Home > Servis > Údržba a nabídky > Ford Services
Family waving at Ford employee

Jsme tu pro vás, abyste zůstali v pohybu

Rezervace servisu

Naše bezkontaktní služby vám pomáhají zůstat v bezpečí

Představujeme řadu služeb, které vám můžou poskytnout pocit klidu a bezpečí, zatímco my pracujeme na tom, abyste zůstali mobilní. Od digitálních služeb jako online rezervace servisu, přes službu vyzvednutí a doručení zpět, až po kompletní vnější a vnitřní dezinfekci vašeho vozidla. Jsme zde, abychom zajistili co nejbezpečnější a nejjednodušší servis všech vozidel Ford.

Bezkontaktní servis

Díky naší speciální službě vyzvednutí a doručení zpět, vám můžeme vaše vozidlo servisovat s minimálním osobním kontaktem, zatímco zůstanete doma v bezpečí. Domluvíme si čas vyzvednutí a po opravě a dezinfekci vám vozidlo přivezeme zpět.

Woman talking on the phone
Online service

Online rezervace servisu

Rezervace servisu online je nejjednodušší způsob, jak si zařídit další servisní návštěvu. Jednoduše zvolte nabídku „Objednat servis“ na našich stránkách, vyberte typ požadované servisní služby, datum, čas a preferovaného autorizovaného servisního partnera Ford. Můžete také zvolit, zda požadujete náhradní vozidlo nebo službu „Vyzvednutí a doručení vozu zpět“.

Kabinový filtr Ford MicronAir® proTect

Nabízí pocit klidu, že vzduch, který v autě dýcháte, je bezpečný a čistý. Nejenže odstraňuje nepříjemné pachy, ale také chrání před škodlivými látkami, alergeny a dokonce poskytuje až 99,9% ochranu před viry včetně koronaviru. Kabinový filtr MikronAir® proTect nabízíme za 972 Kč.

Lze jej instalovat do následujících modelů Ford: Ford Ka+ od 2016, Ford Fiesta 2008 – 2017 a od 2017, Ford Puma 2019, Ford B-MAX 2012, Ford EcoSport 2013 a od 2017, Ford Focus od 2018, Ford Kuga od 2020, Ford Mondeo od 2014, Ford Edge od 2015, Ford S-MAX/Ford Galaxy od 2015, Ford Transit / Tourneo Courier od 2014.

Doporučujeme také provést nejméně jednou ročně dezinfekci klimatizace, která zlikviduje bakterie vznikající v klimatizačním systému.

MicronAir filer
Repairman

Ford Video Check

Ford Video Check vám přesně ukáže, co je třeba s vaším vozidlem udělat. Jeden z našich techniků natočí video z prohlídky vašeho vozidla a vysvětlí vám jeho aktuální stav. Je-li vyžadována další práce, můžete jí po shlédnutí videa odsouhlasit a ihned se na ní může začít pracovat. Služba je pro vás zdarma a vy rozhodujete,  jaké servisní práce budou provedeny.

Ekonomický servis

Ekonomický servis nabízí kvalitní servisní služby vozům Ford starším 5ti let, které již nejsou v záruce. Nabídka se vyznačuje jasnými a transparentními cenami bez skrytých příplatků. Dozvíte se vždy finální cenu včetně práce a originálních náhradních dílů. Navíc se o vaše auto postarají odborníci od Fordu, kteří mají k dispozici nejmodernější vybavení, diagnostiku a odborné školení.

Ford Motorcraft Service
Top