Home > Užitkové vozy > TRANSIT COURIER > Výbava > Pohodlí a praktičnost

Pohodlí a praktičnost

Díky kombinaci důvtipného, moderního designu s technikou sloužící vašim potřebám je Transit Courier úsporným užitkovým automobilem a zároveň praktickou, komfortní kanceláří na kolech.

Bezpečné místo pro vaši elektroniku

Držák na elektronická zařízení slouží k uložení přenosné navigace, chytrého telefonu či MP3 přehrávače. Jeho součástí je i vstup USB.

Vaše dodávka: vaše kancelář

Díky vestavěnému mobilnímu připojení nebylo vyřizování pracovních záležitostí na cestách nikdy tak snadné jako dnes. V kabině najdete prvky navržené tak, abyste měli vždy vše snadno po ruce. Jsou zde dvě 12 V zásuvky, vstup pro externí audio zařízení i USB vstup, dále držáky nápojů i místo pro notebook nebo složky formátu A4 pod sedadlem.

Ford Transit Courier eatc controls in detail

Nastavte si teplotu, která vám bude vyhovovat

Systém automatické elektronické regulace teploty umožňuje nastavit přesnou teplotu, která vám vyhovuje. Vyspělá samočinná klimatizace ji potom bude automaticky udržovat.

Ford Easy Fuel zabraňuje záměně paliv

S tímto systémem je načerpání nesprávného druhu paliva prakticky nemožné, protože tryska tankovací pistole neprojde hrdlem. A jelikož je systém Ford Easy Fuel bezvíčkový, nemusíte ani manipulovat se špinavým víčkem nádrže.

Ford Easy-Fuel
Quickclear heated windscreen

Quickclear rychle odmrazí vaše čelní sklo

Tato užitečná funkce umožňuje rychlý odjezd v mrazivých ránech. Jednoduše stisknete tlačítko a supertenká topná tělíska rozpustí námrazu nebo zamlžení na čelním okně. Současně pomohou zbavit námrazy stěrače. I když je venku pod nulou, okno bude čisté do několika sekund.

Účelné a bezpečné přihrádky

Jako každé efektivní pracoviště, i vaše dodávka nabízí řadu chytrých odkládacích prostor. Hluboká středová konzola nabízí prostor pro dokumenty formátu A4, tedy je máte vždy po ruce. Pro zajištění bezpečnosti můžete uschovat svůj notebook před zraky zvědavců do výsuvné přihrádky pod sedadlem. Dokonce i panely ve dveřích skýtají mnoho odkládacích prostor, neboť do nich můžete umístit 1,5 l lahve. Dveře spolujezdce navíc obsahují držák na mince.

 

Ford Transit Courier stowage space and cup holders
Automatic window wipers

Stěrače, které se automaticky přizpůsobí intenzitě deště

Stěrače s dešťovým senzorem se samy spustí, když zaznamenají vlhkost na čelním okně. Rychlost stírání se automaticky reguluje podle intenzity deště. Můžete si vybrat z několika úrovní citlivosti. Tím určíte, při jaké míře vlhkosti na okně se mají stěrače spustit.

Přední světlomety, které se samy rozsvítí, když je potřeba

Automatické světlomety využívají senzor, který detekuje soumrak nebo náhlou změnu světelných podmínek. Například když vjedete do tunelu. V takovém případě se automaticky aktivují přední světlomety. Jízda je pak snazší a bezpečnější.

Blue Ford Transit Courier Auto-headlights in detail
Audio system

Perfektní soundtrack pro každou jízdu

S osmi dostupnými audio sadami, které obsahují vždy v základu příjem AM/FM signálu a USB konektivitu, nebudete nikdy ošizeni o dostatek hudby nebo přísun aktuálních zpráv nebo dopravních informací. Kvalitní reproduktory vpředu jsou rozděleny na výškové a basové, přičemž výškové jsou umístěny na A-sloupcích pro zajištění perfektní kvality zvuku.

 

Top