Home > Osobní vozy > FOCUS > Mimořádná nabídka > Mimořádná nabídka

Mimořádná nabídka Ford Focus

Nový Focus

NOVÝ FORD FOCUS

Prohlédněte si mimořádné nabídky níže

Nabídky ostatních modelů

 • Ford Focus

  Se zvýhodněním až 125 000 Kč*

  Ford Credit úvěrem 1,99 %**.

  Ford EcoSport Trend

  Ford Focus přichází tradičně se skvělými jízdními vlastnostmi a oslnivým, sebevědomým vzhledem. Zaujme vás praktičností a velikostí zavazadlového prostoru o objemu až 635 litrů u verze kombi, který je vybaven vertikální přepážkou a novou „mokrou zónou“ pro přepravování mokrých nebo zablácených předmětů. Komfortu interiéru přispívá 13,2“ barevný dotykový displej se systémem SYNC 4, který zobrazuje veškeré informace pro usnadnění vaší jízdy, dále také integrovaný navigační systém s online cloudovým připojením či intuitivní ovládání hlasem.

  Vždy s prodlouženou zárukou Ford Protect 5 let / 100 000 km vč. zajištění mobility až na 5 dní.

  Poptat cenovou nabídku Vozy skladem Aktuální ceník

  *Zvýhodnění platí u participujících autorizovaných partnerů Ford do 31. 3. 2023 nebo do odvolání a je omezeno počtem odebraných vozidel. Na bližší podmínky se informujte u svého prodejce vozů Ford.

  **Ford Credit úvěr 1,99 %, nabídka je platná pro právnické osoby a podnikatele do 31. 3. 2023. Akontace od 50 %, délka financování 24 měsíců. Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce. Případné uzavření smlouvy nebo uskutečnění transakce je vázáno na získání potřebných interních schválení v rámci společnosti a na podepsání příslušné smluvní dokumentace.

  Ilustrativní vyobrazení verze Ford Focus ST-Line X.

  Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících a katalozích.

Top