FORD MUSTANG® GTD

VŮZ S DUŠÍ MUSTANGU

Ford Mustang® GTD, supersportovní vůz připravený na okruh i na silnici. Motor 5.2 V8 s výkonem přes 800 koníGTD. Karoserie z uhlíkových vláken, poloaktivní odpružení a maximální využití vzduchu. Neokázalý styl Mustangu. Výkon supersportu s duší Mustangu.

Ford Mustang GTD side view

NAVRŽEN TAK, ABY VYČNÍVAL

VYBROUŠEN PRO TU NEJLEPŠÍ AERODYNAMIKU

Ford Mustang GT Daytona magnesium wheel

HOŘČÍKOVÁ KOLA

Ideální kombinace hmotnosti a odolnosti. Kola Mustangu GTD jsou kombinována s 325 mm širokými předními a 345 mm širokými zadními pneumatikami. Obstojí na závodní dráze a zároveň vynikají jedinečným vzhledem.

Ford Mustang GT Daytona carbon fibre body detail

KAROSERIE Z UHLÍKOVÝCH VLÁKEN

Použití uhlíkových vláken snižuje hmotnost, posouvá níže těžiště vozu, zlepšuje odezvu a výkonové parametry.

Ford Mustang GTD with lowered suspension and headlights on

NEJMODERNĚJŠÍ POLOAKTIVNÍ ODPRUŽENÍ

Poloaktivní odpružení upravuje nastavení pružení a jízdní výšky pro podmínky na okruhu nebo na silnici. Dojeďte s Mustangem GTD až na závodní trať, kde si snadno přenastavíte podvozek do závodního režimu.

NESPOUTANÝ VÝKON

Ford Mustang GTD je supersportovní vůz s motorem 5.2 V8, 8stupňovou dvouspojkovou převodovkou a výkonem až 800 koní. Je navržen pro jízdu na silnici i na okruhu a nabízí odpružení inspirované závodními vozy, aktivní zadní aerodynamické křídlo a rozložení hmotnosti téměř 50/50 mezi přední a zadní kola pro výjimečné jízdní vlastnosti a výkon.

Ford Mustang GTD engine

MOTOR A PŘEVODOVKA

Motor 5.2 V8, zkonstruovaný společností Ford Performance s 8stupňovou dvouspojkovou převodovkou, je navržen k dosažení obrovské síly a dosahuje výkonu až 800 koníGTD.

Ford Mustang GT Daytona suspension

ZÁVODNĚ VYLADĚNÉ ODPRUŽENÍ

Unikátní přední zavěšení poskytuje zvýšenou boční tuhost, zejména při průjezdu zatáčkami vysokou rychlostí. V kombinaci s unikátním odpružením se dvěma úrovněmi nastavení světlé výšky je Mustang GTD připraven na podmínky běžných silnic i závodního okruhu.

Ford Mustang GTD dynamic rear wing

AKTIVNÍ AERODYNAMICKÉ ZADNÍ KŘÍDLO

Mustang GTD je vybaven výkonnými technologiemi, včetně aktivního aerodynamického zadního křídla. To poskytuje přítlak, který zajišťuje vyšší kontrolu při průjezdu zatáčkami. Na rovinkách se křídlo otevírá a snižuje odpor vzduchu.

Ford Mustang GTD engine, driveshaft and rear transaxle

UNIKÁTNÍ OVLADATELNOST

Výkon Mustangu GTD se přenáší na zadní nápravu prostřednictvím hnací hřídele z uhlíkových vláken, která je spojena s 8stupňovou automatickou převodovkou umístěnou u zadní nápravy. To zajišťuje skvělé rozložení hmotnosti téměř 50/50 a z toho vyplývající vyvážené jízdní vlastnosti.

Ford Mustang GT Daytona detail of GTD logo

NEZŮSTAŇTE POZADU

Rezervace na Ford Mustang® GTD jsou nyní spuštěny. Lhůta je však krátká a počet kusů omezený, proto se snažte zaregistrovat co nejdříve, aby Vám tento supersport neunikl.

Rezervace

Aby dostal nový Mustang GTD povolení pro silniční provoz na evropských trzích, prochází v současné době procesem homologace. Pokud se homologaci získat nepodaří, bude se moct Mustang GTD na některých trzích používat pouze na závodních okruzích, o čemž bychom úspěšné žadatele informovali.

Pro více informací klikněte na odkaz níže