Nabíjení Fordu Explorer®

Close

Nabíjení na cestách


Nabíjecí síť BlueOval

Získejte přístup k síti Ford BlueOval a nabíjejte svůj elektrický Explorer® na kterékoli z více než 600 000 veřejných nabíjecích stanic ve 36 evropských zemích.

 

IONITY

IONITY patří mezi mnoho sítí s nabíjecími body v rámci BlueOval, která poskytuje přístup k vysoce výkonným DC nabíječkám. Spolehněte se na nejrychlejší způsob nabíjení, když cestujete na delší vzdálenosti.

 

Nabíjecí kabely pro elektromobily

Elektrický Ford Explorer® dodáváme s nabíjecím kabelem Mode 3, který lze využít u všech veřejných nabíjecích stanic pro AC nabíjení. Rychlonabíjecí stanice mají vlastní kabely, které vám cestu ještě více usnadní.

Person and child next to a charging Ford Explorer

Nabíjení doma

 

Domácí nabíjení

Pro zajištění komfortního domácího AC nabíjení využijte řešení, které jsme připravili se společností COM Electric. Pomůžeme vám nejen s výběrem toho ideálního wallboxu, ale také s prověřením stávajícího vašeho elektrického zapojení a instalací nabíječky.CX740S Launch - Charge Speed

 

Používání domácí zásuvky

Nabíjecí kabel Mode 2 (bude k dispozici jako příslušenství) může nabíjet váš Explorer z jakékoli 230V domácí zásuvkyCX740S Launch - Standard socket is checked. Nejlepší je mít ho v pohotovosti pro příležitostné použití. Případně lze použít také adaptér na standardně dodávaný kabel Mode 3, díky kterému bude kompatibilní s 230V zásuvkou.