Home > Servis > Údržba a nabídky > Podzimní Servis
Ford projíždějící deštěm

Ať vás špatné počačí nezaskočí

Buďte připraveni a připravte i svůj Ford.

Servisní nabídka pro majitele vozidel Ford na období od 13. září do 30. listopadu 2021 u všech autorizovaných partnerů Ford.

Černý Ford jedoucí přes kaluž

Stěrače

Mějte čistý výhled vždy, když jej opravdu potřebujete. Je to základní podmínka bezpečné jízdy.

Nové stěrače nyní pořídíte se zvýhodněním 15 %

Brzdové destičky a kotouče

Originální brzdové destičky i kotouče mají ověřenou dlouhodobou životnost díky kvalitním materiálům odolávajícím vysokým teplotám. Pokud potřebujete vyměnit brzdové kotouče vždy se mění v kombinaci s brzdovými destičkami. Nyní můžete pořídit kompletní brzdové obložení se zvýhodněním 15 %

Tip: Jestliže najedete se svým vozidlem méně než 10 000 km ročně, můžete zvolit ekonomickou řadu brzd značky Ford Motorcraft.

Autobaterie

Autobaterie dodává nezbytnou energii do každého vozidla. Kapacita autobaterie klesá s jejím stářím a pokud popojíždíte kratší trasy nestihne se dobít do její plné kapacity. Prověřte si včas kapacitu své autobaterie a pokud bude potřeba nabídneme vám originální autobaterie Ford nebo ekonomickou řadu Ford Motorcraft se zvýhodněním 15 %

Muž utíkající před deštěm

POZOR SOUTĚŽ!

Rezervuj si servis online a vyhraj MUSTANG na víkend

Věděli jste, že si návštěvu servisu můžete objednat jednoduše z pohodlí domova ONLINE?

A pokud si ji rezervujete v období od 13. září do 30. listopadu 2021, můžete vyhrát zapůjčení Fordu Mustang na víkend nebo jednu ze dvou poukázek na servis dle vašeho výběru u autorizovaného partnera Ford.

Stačí zvolit nabídku OBJEDNAT SERVIS, vybrat si nejbližšího preferovaného dealera, datum a čas vaší návštěvy a servisní úkon, který požadujete provést.  Po potvrzení vaší rezervace servisním partnerem, přijedete ve zvoleném termínu. Nejpozději však přijeďte do 30. listopadu 2021.

Objednat servis

Ford Mustang

Po ukončení soutěže vylosujeme tři výherce, kteří obdrží jednu ze tří cen:

 

  1. Ford Mustang na víkend
  2. Poukaz na servis v hodnotě 3 000 Kč
  3. Poukaz na servis v hodnotě 2 000 Kč

Úplné znění pravidel soutěže najdete zde.

Ekonomický servis

Tento servis je vhodný pro osobní vozidla starší 5ti let a zákazníky, kteří již nejezdí na pravidelné servisní prohlídky. V péči ekonomického servisu bude o váš Ford dobře postaráno, a to za přijatelnou cenu bez cenu bez skrytých příplatků.

Ekonomický servis zahrnuje tyto úkony:

  • výměnu oleje
  • výměnu olejového filtru
  • výměnu vzduchového filtru
  • kompletní kontrolu vozidla

jen za 3 900 KčDoporučená cena - Podzim

Muž držící tablet

Tip: Znáte službu Ford VideoCheck? Jedná se o video kontrolu stavu vozidla, o kterou si můžete při návštěvě servisu požádat a je nabízena ZDARMA.

Originální příslušenství

Gumové rohože

Gumové rohože

Originální gumové rohože jsou vyrobené na míru pro každý model a chrání tak perfektně podlahu vozidla před nečistotami a vlhkostí. Rohož u řidiče je vždy bezpečně připevněna k podlaze vozidla.

Odolná rohož do kufru

Rohož Ford do zavazadlového prostoru je ideálním řešením pro ochranu podlahy interiéru vozidla, pokud často převážíte předměty, které ji můžou znečistit.

Přehled originálního příslušenství po modelech najdete na www.prislusenstvi-ford.cz.

Ford kufr
Top