Konfigurátor Testovací jízda Prodejci a servis Objednat servis Ask Ford
Home > Užitkové vozy > RANGER RAPTOR
Základní cena od Net Retail Price (CV) bez DPH
Základní cena od Gross Promotional Price (PV) včetně 21 % DPH

NOVÝ FORD RANGER RAPTOR

Není to žádný obyčejný pick-up. Je to super pick-up.

Nový Ranger Raptor byl vyšlechtěn pro sportovní jízdu v terénu. Je to vůz zkonstruovaný od základu tak, aby si suverénně vedl v jakémkoliv prostředí. Nemá sobě rovného.

Najděte si svůj Nový Ford Ranger v našem přehledu skladových vozů nebo si vyžádejte individuální cenovou nabídku vám na míru.

Podrobnější informace o voze naleznete v ceníku a katalogu.

Jak se rozhodnete?

Nádherné laky karoserie. Který je pro vás ten pravý?

Blue Ford Ranger Raptor driving on dusty road
Blue Ford Ranger Raptor driving

Zrozen k dobývání

Od prvního usednutí do speciálních sedadel Raptoru je jasné, že tohle není jen tak nějaký pick-up. Řada pokročilých technologií a inteligentních systémů přináší zážitek z jízdy jako žádný jiný. A stiskem tlačítka můžete aktivovat nový Terrain Management System. K dispozici je šest různých jízdních režimů. Každý z nich optimalizuje jízdní vlastnosti vozu pro určitý povrch: Režim Normal, režim Sport, režim Tráva, štěrk a sníh, režim Bláto a písek a režim Kamení. Pro divokou sportovní jízdu v terénu zvolte unikátní režim Baja.

Dobývejte svět s veškerým pohodlím

Každý vnější aspekt nového Fordu Ranger Raptor je navržený tak, aby maximalizoval jeho funkčnost, odolnost a výkon v terénu. Uvnitř pak čekají technologie, které se postarají o vaše pohodlí a kontakt se světem bez ohledu na to, kam se zrovna vydáte. Zabudovaný modem FordPass Connect umožňuje například dálkové zamykání a odemykání Raptoru. Když vyměníte drsný terén za udržovanou asfaltovou silnici, můžete se vyhnout zácpám díky aktuálním dopravním informacím odesílaným přímo do navigačního systému vozu. A pokud najdete v divočině signál, můžete k palubnímu Wi-Fi hotspotu připojit až deset zařízení Wi-Fi Hotspot .

Ranger Raptor interior double cab
Ford Ranger Raptor panther engine diagram

Výkonná technika

Nový Ford Ranger Raptor v sobě spojuje terénní schopnosti s geny Ford Performance, které stojí i za modely Ford GT a Focus RS. Pohání ho speciálně navržená, dvěma turbodmychadly přeplňovaná varianta vznětového motoru Ford 2.0 EcoBlue. Motor spolupracuje s novou 10stupňovou automatickou převodovkou vybavenou řadicími pádly na volantu. Výsledkem je nenapodobitelný zážitek z jízdy. A speciální terénní pneumatiky, navržené speciálně pro Raptor, vám pomohou ovládnout každý terén od vysokých písečných dun a hlubokého bláta až po říční koryta s prudkými proudy a strmé horské cesty.

Pokročilé bezpečnostní systémy

Ať už jedete po dálnici nebo se brodíte řekou, Raptor je plný důmyslných bezpečnostních systémů, které chrání vás i vaše spolucestující. Pokročilý systém ochrany proti převrácení a elektronický stabilizační program pomáhají udržet vůz za všech okolností bezpečně na všech čtyřech. Předkolizní asistent a autonomní brzdění před překážkou pak aktivně snižují pravděpodobnost dopravní nehody.

Ford Ranger Raptor indicating various safety systems
Blue Ford Ranger driving on forest road

Zkonstruovaný pro každý terén

Zcela nový Ford Ranger Raptor je precizně navržen tak, aby bez námahy dobýval i ty nejnáročnější terény světa. Specifický podvozek se žebřinovým rámem je vyztužený vysokopevnostní ocelí, aby splnil extrémní nároky kladené sportovní jízdou v terénu. Raptor má světlou výšku 281 mm a snadno přebrodí vodu hlubokou až 850 mm. V souhrnu každý prvek vozu je navržený s ohledem na to, aby Raptor zprostředkoval nedostižný zážitek z jízdy v terénu.

Výherce prestižního ocenění Mezinárodní pick-up roku 2020

Nechceme se chlubit, ale díky úžasné kombinaci chytrých technologií, komfortu a vzhledu není velkým překvapením, že nový Ford Ranger byl zvolen Mezinárodním pick-upem roku 2020.

S hodnocením v rámci několika kategorií jako například motorizace, nákladový prostor a bezpečnost; Ford Ranger dokázal překonat všechny konkurenty a znovu ukázat, proč je dlouhodobě nejprodávanějším pick-upem v Evropě.

IPUA 2020 International Pick-Up of the Year Award

Výbavové stupně pro Ford RANGER

Specifikace (PDF 3.6MB)
 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Top