Konfigurátor Testovací jízda Prodejci a servis Objednat servis Ask Ford
Home > Užitkové vozy > TRANSIT CUSTOM

FORD TRANSIT CUSTOM

Najděte si svůj Ford transit Custom v našem přehledu skladových vozů nebo si vyžádejte individuální cenovou nabídku vám na míru.

Podrobnější informace o voze naleznete v ceníku a katalogu.

New Transit Custom interior

Všimne si dopravních značek, které jste mohli přehlédnout

Systém rozpoznávání dopravních značek zaznamená značky umístěné vedle vozovky nebo nad ní, stejně jako stálé i dočasné dopravní značení. V přístrojovém štítu se pak rozsvítí kontrolka se symbolem rychlostního omezení nebo zákazu předjíždění.

Vyšší výkon, menší emise

Pokročilé motory Ford 2.0 EcoBlue v Transitu Custom splňují přísné emisní normy Euro 6. Nižší jsou nejen jejich emise, ale také provozní náklady. Navzdory menšímu zdvihovému objemu než u dřívějších jednotek 2.2 Duratorq dosahují nové motory vyššího výkonu.

New Ford Transit Custom with SYNC 3

Nový SYNC 3. Pohodlné ovládání s rukama stále na volantu

Ford SYNC 3 je moderní komunikační a zábavní systém, který slouží mimo jiné k ovládání telefonu, hudebního přehrávače nebo navigace. K ovládání můžete použít hlasové pokyny nebo 8" barevnou dotykovou obrazovku, která podporuje gesta zažitá z chytrých telefonů. Sledování dopravních informací v reálném čase vám pomůže vyhnout se dopravním zácpám. Když řeknete „mám hlad“, systém zobrazí seznam restaurací v okolí. 

Aby přívěs zůstal bezpečně ve stopě

Systém stabilizace přívěsu rozpozná počínající rozkývání přívěsu a vyřeší ho snížením rychlosti. Jízda s přívěsem je díky tomu jistější. Systém zpomalí vůz snížením točivého momentu motoru a postupným zvyšováním brzdného tlaku na všech kolech.

New Ford Transit Custom with tow
New Ford Transit Custom open exterior doors

Nejlepší nákladový prostor v dané třídě

Transit Custom snadno pojme naplocho uložené stavební desky 240x120 cm nebo tři euro palety. Díky jedinečnému průvlaku v přepážce do něj lze navíc naložit předměty dlouhé až 3,4 m (verze L2) a přitom zachovat všechna místa k sezení vpředu. Celkově má nákladový prostor kratší verze (L1) s instalovanou přepážkou kapacitu úctyhodných šest metrů krychlových. Varianta s prodlouženým rozvorem (L2) nabízí dokonce 6,8 m3. Transit Custom má také nejširší boční nakládací otvor ze všech vozů své třídy. A jeho posuvné boční dveře jsou opatřeny novým aretačním mechanismem, který je při nakládání drží bezpečně otevřené.

Ford Promotions

Sledujte naše aktuální akční nabídky na Ford Transit Custom

Zjistěte více

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Alternativní modely

Top