Home > Užitkové vozy > NOVÝ TRANSIT VAN > Výbava > Dynamika a hospodárnost

Dynamika a hospodárnost

Ford Transit Van engine

Pokročilá technologie nových motorů

Nový Transit je poháněn vyspělými vznětovými motory 2.0 EcoBlue, které jsou ještě výkonnější a úspornější, než kdy předtím. Vybrat si můžete ze čtyř pohonných jednotek o výkonu až 185 kW. Určitě tak najdete vůz, který bude vyhovovat vašim specifickým potřebám. Ať se rozhodnete jakkoliv, všechny motory plní přísné emisní normy Euro 6.2.

Malý elektrický motor může zvýšit hospodárnost

Transit je nyní k dispozici také jako hybrid, který nabízí maximální hospodárnost. Malý elektromotor napájený z akumulátoru spolupracuje s konvenčním motorem a pomáhá snížit spotřebu paliva, když stačí nízký výkon.

New Blue Transit Van rear view driving on road
AdBlue additive close up

Aditivum, které likviduje zplodiny

Systém selektivní katalytické redukce (SCR) využívá činidlo AdBlue®. Jedná se o kapalinu, která rozkládá oxidy dusíku ve výfukových plynech na dusík a vodu. Filtr pevných částic pak zachytí více než 99 procent všech prachových částeček ve výfukových plynech. Aby vznětový motor Ford EcoBlue pracoval správně, nesmí dojít k úplnému vyprázdnění nádrže na aditivum AdBlue®. Na pokles hladiny pod bezpečnou hodnotu vás upozorní kontrolka na palubní desce.

Top