FORD FOCUS ST®

NEJLEPŠÍ ATLET

Konfigurátor

Inspirovaný výkonem, vyladěný pro silnici. Focus ST přináší dokonalý zážitek z jízdy s Fordem Focus ve variantě vysoce výkonného hatchbacku. S aerodynamickým designem, zážehovým motorem 2.3 EcoBoost a elektronicky řízeným samosvorným diferenciálem, který vozu zajišťuje optimální ovladatelnost.

MAXIMÁLNÍ VÝKON

280 k (206 kW)

MAXIMÁLNÍ TOČIVÝ MOMENT

420 Nm

0-100 KM/H ZA

5,7 s

Ford Focus ST driving

FOCUS ST EDITION

PROVEDENÍ ST VE VRCHOLNÉ FORMĚ

Představujeme nový Ford Focus ST® Edition, který nabízí vyladěný výkon pro opravdové nadšence řízení. Motor 2.3 EcoBoost poskytuje výkon 280 koní (206 kW) a je doplněný sadou ST pro závodní trať s výškově stavitelným KW podvozkem, brzdovými kotouči se třmeny Brembo a tlakově tvarovanými koly s pneumatikami Pirelli P-Zero Corsa. Výsledkem jsou ještě lepší jízdní vlastnosti. Focus ST Edition přijíždí v charakteristické barvě modrá Azura s černými kontrastními prvky včetně kol z lehkých slitin a zadního spojleru. Dojem rafinovanosti dotváří modré prošívání interiéru. Součástí standardní výbavy jsou sady Winter a Assist i audiosystém B&O.

PŘIZPŮSOBTE SI SVŮJ VŮZ FOCUS ST

Zobrazený model je Focus ST

PROHLÉDNĚTE SI VŮZ V AKCI

New Ford Focus ST

PRVKY VÝBAVY

Rear three quarter view of a Ford Focus ST in motion

STVOŘEN PRO VÝKON

Zážehový motor 2.3 EcoBoost ve Focusu ST vyvine výkon až 280 k (206 kW) a točivý moment 420 Nm. Elektronický samosvorný diferenciál a volitelné jízdní režimy zajišťují vynikající ovladatelnost a jízdní vlastnosti.

Prozkoumejte dynamiku vozu

Ford SYNC 4 with Connected Navigation

FORD SYNC 4

SYNC 4CX740S Launch - Don’t drive while distracted s 13,2" dotykovou obrazovkou a Connected NavigationFord Secure a Connected Navigation jsou předplacené se snadno propojí s vaším chytrým telefonem což vám umožní ovládat vše od telefonních hovorů přes hudbu až po navigaci. Prostřednictvím aplikace FordPassFordPass Connect umožňuje fungování může dojít pak můžete využívat například dálkové odemykání a zamykání.

Prozkoumejte FordPass

Prozkoumejte konektivitu vozu

Focus ST performance seats

MASIVNÍ A RAFINOVANÉ ZPRACOVÁNÍ

Přední sportovní sedadla nastavitelná ve 14 směrech a vyvinutá inženýry Ford Performance jsou optimalizována pro dokonalou polohu řidiče. Také čtyřsměrně nastavitelná bederní opěrka poskytuje vysokou úroveň podpory a pohodlí.

Prozkoumejte komfort a pohodlí vozu

Čelní pohled na Focus ST

NOVÁ TVÁŘ

Focus ST vyniká výraznou přepracovanou přídí, novou přední maskou a nápadnými LED světlomety s technologií LED Matrix.

Detail na řadicí páku

PŘEVODOVKA

Focus ST je k dispozici v 6stupňové manuální nebo 7stupňové automatické převodovce. Byl navržen speciálně tak, aby zlepšil jízdní dynamiku a pomohl snížit spotřebu paliva.

VYLEPŠETE SI VŮZ JEŠTĚ VÍCE

Ford Focus ST on the track

SADA ST PRO ZÁVODNÍ TRAŤ

Sada ST pro závodní trať vám umožní zajet nezapomenutelnou jízdu i na okruhu. Podvozek KW s lakovanými pružinami v modrém odstínu Ford Performance. Sportovní 18" brzdové kotouče s červenými třmeny Brembo, jaké znáte z modelu Mustang Mach-E GT. A pneumatiky Pirelli P-Zero Corsa s optimalizovanou přilnavostí a maximální ovladatelností.

Sada ST pro závodní trať přináší také leskle černé provedení kol z lehkých slitin, mřížky chladiče, spoileru a dalších detailů v nekompromisním stylu ST.

Ford Promotions

SLEDUJTE NAŠE AKTUÁLNÍ AKČNÍ NABÍDKY NA FORD FOCUS ST

Zjištěte více

Pro více informací klikněte na odkazy níže