Konfigurátor Testovací jízda Prodejci a servis Objednat servis Ask Ford
Home > Užitkové vozy > TRANSIT PODVOZKY

Praktický, odolný, úsporný

Najděte si svůj Ford Transit Podvozky v našem přehledu skladových vozů nebo si vyžádejte individuální cenovou nabídku vám na míru.

Podrobnější informace o voze naleznete v ceníku a katalogu.

Ford Transit Chassis Cab side view

Méně únavné a méně nákladné cesty

Tempomat s nastavitelným omezovačem rychlosti automaticky udržuje přednastavenou rychlost. Tím šetří palivo, omezuje riziko překročení povolené rychlosti a stejně jako všechny podobné systémy udržuje požadovanou rychlost za vás, takže na to nemusíte myslet.

Nejmodernější hands-free technologie

Systém SYNC 3 s hlasovým ovládáním a dotykovou obrazovkou představuje novou úroveň komunikačních a zábavních systémů. Na přání je k dispozici s barevnou dotykovou 8“ obrazovkou. Tato obrazovka s vysokým rozlišením umožňuje intuitivní hlasové nebo dotykové ovládání nejdůležitějších funkcí jako je telefon, audio nebo navigace. Nyní navíc systém poskytuje plnou podporu českého jazyka, díky čemuž je ovládání ještě snazší a příjemnější.

Ford SYNC 3 hands-free technology

Nové motory Ford EcoBlue

Transit nabízí inovativní a výkonné naftové motory, které byly navrženy ke splnění přísných standardů emisní normy Euro 6 a které kombinují výjimečnou úsporu paliva a snížení emisí s nízkou úrovní hlučnosti.

Zůstaňte za všech okolností pány situace

Elektronický stabilizační systém nepřetržitě monitoruje jízdu. Jakmile zaznamená jakoukoliv odchylku od zvolené jízdní dráhy jako např. počátek smyku, automaticky upraví vaši pozici na vozovce a pomůže vám dostat vůz zpět pod kontrolu.

ESC helps you stay in control, whatever the conditions
Ford Transit Chassis Cab detail of Frame

Mimořádně robustní základ

Během celého vývojového procesu jsme úzce spolupracovali se subjekty ze stavebního průmyslu, abychom zajistili, že nejen naše standardně dostupná karosářská provedení, nýbrž také nejrůznější individuální požadavky zákazníka, budou snadno a časově efektivně dodávány pouze s malými nebo žádnými úpravami. Díky nízko položené rámové konstrukci vyrobené z ocele vysoce odolné v tahu či integrovaným bodům pro upevnění nástavby, představují podvozky Ford Transit silnou a spolehlivou základnu pro jakoukoliv přestavbu.

Pro více informací o přestavbách nebo přestavbářských firmách, prosíme pokračujte na Přestavby Transit.

 

 

 

Provedení karoserie a místo až pro 7 osob

Jednokabina a dvojkabina – L1 až L5 (krátký, střední, dlouhý, dlouhý s delším převisem vzadu a extra dlouhý rozvor), místo až pro sedm osob ve variantě s dvojkabinou. Vyberte si Transit podvozek a sestavte si vůz tak, jako by byl vyrobený na zakázku právě pro vaši firmu.

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Alternativní modely

Top