Home > Před nákupem > Objevte > Technologie CV > Komfort a pohodlí > Ford SYNC
Ford SYNC 3 technology

Stay Connected with Ford Technology

Technologie Ford SYNC vám umožňuje být za jízdy bezpečně připojeni a přitom se i bavit. Budete schopni dělat spoustu věcí a to pouze za použití vašeho hlasu - od volání či přijímání telefonních hovorů až po hledání akcí ve vašem okolí a poslech hudby.

Nový systém Ford SYNC 3 staví na těchto základech a navíc k nim přidává ovládání pomocí dotyku či posuvných gest, jak je známe ze smartphonů, vylepšené hlasové pokyny a zdokonalenou funkčnost. Systém je tedy vytvořen tak, aby vám pomáhal udržet ruce na volantu a oči na silnici.

Ford SYNC3

Ford SYNC 3

Systém SYNC 3 s 6'' - 8'' dotykovým displejem podporující vícedotyková gesta tažení a oddalování či přibližování pomocí prstů umožňuje ještě jednodušší ovládání celého systému.  Systém lze také ovládat pomocí hlasových příkazů.

Ford SYNC 2

Ford SYNC 2 vám umožňuje mít pod kontrolou všechny funkce od telefonních hovorů a textových zpráv až po poslech hudby, satelitní navigaci a klimatizaci - to vše prostřednictvím zcela jednoduchých hlasových příkazů či 8'' barevného displeje.

Ford SYNC2
Ford SYNC

Ford SYNC

Systém Ford SYNC vám umožní volat a přijímat mobilní hovory jako hands-free, nechat si přečíst textové zprávy, které vám přijdou, a ovládat hudbu na vašem přehrávači MP3 pomocí vašeho hlasu.  AppLink vám umožňuje kontrolu populárních aplikací pro Android a iOS. Poslouchejte audioknihy, najděte události v okolí a poslouchejte své interprety ze Spotify.

Ford SYNC rovněž nabízí službu Emergency Assist, která automaticky kontaktuje záchranné složky v případě nehody a poskytuje důležité informace jako například vaše souřadnice.

Top