FORD EXPLORER PHEV PLUG-IN HYBRID

Ford Explorer představuje skvost mezi SUV vozidly. Je elegantní, zaujme svým vzhledem a je navržen přesně tak, aby dosahoval těch nejlepších výkonů.

Do posledního detailu dotažený vzhled interiéru je mimořádně všestranný a umožňuje pohodlně převážet až 7 osob, přičemž dostatek místa zůstane i pro všechna zavazadla. Pokročilý plug-in hybridní motor s pohonem AWD doplněný o 10stupňovou automatickou převodovku dosahuje působivého výkonu a hospodárnosti.

Díky velkému množství pokročilých technologií a funkcí vás Ford Explorer provede světem se stylem a elegancí.

The New All-Electric Explorer being driven through wild landscape

NOVÝ PLNĚ ELEKTRICKÝ EXPLORER

Pro objevení klikněte zde

TAK JEDNODUCHÉ JAKO NABÍJENÍ TELEFONU

Ford Explorer parking and charging next to the building

NABÍJENÍ DOMA

Explorer PHEV lze pomocí nabíjení doma nabít za cca 6 hodin pomocí standardní domácí zásuvky. Pro rychlejší nabíjení lze vůz nabíjet pomocí Ford Wallboxu, který vůz nabije za 3-3,5 hodiny.

Zobrazit video

PŘIZPŮSOBTE SI SVŮJ VŮZ EXPLORER PHEV

Zobrazený model je Explorer ST-Line

New Ford Explorer 360 overview video

VELKÝ VÝKON BEZ NÁMAHY

Ford Explorer je elegantní kombinací robustních schopností a sofistikované hybridní účinnosti. Precizně navržený hybridní plug-in systém s třílitrovým benzínovým motorem V6 EcoBoost vám pomůže objevovat svět efektivněji než kdy předtím. Pokročilá 10stupňová automatická převodovka s otočným voličem se postará o to, abyste měli vždy zařazen ten správný stupeň. Toto je SUV, které bylo navrženo tak, abyste měli požitek z jízdy a maximální kontrolu nad vozem i silnicí. 

Dynamika a hospodárnost

Ford Explorer charging port close up

SÍLA PLUG-IN HYBRIDU

Nabíjení na cestách nebo doma je jednoduché v obou případech. Díky elektrickému pohonu můžete s vozem Ford Explorer PHEV ujet až 45 km. Nabíjení z domácí zásuvky trvá cca 6 hodin, pomocí wallboxu můžete vůz nabít za přibližně 3,5 hodiny. Dostupné možnosti nabíjení naleznete také v aplikaci FordPass.

Zjistěte více

VYROBEN PRO DOKONALOST

Usaďte se do kokpitu Fordu Explorer a nechte se obklopit řadou nejmodernějších technologií. Díky pokročilému systému volby jízdních režimů přizpůsobte svůj výkon městským silnicím, horským stezkám a všemu mezi tím. Nebo použijte adaptivní tempomat s funkcí Stop&Go a zvládněte pohodlně i dlouhé cesty. Můžete si dokonce vybrat, zda upřednostnit elektrickou energii, energii benzínového motoru nebo jejich kombinaci. Všechny tyto systémy spolu bezproblémově spolupracují a zvyšují váš zážitek při každé jízdě.  

Jízdní vlastnosti

Ford Explorer interior with detail on steering wheel and SYNC screen

NOVÁ DIMENZE CESTOVÁNÍ

Každá linie na palubní desce, prošívání na kvalitních sedadlech, veškerý materiál použitý pro dotvoření kabiny vozu. Žádný z detailů nebyl pro tvůrce vozu důležitější ke zhotovení perfektně laděné kabiny vozu Ford Explorer. Prémiový audiosystém B&O, 14 reproduktorů, 12,3" digitální přístrojový štít a modem FordPass Connect jsou hlavními prvky interiéru vozu. Již není prostor pro výmluvy, je čas vyrazit na cestu.

Komfort a pohodlí

INTELIGENTNÍ BEZPEČNOSTNÍ TECHNOLOGIE

Ford Explorer využívá řady pokročilých technologií, které maximálně zvyšují bezpečnost vaši, vašich spolujezdců i všech ostatních účastníků silničního provozu. Systémy jako Pre-Collision Assist s detekcí chodců a ochrana před převrácením aktivně pomáhají předcházet nehodám. Zatímco ostatní, jako je brzdění po nárazu, mohou snížit závažnost nehody.

Bezpečnost a zabezpečení

Ford Explorer parked by the lake 3/4 back view

VYROBEN PRO DOBRODRUŽSTVÍ

Ford Explorer byl od základu navržen pro spolehlivost a dokonalost. Pohodlně se v něm usadí až sedm cestujících. Pokud všechna zadní sedadla složíte, získáte 2274 litrů všestranného zavazadlového prostoru. S 825 Nm točivého momentu utáhnete až 2500 kg. Takže ať už plánujete víkend na golfu nebo dlouhý výlet s rodinou, nikdy nebudete mít málo místa.

Praktičnost

VŠECHNY VÝBAVOVÉ STUPNĚ

Pro více informací klikněte na odkazy níže