Home > Osobní vozy > EXPLORER > Mimořádná nabídka > Personal

Mimořádná nabídka Ford Explorer

Explorer

FORD EXPLORER

Prohlédněte si mimořádné nabídky níže

Nabídky ostatních modelů

 • Ford Explorer

  Se zvýhodněním až 200 000 Kč*

  Ford Credit úvěrem 1,99 %**.

  Ford Explorer představuje skvost mezi SUV vozidly. Je elegantní, zaujme svým vzhledem a je navržen přesně tak, aby dosahoval těch nejlepších výkonů. Do posledního detailu dotažený vzhled interiéru je mimořádně všestranný a umožňuje pohodlně převážet až 7 osob, přičemž dostatek místa zůstane i pro všechna zavazadla.

  Vůz Ford Explorer je nabízen s pokročilým plug-in hybridním motorem s pohonem AWD doplněným o 10stupňovou automatickou převodovku.

  A vždy s prodlouženou zárukou pro hybridní vozidla 8 let/160 000 km na vysokonapěťový akumulátor vč. zajištění mobility až na 5 dní. Ostatní díly se řídí podmínkami Ford Protect.

  Poptat cenovou nabídku Vozy skladem Aktuální ceník

  *Mimořádná nabídka platí u participujících autorizovaných partnerů Ford do 31. 3. 2023 nebo do odvolání. Nabídka zahrnuje akční cenu entity a příplatkovou výbavu.

  ** Ford Credit úvěr 1,99 %, nabídka je platná pro právnické osoby a podnikatele do 31. 3. 2023. Akontace od 50 %, délka financování 24 měsíců. Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce. Případné uzavření smlouvy nebo uskutečnění transakce je vázáno na získání potřebných interních schválení v rámci společnosti a na podepsání příslušné smluvní dokumentace.

Top