Home > Užitkové vozy > NOVÝ TRANSIT VAN > Výbava > Zážitek z jízdy

Zážitek z jízdy

New Blue Ford Transit Van driving on road

Pomůže vám pracovat efektivněji

Nový Ford Transit je doslova nabitý pokročilými technologiemi. To vše bylo navrženo tak, abyste mohli pracovat lépe a efektivněji. Patří sem systém hlídání mrtvých úhlů a systém upozornění na provoz v kolmém směru při couvání. Oba tyto systémy vás při změně jízdního pruhu upozorní na další účastníky silničního provozu. Aktivní parkovací asistent vám usnadní parkování. A díky novému inteligentnímu tempomatu budou dlouhé cesty méně únavné a hospodárnější. Je zde dokonce i nová vysoko umístěná zadní kamera s přisvícením a přední širokoúhlá kamera, takže máte vždy přehled o tom, co se děje okolo vašeho vozu. Tyto užitečné technologie vám ušetří nemalé náklady spojené s ťukanci způsobenými neopatrným manévrováním. 

Parkování bez stresu a snazší couvání 

Aktivní parkovací asistent v novém Transitu vás bez námahy navede na parkovací místo. S touto technologií zaparkujete jednodušeji než kdy předtím. Po aktivaci stačí vybrat, na které straně vozovky chcete zaparkovat. Jakmile systém najde vhodné místo, automaticky vás do něj navede. Na vás zůstane jen obsluha pedálů, převodovky a brzd. V horní části nového Transitu byla namontována nová zadní kamera, abyste měli lepší výhled na to, co je za vámi. Obrazovka vestavěná do středové konzoly ukazuje věci, které se dají snadno přehlédnout. Systém také zobrazuje virtuální čáry, které vám usnadní zajíždění i do těch nejtěsnějších prostor. Kamera se zapíná automaticky, když zařadíte zpátečku.

Ford Transit Van LCD screen close up of parking assist
Ford Transit Van interior view with power steering graphic

Posilovač řízení, který reaguje na každou situaci

Řízení s elektrickým posilovačem se automaticky přizpůsobuje rychlosti jízdy a provozním podmínkám. V nízkých rychlostech jde řízení snadno a zlehka, aby usnadnilo manévrování. Ve vysokých rychlostech, kdy potřebujete jistější kontrolu nad vozem, řízení ztuhne. 

Vidí, co se blíží. Z obou stran 

Malá panoramatická kamera na přídi přenáší rozdělený obraz na multifunkční displej vozu. Díky tomu zpozorujete auto, cyklistu nebo chodce, a to z obou stran. Tato přední širokoúhlá kamera je k nezaplacení zejména v situacích, kdy vyjíždíte z úzkého parkovacího místa nebo odbočujete do nepřehledné křižovatky.

Ford Transit Van rear view camera view
Top