• m3
    MAX. OBJEM NÁKLADOVÉHO PROSTORU
  •   Transit Courier cargo and load capacity
    MAX. HRUBÁ NOSNOST
  •  
    MAX. DÉLKA NÁKLADOVÉHO PROSTORU
  • KONFIGURÁTOR

NOVÝ FORD TRANSIT COURIER

Více prostoru pro růst vašeho podnikání.

Nový Transit Courier je nyní delší, širší i vyšší, ale zvenčí přitom zůstává kompaktní. A je také chytřejší. Kromě toho, že jsme vytvořili prostor pro dvě europalety, zásadně jsme vylepšili konektivitu, zabezpečení i pohonné jednotky. 

Vybírejte mezi zážehovým, vznětovým a 100% elektrickým modelem E-Transit Courier.

Přidejte zajímavý nový vzhled s vylepšenými schopnostmi a možná najdete dokonalého partnera pro svůj velký záměr.

Plně elektrická verze E-Transit Courier bude dostupná v průběhu příštího roku.

CENÍK

VYBERTE SI POHONNOU JEDNOTKU

Vybírejte z několika vyspělých elektrických, zážehových a vznětových motorů.

KLÍČOVÉ PRVKY VÝBAVY

Transit Courier rear ¾ loadspace

UŽITNÁ HODNOTA

Nový, prostornější Transit Courier posouvá hranice kompaktnosti. Délka nákladového prostoru 1,8 m se při použití průvlakové přepážky zvyšuje na 2,6 m. A díky šířce 1,22 m mezi podběhy kol můžete naložit dvě euro palety a využít maximální užitečné zatížení 850 kgMax towing varies based on cargo. K velkorysému objemu přispívá zvýšená výška střechy – 1,25 m. E-Transit Courier má navíc přední úložný prostor o objemu 50 l.

Transit Courier interior cabin

KONEKTIVITA

Transit Courier je vybaven nejnovějším systémem SYNCSYNC 4: Don’t drive while distracted s 8” nebo 12” dotykovým displejem a zrcadlením chytrého telefonuSYNC 4: Don’t drive while distracted. Má vestavěný modem pro lepší konektivitu, navigaci v reálném čase a aktualizace na dálku. Modem umožňuje rovněž řadu online funkcí týkajících se bezpečnosti a technického stavu vozidla, díky kterým jste neustále informováni a máte vše pod kontrolou.

Transit Courier interior

JÍZDA

Transit Courier je plný pokročilých funkcí, které vám během pracovního dne pomáhají. Díky inteligentním asistenčním systémůmDriver-assist features are supplemental 5 včetně adaptivního tempomatu s udržováním vozidla v jízdním pruhu, asistenta Pre-Collision Assist, inteligentního asistenta pro udržování rychlosti a zadního parkovacího asistenta je řízení, parkování i práce s Transitem Courier snazší, chytřejší a bezpečnějšíDriver-assist features are supplemental 5.

VAŠE VOLBA

Díky širokým možnostem konfigurace si vyberete nový Ford Transit Courier, který bude vyhovovat vašim požadavkům.

Více informací získáte na těchto odkazech