Konfigurátor Testovací jízda Prodejci a servis Objednat servis Ask Ford
Home > Užitkové vozy > TRANSIT COURIER
Základní cena od Net Retail Price (CV) bez DPH
Zvýhodněná cena od Net Retail Promotion (CV) bez DPH

TRANSIT COURIER

Najděte si svůj Ford Transit Courier v našem přehledu skladových vozů nebo si vyžádejte individuální cenovou nabídku vám na míru.

Podrobnější informace o voze naleznete v ceníku a katalogu.

Hbitý Transit Courier. Nejkompaktnější dodávka řady Ford Transit s sebou přiváží praktičnost velkých dodávek. Nabízí například největší nákladový prostor v dané třídě, který pojme až 2,3 m3 nákladu.

Transit Courier je také vybaven velkorysou výbavou a pokročilými funkcemi, které vám pomohou udržovat spojení s okolním světem, či kontrolovat vaši rychlost. Zdokonalené verze motorů Transitu Courier povýšily ekonomičnost jízdy na zcela novou úroveň.

Katalog Výbavy a technické specifikace (PDF 2.8MB)

Jak se rozhodnete?

Nádherné laky karoserie. Který je pro vás ten pravý?

New Ford Transit Courier Steering Wheel

Méně únavná a úspornější jízda

Tempomat umožňuje nastavit požadovanou rychlost, kterou potom automaticky udržuje, dokud nezačnete sami brzdit nebo zrychlovat. Tlačítka na volantu umožňují úpravu nastavené rychlosti i během jízdy.

Nechybí ani nastavitelný omezovač rychlosti, který pomáhá dodržovat přednastavenou maximální rychlost. Pomáhá tak šetřit palivo a snižuje pravděpodobnost neúmyslného překročení povolené rychlosti. Vedle praktických výhod přispívají obě technologie ke snížení vaší únavy na dlouhých cestách.

Šestistupňová převodovka pro další úsporu paliva

Transit Courier je vybaven šestistupňovou manuální převodovkou, která umožňuje pohodlnější a úspornější jízdu. Po dosažení dostatečné rychlosti stačí přeřadit na 6. stupeň a můžete si začít užívat jízdu a zárověň šetřit palivo. Řazení mezi jednotlivými stupni je také hladší a rychlejší.

New Ford Transit Courier 6 Speed Transmission

SYNC 3. Pokročilá hands-free technologie

Systém SYNC 3 s hlasovým ovládáním a dotykovou obrazovkou představuje novou úroveň komunikačních a zábavních systémů. Tato 6’’ dotyková obrazovka umožňuje intuitivní hlasové nebo dotykové ovládání nejdůležitějších funkcí jako je telefon, audio nebo navigace. Například vyvolat seznam restaurací v okolí lze pouhým vyslovením “Mám hlad”.

I ve složitých situacích budete mít vše pod kontrolou

Elektronický stabilizační systém a pokročilý systém regulace prokluzu kol nepřetržitě monitorují jízdu. Zaznamenají-li počínající ztrátu přilnavosti, cíleným přibrzděním jednotlivých kol obnoví směrovou stabilitu. Tím zajišťují nejlepší možnou přilnavost, dynamiku a stabilitu právě tehdy, když to nejvíce potřebujete.

Ford Transit Courier electronic stability control
Ford Transit Courier loadspace

Kompaktní a prostorný

I přes malé rozměry vozu máte k dispozici úložný prostor o objemu 2,3 m3, což je o 10 % více místa pro náklad než u ostatních vozů v této třídě. Do prostoru za standardní přepážkou snadno umístíte jednu europaletu s nákladem až o hmotnosti 600 kg. Důmyslné prvky chrání vozidlo i náklad před úskalími pracovního života. A protože je tato dodávka zkonstruována podle přísných standardů pro užitková vozidla, nejenže nabízí velkou bytelnost, ale má také velmi nízké provozní náklady.

Ford Transit Courier video overview 360
Ford Promotions

Sledujte naše aktuální akční nabídky na Ford Transit Courier

Zjistěte více

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Top