Home > Užitkové vozy > TRANSIT > Výbava > Užitná hodnota

Užitná hodnota

Transit si získal svou pověst zejména díky přepravním vlastnostem a flexibilitě. Ať už si vyberete kteroukoliv délku rozvoru, výšku střechy nebo typ karoserie, Transit vám nabídne mimořádný objem a délku nákladového prostoru. Objemný nákladový prostor pojme až čtyři europalety v případě modelů Van L2 a L3 a dokonce pět palet ve verzi Van L4. Manipulaci s nákladem usnadňují boční a zadní dveře. A zatímco efektivita vaší dodávky vám pomůže vydělávat peníze, její nízké provozní náklady vám pomohou vydělané peníze ušetřit.

Nejefektivnější využití prostoru

Nákladový prostor Fordu Transit je nyní ještě účelnější než kdy dříve. Sklon bočních stěn byl přepracován pro jejich větší vzpřímenost, také střecha byla mírně zvýšena pro maximalizaci užitného prostoru.

Body pro upevnění nákladu

Úchytná oka pro uvázání nákladu jsou umístěné na bočnicích, takže podlaha zůstává hladká a rovná. Samozřejmě odpovídají normám DIN a ISO.

Lépe osvětlený nákladový prostor pro snazší a bezpečnější manipulaci s nákladem

Nové osvětlení nákladového prostoru je nyní dodáváno standardně. Můžete si zvolit také LED osvětlení s vysokou svítivostí, dodávané na přání.

Více místa pro dlouhé předměty

Váš Transit snadno pojme náklad, který byste s jinými dodávkami museli převážet na střeše. Ložná plocha je nyní ještě delší, takže v závislosti na zvolené verzi můžete uvnitř převážet předměty o délce až 3,04, 3,49 nebo 4,21 m (v úrovni podlahy, s přepážkou).

Load lengths
Rear bumper step

Snadné nastupování

Do zadního nárazníku je integrovaný široký schod s protiskluzovou úpravou, který usnadňuje přístup do nákladového prostoru a přijde vhod při ručním nakládání.

Boční dveře jsou robustní, ale otevírají se zlehka

Při tak velkém nákladovém prostoru jsou boční dveře životně důležité. A protože se používají často, jejich mechanismus je vyrobený tak, aby se s dveřmi snadno manipulovalo a dlouho vydržely. Otevírání a zavírání usnadňuje dvojčinná klika, v otevřené poloze jsou dveře jištěny západkou.

Side door
Rear Cargo Door

Široké otevírání zadních dveří

Pevné zadní dveře obsahují těsnění, které redukuje hluk, usnadňuje manipulaci s nimi a navíc zabraňuje průniku vody do nákladového prostoru. Dveře je možné otevřít do úhlu 90°, případně do 180°, pokud je to potřeba. V závislosti na modelu umožňují volitelné závěsné dveře otevření až do úhlu 270°. Reflexní štítky na vnitřních okrajích dveří upozorňují ostatní účastníky silničního provozu.

Top