Home > Užitkové vozy > TRANSIT COURIER > Výbava > Užitná hodnota

Užitná hodnota

I přes malé rozměry vozu máte k dispozici nákladový prostor o objemu 2,3 metru krychlových, což je o 10 % víc než u ostatních vozů v této třídě. Do prostoru za standardní přepážkou snadno umístíte jednu europaletu s nákladem o hmotnosti až 660 kg. Důmyslné prvky chrání vozidlo i náklad před úskalími pracovního života. A protože tato dodávka je zkonstruovaná podle přísných standardů pro užitková vozidla, nejenže něco vydrží, ale má také velmi nízké provozní náklady.

Sklopná mřížová přepážka umožňuje uložení i dlouhých předmětů

Tato přepážka nejenže umožňuje uložení předmětů délky až 2,59 m, ale také pomáhá chránit řidiče před těmito předměty, které leží na sklopeném sedadle spolujezdce. Sklopná přepážka se dodává na přání pro modely Van společně se sklopným sedadlem spolujezdce.

Lépe osvětlený nákladový prostor pro snazší a bezpečnější manipulaci s nákladem

Nové osvětlení nákladového prostoru je nyní dodáváno standardně. Můžete si zvolit také LED osvětlení s vysokou svítivostí, dodávané na přání.

Cargo tie-down points

Body pro upevnění nákladu

Úchytná oka pro uvázání nákladu jsou umístěné na bočnicích, takže podlaha zůstává hladká a rovná. Samozřejmě odpovídají normám DIN a ISO.

Důkladné testování

Veškeré materiály použité v kabině byly podrobeny rozsáhlému testování pro zajištění maximální odolnosti. Díky nižšímu opotřebení si tak vaše vozidlo nejen udrží déle svůj svěží vzhled, nýbrž si bude déle uchovávat svoji vysokou prodejní hodnotu.

Blue Ford Transit Courier in motion going uphill
Red Ford Transit Courier showing the rear bumper in detail

Dělený zadní nárazník pro levnější opravy

Narozdíl od ostatních dodávek ve své třídě, není u Transitu Courier nutné měnit celý zadní nárazník, pokud utrpěla poškození jenom jeho část. To proto, že díky třídílnému designu lze vyměnit jednotlivě pouze nezbytné části pro zajištění nízkonákladové opravy.

Prodloužené servisní intervaly pro delší čas strávený na cestách

Inteligentní indikátor kvality oleje určuje optimální načasování pravidelného servisu, přičemž na potřebnou výměnu oleje vás upozorní na obrazovce palubního počítače. Díky této chytré technologii již nebudete svázáni stanovováním servisního intervalu a také vám pomůže optimalizovat provozní náklady vozidla tak, aby bylo servisováno pouze v případě potřeby.

 

Service intervals
Specialist support from Ford Transit Centres

Specializovaná podpora ve Ford Transit Centrech

Ať už máte jen jednu dodávku nebo celý vozový park, ve Ford Transit Centru najdete potřebnou pomoc. V těchto specializovaných střediscích pracují odborně vyškolení prodejci i servisní technici a můžete si v nich vyzkoušet nejnovější užitkové vozy Ford. Střediska jsou plně vybavena pro zajišťování údržby užitkových vozů Ford a poskytování rychlého a bezproblémového servisu, kdykoli to bude zapotřebí, tedy i nad rámec běžné pracovní doby.

Usnadňuje každé zatočení volantem

Příkladný průměr otáčení je pouze 10,5 m, přičemž krajní polohy volantu jsou od sebe vzdáleny jen 2,6 otáčky. Co to znamená pro vás? Jednoduché parkování ve stísněných prostorech a hbitou manévrovatelnost v úzkých uličkách.

 

Turning Circle
Top