Home > Připravujeme > NOVÝ FORD TOURNEO CUSTOM PHEV

NOVÝ FORD TOURNEO CUSTOM PLUG-IN HYBRID

Navržený pro hospodárnost. Vyrobený pro pohodlí.

Nový Ford Tourneo Custom Plug-in Hybrid (PHEV) byl účelně navržen tak, aby pomohl přepravovat cestující efektivněji než dosud. Chytrá hybridní technologie snižuje emise. Nepřehlédnutelný design vozu podtrhuje propracovaný a sofistikovaný interiér pro každého.

Nový Ford Tourneo Custom PHEV
Nový Ford Tourneo Custom PHEV doplňuje benzínový motor EcoBoost

To nejlepší z obou světů

Nový Ford Tourneo Custom PHEV má dva zdroje energie, které vás a vaše cestující dostanou do cíle cesty ještě efektivněji. Pokročilé elektrické hnací ústrojí umožní absolvovat kratší jízdy s nulovými emisemi. Na delších trasách se dostane ke slovu oceňovaný motor 1.0 EcoBoost, se kterým dojedete tak daleko, jak budete chtít. Tato technologie přináší maximální hospodárnost bez negativních dopadů na spolehlivost a flexibilitu, jaké od Tournea očekáváte.

Bezstarostné dobíjení

PHEV lze nabít kdekoliv, kde máte přístup k elektrické síti. Po plném nabití ujedete přes 56 km jen na elektrický pohon. To stačí k dokončení většiny krátkých tras po městě bez použití paliva. Když začne elektrická energie docházet, prodlouží spalovací motor nejen dojezd, ale také pomůže s nabíjením baterie. Tourneo také používá inteligentní samonabíjecí technologie jako rekuperační brzdění, čímž vrací energii do elektromotoru. Po dostatečném nabití můžete opět přepnout na čistě elektrický pohon a šetřit palivo a svou peněženku.

Nabíjení nového Fordu Tourneo Custom PHEV
Nový Ford Tourneo Custom PHEV interiér vzadu

Vždy cestujte první třídou

Nový Ford Tourneo Custom PHEV přináší maximální hospodárnost bez omezení vnitřního prostoru, komfortu či flexibility. Zadní sedadla lze přesunout do různých konfigurací, a získat tak maximum prostoru pro nohy nebo zavazadla. Dokonce lze vytvořit i „konferenční“ uspořádání interiéru. Kvalitní látky zajišťují mimořádnou úroveň komfortu na každém sedadle. A precizně zpracované detaily zaručují dokonalý zážitek při každé jízdě.

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Top