Konfigurátor Testovací jízda Prodejci a servis Objednat servis Ask Ford
Home > Užitkové vozy > NOVÝ TRANSIT CUSTOM

NOVÝ FORD TRANSIT CUSTOM

Transit Custom je vyhlášený svojí robustností, funkčností a spolehlivostí. Nyní nabízí ještě více inovativních funkcí a chytrých technologií, menší spotřebu a vyšší úroveň designu i dílenského zpracování. Výsledek: Můžete se těšit na dodávku, která je kultivovanější a vyspělejší než kdy předtím.

New Transit Custom interior

Všimne si dopravních značek, které jste mohli přehlédnout

Systém rozpoznávání dopravních značek zaznamená značky umístěné vedle vozovky nebo nad ní, stejně jako stálé i dočasné dopravní značení. V přístrojovém štítu se pak rozsvítí kontrolka se symbolem rychlostního omezení nebo zákazu předjíždění.

Vyšší výkon, menší emise

Pokročilé motory Ford 2.0 EcoBlue v novém Transitu Custom splňují přísné emisní normy Euro 6. Nižší jsou nejen jejich emise, ale také provozní náklady. Navzdory menšímu zdvihovému objemu než u dřívějších jednotek 2.2 Duratorq dosahují nové motory vyššího výkonu.

New Ford Transit Custom with SYNC 3

Nový SYNC 3. Pohodlné ovládání s rukama stále na volantu

Ford SYNC 3 je moderní komunikační a zábavní systém, který slouží mimo jiné k ovládání telefonu, hudebního přehrávače nebo navigace. K ovládání můžete použít hlasové pokyny nebo 8" barevnou dotykovou obrazovku, která podporuje gesta zažitá z chytrých telefonů. Sledování dopravních informací v reálném čase vám pomůže vyhnout se dopravním zácpám. Když řeknete „mám hlad“, systém zobrazí seznam restaurací v okolí. 

Aby přívěs zůstal bezpečně ve stopě

Systém stabilizace přívěsu rozpozná počínající rozkývání přívěsu a vyřeší ho snížením rychlosti. Jízda s přívěsem je díky tomu jistější. Systém zpomalí vůz snížením točivého momentu motoru a postupným zvyšováním brzdného tlaku na všech kolech.

New Ford Transit Custom with tow
New Ford Transit Custom open exterior doors

Nejlepší nákladový prostor v dané třídě

Nový Transit Custom snadno pojme naplocho uložené stavební desky 240x120 cm nebo tři euro palety. Díky jedinečnému průvlaku v přepážce do něj lze navíc naložit předměty dlouhé až 3,4 m (verze L2) a přitom zachovat všechna místa k sezení vpředu. Celkově má nákladový prostor kratší verze (L1) s instalovanou přepážkou kapacitu úctyhodných šest metrů krychlových. Varianta s prodlouženým rozvorem (L2) nabízí dokonce 6,8 m3. Transit Custom má také nejširší boční nakládací otvor ze všech vozů své třídy. A jeho posuvné boční dveře jsou opatřeny novým aretačním mechanismem, který je při nakládání drží bezpečně otevřené.

Ford Promotions

Sledujte naše aktuální akční nabídky na Nový Ford Transit Custom

Zjistěte více

 

<%-DealerName%>

<% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Alternativní modely

Top