vzduch uvnitř vozu spíše než studený vzduch zvenčí.
  5. Zkontrolujte tlak v pneumatikách a přizpůsobte ho chladným teplotám.
  6. Brzděte jemně (tzv. lehkou nohou), abyste zabránili plýtvání energií, neboť baterie by tak mohla spotřebovávat více energie při nízkých teplotách.
Snowy road
 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Top