Konfigurátor Testovací jízda Prodejci a servis Objednat servis Ask Ford
Home > Užitkové vozy > TRANSIT PODVOZKY
Základní cena od Net Retail Price (CV) bez DPH
Zvýhodněná cena od Net Retail Promotion (CV) bez DPH

TRANSIT PODVOZKY

Ford Transit podvozky nabízí jedinečnou flexibilitu vozu Transit. Vůz může být upraven tak, aby vyhovoval vašim specifickým obchodním potřebám, ať už potřebujete valník, sklápěč, chladicí vůz, nebo téměř cokoliv jiného. Jedná se zatím o nejodolnější, nejspolehlivější a nejrobustnější podvozek Transit schopný splnit jakékoliv vaše požadavky.

Najděte si svůj Ford Transit Podvozky v našem přehledu skladových vozů nebo si vyžádejte individuální cenovou nabídku vám na míru.

Podrobnější informace o voze naleznete v ceníku a katalogu.

Všestranný, spolehlivý, efektivní

Transit podvozky slouží jako vaše pojízdná kancelář. To je důvod, proč jsme se při jeho vývoji zaměřili na pohodlí, odolnost, sílu, efektivitu a ze všeho nejvíc na spolehlivost.

Chytřejší tempomat

Na inteligentním adaptivním tempomatu si nastavíte požadovanou rychlost, navíc systém dokáže identifikovat aktuální rychlostní limit a automaticky udržovat odpovídající rychlost. Vyspělá technologie sleduje prostor před vozem pomocí radarů. Zaznamená-li pomalejší vozidlo, automaticky upraví rychlost tak, aby zůstal zachován bezpečný odstup. Jakmile se silnice uvolní, vůz znovu akceleruje na nastavenou rychlost.

Motory EcoBlue

Transit podvozky jsou poháněny vyspělými vznětovými motory 2.0 EcoBlue, které jsou ještě výkonnější a úspornější než dříve. Vybrat si můžete ze čtyř pohonných jednotek o výkonu až 125 kW (170 k). Určitě najdete takovou, která bude vyhovovat právě vašim potřebám.

Transit Chassis Cab interior LCD screen close up

Váš klíč k propojenějšímu světu

Transit podvozky jsou nyní nabízeny s modemem FordPass Connect.FordPass Connect - Palubni modem Tento systém nabízí celou řadu užitečných funkcí včetně bezdrátové sítě 4GWi-Fi Hotspot 4G LTE až pro deset zařízení, takže vy i vaši cestující můžete vždy zůstat připojeni. Systém může také dodávat aktuální dopravní informaceLive Traffic - Van přímo do navigačního systému SYNC 3, což vám pomůže vyhnout se dopravním komplikacím a najít nejrychlejší trasu do cíle. Můžete dokonce sledovat stav svého vozidla a přijímat oznámení, pokud systém zjistí, že je nutná návštěva servisu.

Systém, který pomáhá chránit chodce

Systém Pre-Collision Assist, který sleduje prostor před vozem prostřednictvím radaru a kamery. Pokud systém detekuje hrozící nebezpečí srážky s jiným vozidlem či chodcem, upozorní vás na to. Pokud včas nezareagujete, systém nouzového brzdění srážce zabrání za vás. Elektronický brzdový asistent (EBA) pomáhá vozu dosáhnout maximální účinnosti brzd v krizových situacích. Systém sleduje, jakou silou působíte na brzdový pedál, a v případě potřeby automaticky zvýší tlak v brzdové soustavě.

Ford Transit Chassis Cab side view

Transit přestavby a vylepšená nosnost

  • Plochý a pevný žebřinový rám umožňuje montáž nejrůznějších nástaveb
  • Přišroubované koncové části rámu umožňují úpravu délky bez svařování
  • Sériově dodávaný podvozek pro vozy s vysokým těžištěm

Provedení karoserie a místo až pro 7 osob

Jednokabina a dvojkabina – L1 až L5 (krátký, střední, dlouhý, dlouhý s delším převisem vzadu a extra dlouhý rozvor), místo až pro sedm osob ve variantě s dvojkabinou. Vyberte si Transit podvozek a sestavte si vůz tak, jako by byl vyrobený na zakázku právě pro vaši firmu.

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Ford Promotions

Sledujte naše aktuální akční nabídky na Ford Transit Podvozky

Zjistěte více

Top