JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?

Zadejte dotaz, hledané slovo
Home > Servis > Služby a produkty > Ford BlueService

Ford BlueService vznikl proto, aby udržoval váš Ford ve skvělé kondici a pomohl vám vytěžit ze svého vozu maximum… po celou dobu jeho životnosti.

Ale je toho mnohem víc! K dispozici je kompletní spektrum služeb, které vám usnadní život a dovolí vám zabývat se věcmi, které chcete dělat. Kamkoliv pojedete, budeme stát vždy při vás.

Podívejte se, na které služby se můžete jako majitel Fordu spolehnout. Existují ale i další způsoby, jak vás udržet v pohybu.

Jedno telefonní číslo pro jakoukoliv službu Ford
Bezplatná evropská asistenční služba a záruka mobility
Přehledné a transparentní ceny
Elektronický příjem vozidla do servisu
One Call

Jedno telefonní číslo

Ať se jedná o asistenční službu, podporu v případě nehody, sháníte katalog nebo si chcete domluvit testovací jízdu, hledáte nejbližšího dealera Ford, kvůli objednání do servisu…..vždy vám stačí vytočit jen jedno telefonní číslo.

Ujistěte se, že jste si toto číslo uložili do svých „kontaktů“: 

800 FORD CZ (800 3673 29)

Free Roadside Assistance

Bezplatná asistenční služba

Asistenční služba vám přinese větší klid v duši, protože budete-li mít poruchu, dostane se vám odborné silniční podpory, a to kdekoliv v Evropě.

Servisem aktivovaná asistenční služba Ford je bezplatná a jistí vás po celý rok až do další předepsané servisní údržby.

V případě, že nedokážeme problém vyřešit na místě, nabídneme vám i vašim spolucestujícím alternativní prostředky, abyste mohli dorazit do cíle nebo se vrátit domů. Asistence je k dispozici 24 hodin denně, každý den v roce.

Ford accident management with courtesy car

Jasné ceny, spolehlivé služby

Doporučené ceny, spolehlivý servis.

Vyplatí se nechat si vůz udržovat lidmi, kteří ho znají nejlépe. A kdo jiný by to měl být, než vyškolený personál a technici společnosti Ford?

Stejně tak jako máte jistotu, že použijí kvalitní díly Ford, získáte i podrobný odhad nákladů, jasné a překvapivě konkurenčně nastavené ceny. (Takže žádná nepříjemná překvapení a skryté poplatky).

Pro zjištění doporučených cen servisních prohlídek a frekventovaných oprav kontaktujte svého nejbližšího dealera Ford.

Ford trained staff & clear pricing

Zajištění mobility

Pokud přivezete svůj vůz na opravu, vždy se vám pokusíme nabídnout nějakou alternativní dopravu, například náhradní vůz. Jestli to ale z nějakého důvodu nebude možné, budeme se snažit dostat vás do cíle všemi možnými prostředky.

Elektronický příjem vozidla

Elektronický příjem vozidla do servisu spojuje nejnovější technologie s dovednostmi našich vyškolených techniků Ford, aby vyhodnotil stav vašeho vozidla: od pneumatik k řízení a zavěšení až k elektrickým systémům a softwaru.

Váš přejímací technik dokončí kontrolu na specializovaném tabletu, zatímco jej budete doprovázet, abyste okamžitě viděli podrobnou zprávu o stavu vašeho vozidla. A bude-li potřeba něco vyřešit ihned, v kontrolním listu bude uvedeno přesně to, co uděláme a kolik to bude stát – před tím, než se pustíme do práce.

V kontrolním listu bude též vyznačena práce, kterou by mohlo být nutné udělat později, což vám pomůže plánovat dopředu."

Man doing a vehicle check
 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Top