Home > Užitkové vozy > TRANSIT COURIER > Výbava > Zážitek z jízdy

Zážitek z jízdy

Důmyslná konstrukce podvozku i řízení a precizně vyladěné jízdní vlastnosti se společně postarají o to, abyste si čas strávený za volantem vozu Transit Courier maximálně užili. Prvotřídní moderní technologie rovněž zvyšují bezpečnost jízdy a usnadňují život, zatímco další systémy zajišťují maximální úsporu paliva. Připočtěte vynikající manévrovatelnost, jakou vám poskytne pouze takto malý vůz, a dost možná zjistíte, že právě toto je ta správná dodávka pro vaše podnikání.

 

 

Systém SYNC. Pokročilá hands-free technologie

Ford SYNC umožňuje ovládat hudbu a telefonovat pomocí jednoduchých hlasových povelů. Pomocí hlasových příkazů můžete i přehrávat skladby z USB zařízení nebo MP3/iPodu®, popřípadě přenášet hudbu bezdrátově přes Bluetooth® z kompatibilního mobilního telefonu. Systém také umí přečíst doručené SMS zprávy (v závislosti na typu připojeného telefonu).

Když vidíte, co je za vámi, snadněji zacouváte

Patníky, zábradlí, nízké zídky... zadní parkovací kamera ukáže, co se děje za vozem. Aktivuje se automaticky při zařazení zpátečky a její obraz se přenáší přímo na centrální obrazovku na středové konzole. Systém také zobrazuje virtuální pomocné čáry, které vám usnadní zajíždění i do těch nejtěsnějších prostor.

Rear View Camera

Senzory pro jednodušší parkování

Parkovací senzory vám pomohou posoudit vzdálenost mezi vaším automobilem a nejbližší překážkou. Jakmile zaznamenají nějaký objekt, upozorní vás na něj zvukovým signálem, který bude postupně nabývat na intenzitě v závislosti na zkracující se vzdálenosti od překážky.

Tempomat zpříjemní dlouhé cesty

Na dálnici můžete nastavit rychlost pomocí spínače tempomatu na volantu. Systém ji potom samočinně udržuje, takže nemusíte mít nohu na plynovém pedálu. Pro zvýšení nebo snížení rychlosti stačí opět použít stejný ovládací spínač.

Cruise Control with Adjustable Speed Limiter Device
Red Ford Transit Courier in motion going uphill

Více jistoty při rozjíždění v kopci

Asistent při rozjíždění ve svahu dočasně zabrání neúmyslnému couvnutí vozu. Po uvolnění brzdového pedálu prodlouží brzdný účinek o dvě až tři sekundy, čímž získáte čas k přesunu chodidla na plynový pedál. Tato funkce přijde vhod i při zastavení a opětovném rozjezdu na kluzkém povrchu.

Systém SYNC s nouzovým asistentem

Důležitou částí systému Ford SYNC, která může i zachránit život, je funkce nouzového asistentaTooltip.V případě dopravní nehody, dojde-li ke spuštění airbagů nebo vypnutí přívodu paliva, umí tato technologie automaticky zavolat na tísňovou linku. Hovor můžete zrušit nebo jej převzít a mluvit s operátorem sami. Nejdůležitější je to, že systém poskytne záchranářům zásadní informace jako např. GPS souřadnice i v případě, že jste v bezvědomí.

Ford SYNC with Emergency Assistance
Top