JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?

Zadejte dotaz, hledané slovo
Home > Před nákupem > Objevte > Technologie > Pohodlí a praktičnost > Ford SYNC
Ford SYNC 3 technology

Buďte připojení a bavte se s technologií Ford SYNC

Technologie Ford SYNC vám umožní být za jízdy bezpečně připojení a přitom se bavit. Můžete dělat spoustu věcí jen za pomoci vašeho hlasu – od volání a přijímání mobilních hovorů až po nalezení akcí v okolí a poslech vaší oblíbené hudby.

Nový systém SYNC 3 staví na této schopnosti a přidává známé pohyby jako dotyk a posun, jak je známe ze smartphonů, vylepšené hlasové pokyny a zdokonalenou funkčnost. Je vytvořený tak, aby vám pomáhal udržovat ruce na volantu a oči na silnici.

Ford SYNC3

Ford SYNC 3

Nejnovější a nejpokročilejší verze systému SYNC spojuje ve své funkčnosti to nejlepší z předchozích systémů. Nové rozhraní má velká tlačítka a umožňuje rychlý přístup k požadovaným informacím. 6-8” dotykový displej nyní funguje na principu roztahování nebo stahování pomocí prstů, který je běžnou funkcí dotykových obrazovek chytrých telefonů a tabletů, pro ještě intuitivnější navigaci. Hlavní výhodou je plná podpora českého jazyka. SYNC 3 lze propojit s CarPlay od Apple i s Android Auto.

Ford SYNC 1.0 a 1.1Ford SYNC - Czech language availability

Systém Ford SYNC vám umožní volat a přijímat mobilní hovory jako hands-free, nechat si přečíst textové zprávy, které vám přijdou, a kontrolovat hudbu na vašem přehrávači MP3 pomocí vašeho hlasu. Pro SYNC 1.1 dostupný AppLink vám umožňuje kontrolu populárních aplikací pro Android a iOS. Poslouchejte audioknihy, najděte události v okolí a poslouchejte své interprety ze Spotify. Ford SYNC rovněž nabízí službu Emergency Assist, která automaticky kontaktuje záchranné složky v případě nehody a poskytuje důležité informace jako například vaše souřadnice.

Ford SYNC
Top