Home > Užitkové vozy > TRANSIT > Výbava > Užitná hodnota

Získejte ze své dodávky víc

Transit je plný důmyslných funkcí a detailů, které vám pomohou pracovat efektivněji. Disponuje nákladovým prostorem o objemu až 15,1 krychlového metru a přístup do něj nebyl nikdy snazší. Transit má elektricky ovládané boční posuvné dveře a zadní dveře, které lze zajistit otevřené v úhlu 270°.

New Transit Van parked on concrete

Mimořádný nákladový prostor a přístup do něj

Nákladový prostor Transitu se pyšní excelentními parametry: délkou ložné plochy, šířkou mezi podběhy i využitelnou výškou. Do nákladového prostoru o objemu až 15,1 krychlových metrů se vejde náklad dlouhý i přes 3 metry. A s nosností až 2,1 tuny nebudete mít nikdy nedostatek místa a budete schopni převážet téměř cokoliv. Přístup do nákladového prostoru usnadňuje široký otvor bočních dveří, optimalizovaná výška dveří a nízko položená zadní nakládací hrana.

Lepší viditelnost 

Na zadní straně střechy je také namontováno nové výkonné LED světlo pro osvětlení nákladového prostoru. To vám umožní pokračovat v práci dlouho po západu slunce. Inteligentní systém světlo automaticky zhasne, pokud hrozí vybití baterie, čímž zajistí, že se na konci dlouhého dne dostanete domů.

New Transit Van interior close up showing downlighter
Ford Transit Van side view

Bezdotykové ovládání postranních dveří usnadňuje jejich otevírání i zavírání.

Tento důmyslný systém maximálně usnadňuje nakládání a vykládání Transitu. Stačí zatáhnout za kliku dveří nebo stisknout tlačítko na klíči a dveře se automaticky otevřou nebo zavřou. Boční nakládací dveře lze také ovládat  tlačítkem na palubní desce. Funkce bude dostupná v roce 2020.

Potřebujete zapřáhnout přívěs?

Vyžaduje-li vaše práce tažné zařízení, můžete si ho objednat jako výbavu na přání přímo z výroby. I po dodání vozu je možné tažné zařízení doobjednat jako příslušenství a nechat odborně namontovat u svého prodejce Ford. V obou případech se aktivuje asistent pro jízdu s přívěsem.

PLACEHOLDER
New Transit Van interior LED lights close up

Lépe osvětlený nákladový prostor pro snazší a bezpečnější manipulaci s nákladem

Osvětlení nákladového prostoru je dodáváno standardně. Můžete si zvolit také LED osvětlení s vysokou svítivostí, dodávané na přání.

Otevřené dveře lze fixovat v úhlu 270 stupňů.

Aby bylo nakládání a vykládání ještě snazší, lze zadní dveře zafixovat otevřené při 270 stupních. Reflexní polepy s vysokou viditelností na vnitřní hraně dveří upozorní ostatní účastníky provozu, že dveře jsou otevřené. Snazší je i zavírání, a to díky novým ventilačním průduchům, které při zavření dveří dovolí přebytečnému vzduchu uniknout z nákladového prostoru.

New Transit Van interior view with rear doors open
New Transit Van interior tie down points close up

Upínací oka pro náklad

Upínací oka pro uchycení nákladu jsou umístěna na bočnicích, tudíž podlaha zůstává hladká a rovná. Upínací oka mimo jiné odpovídají DIN a ISO.

Snadné nastupování

Do zadního nárazníku je integrovaný široký schod s protiskluzovou úpravou, který usnadňuje přístup do nákladového prostoru a přijde vhod při ručním nakládání.

New Transit Van interior showing high-grip step
Ford Transit Van interior with hand putting wallet into stowage area

Užitečné odkládací prostory po celém interiéru

Transit nabízí množství praktických odkládacích prostor. Dobře dostupná přihrádka se například nachází přímo v palubní desce. Krytá uzamykatelná schránka před spolujezdcem je dost velká i na dokumenty formátu A4. Pod sedadlem je pak praktická „tajná“ schránka na cenné předměty. Velké kapsy ve dveřích pojmou složku formátu A4 a dvoulitrovovou láhev s pitím.

Klidnější spaní díky záruce na prorezavění

Transit nabízí přesvědčivou dvanáctiletou záruku na prorezavění karoserie.

New Transit Van standing in loading area
Top