Home > Užitkové vozy > TRANSIT COURIER > Výbava > Dynamika a hospodárnost

Dynamika a hospodárnost

Pohon předních kol, vyvýšená pozice řidiče, pokročilý posilovač řízení a důmyslná konstrukce podvozku…Transit Courier nabízí takový komfort řízení, jaký vás u užitkového vozu překvapí. I možnosti hnací soustavy jsou na úrovni osobních vozů: Zážehové i vznětové jednotky včetně převratného motoru 1.0 EcoBoost. Technologie ECOnetic zaručují maximálně hospodárný provoz i u plně naloženého vozu.

Získejte ze svého motoru více

Revoluční zážehový tříválec 1.0 Ford EcoBoost využívá pokrokové technologie, které mu umožňují podávat vysoký výkon i při menším obsahu válců.
K dispozici s výkonem 100 k (74 kW).

Silný a úsporný vznětový motor

Úsporný motor 1.5 Duratorq TDCi dosahuje výkonu 75 k (55 kW) při nízké spotřebě paliva i emisích CO2. K dispozici je i silnější motor 1.5 TDCi o výkonu 95 k (71 kW).

Powerful and fuel-efficient diesel engines
Auto Start Stop

Díky systému Stop-Start spotřebujete méně paliva

Jakmile vůz zastaví na semaforech nebo v koloně, tato technologie dokáže automaticky zhasnout motor. (I nadále však napájí světlomety, klimatizaci, rádio nebo systém Ford SYNC.) Když se chcete znovu rozjet, stačí sešlápnout spojku a zařadit jedničku jako obvykle, popřípadě u vozů s automatem jen sešlápnout pedál plynu. Motor ihned sám naskočí. Automatický systém Stop-Start je nejúčinnější ve městech, kde může snížit spotřebu až o 10 %.

Top