SYNC 3

PŘIPOJTE SE.

SYNC 3 vás připojí k srdci vašeho Fordu. Telefonujte. Přehrávejte hudbu. Získejte navigační pokyny. To vše ze sedadla řidiče. Díky 6,5" nebo 8" dotykovému displeji a funkci rozpoznávání hlasu vám SYNC 3 umožňuje ovládat řadu připojených funkcí a přitom mít ruce na volantu.

Electronic system in the car

INTUITIVNÍ HLASOVÉ OVLÁDÁNÍ

Intuitivní hlasové ovládání umožňuje snadné ovládání funkcí systému SYNC 3. Pomocí jednoduchých konverzačních příkazů získejte navigační pokyny, zavolejte, vyhledejte čerpací a nabíjecí stanice nebo přehrajte vaši oblíbenou hudbu.

INTELIGENTNÍ NAVIGACE

SYNC 3 vás rychle a spolehlivě dovede do cíle. Díky aktuálním dopravním informacím a rozpoznávání hlasu je náš navigační systém skvělým společníkem na cestách.

Navigation
A man coming to the yellow car

FORDPASS

Systém SYNC 3 a mobilní aplikace FordPass App jsou dokonalou kombinací. Spárujte svůj chytrý telefon s vozidlem a můžete jej nastartovat, zamknout a odemknout téměř odkudkoli.

 

FordPass

HANDS-FREE KOMUNIKACE

Telefonujte a posílejte zprávy pomocí systému SYNC 3 bez sundání rukou z volantu. Stačí říct vozidlu, koho chcete kontaktovat, a on se postará o zbytek. Systém SYNC také stáhne a uloží vaše kontakty.

Navigation on the screen

VOZIDLA SE SYNC 3