Home > Užitkové vozy > NOVÝ TRANSIT CONNECT > Výbava > Dynamika a hospodárnost

Pracujte efektivněji

Můžete si vybrat ze zážehových motorů EcoBoost nebo nových vznětových motorů EcoBlue. Nový Ford Transit Connect je díky nim výkonný, efektivní a navíc s dlouhou životností. S šestistupňovou manuální nebo osmistupňovou automatickou převodovkou, které jsou zárukou dokonalého pocitu z jízdy, je tento vůz ideálním partnerem pro vaše podnikání.

Vznětové motor 1.5 EcoBlue

1,5litrový vznětový motor EcoBlue

Nové vznětové motory EcoBlue o výkonu 75, 100 nebo 120 k (55, 74 nebo 88 kW) na vás udělají dojem svým vyladěným výkonem a vynikající hospodárností se spotřebou od 4,7 l/100kmTooltip a emisemi CO2 123 g/km. Ve městě i na dálnici dodávají plynulý točivý moment, který oceníte při stoupání a předjíždění.

Litrový zážehový motor Ford EcoBoost

OceňovanéTooltip přeplňované motory EcoBoost s přímým vstřikováním benzínu a proměnlivým časováním ventilů dodávají výkon srovnatelný s mnohem objemnějšími motory, ale při nižší spotřebě paliva a emisích.

Zážehové motor 1.0 EcoBoost
Automatická převodovka SelectShift

Propracovaná 8stupňová automatická převodovka

Nový Transit Connect je vybaven novou automatickou převodovkou. Nová převodovka byla od základu vyvinuta tak, aby zvyšovala zážitek z jízdy a zajišťovala maximální úsporu paliva i jízdní dynamiku vozu. Nabízí hladké řazení a lepší akceleraci.

Top