FORD FOCUS ST

Inspirovaný výkonem; vyladěný pro silnici. Focus ST přináší dokonalý zážitek z jízdy s Fordem Focus ve variantě vysoce výkonného hatchbacku. 

Dostupný v pětidveřovém provedení nebo karoserii kombi. Tvarovaný exteriér s velkým zadním spojlerem kombinuje vynikající aerodynamiku s nápaditým designem. Zážehový motor 2.3 EcoBoost dosahuje výkonu 206 kW (280 k) a točivého momentu 420 Nm, což umožňuje zrychlení z 0 na 100 km/h za pouhých 5,7 sekundy.

Focus ST je také chytřejší než kdy dříve. Je vybaven pokročilými technologiemi jako jsou systém SYNC 4 s cloudovou navigací nebo dotyková obrazovka o úhlopříčce 13,2“. K dalším pokročilým funkcím patří 12,3“ digitální přístrojový štít, který vám umožní nastavit prioritu zobrazovaných informací. 

Všechny komponenty Focusu ST jsou vyladěny pro výkon. Elektronicky řízený samosvorný diferenciál optimalizuje točivý moment mezi hnacími koly a umožňuje vám projíždět zatáčkami s maximální přilnavostí a kontrolou. Zatímco nastavitelné jízdní režimy přizpůsobí vozidlo rozdílným podmínkám. 

PROHLÉDNĚTE SI, ČÍM VYNIKÁ

PŘIZPŮSOBTE SI SVŮJ VŮZ FOCUS ST

Zobrazený model je Focus ST

PROHLÉDNĚTE SI VŮZ V AKCI

New Ford Focus ST

KLÍČOVÉ PRVKY VÝBAVY

Rear three quarter view of a Ford Focus ST in motion

VYROBEN PRO VÝKON

2,3litrový zážehový motor EcoBoost poskytuje výkon 280 k a točivý moment 420 Nm. Elektronický samosvorný diferenciál, elektronicky nastavitelný adaptivní podvozekAdaptivní podvozek a volitelné jízdní režimy zajišťují vynikající ovladatelnost a jízdní dynamiku.

Prozkoumejte dynamiku vozu

Ford SYNC 4 with Connected Navigation

FORD SYNC 4

SYNC 4 s Connected NavFord Secure a Connected Nav, Ford Secure a zcela nová dotyková obrazovka o úhlopříčce 13,2” se bezdrátově propojí s vaším chytrým telefonem, což vám umožní ovládat vše od telefonních hovorů přes hudbu až po navigaci. Prostřednictvím aplikace FordPass pak můžete využívat například dálkové odemykání a zamykání.

Prozkoumejte FordPass

Prozkoumejte konektivitu vozu

Focus ST performance seats

MASIVNÍ A RAFINOVANÉ ZPRACOVÁNÍ

Přední sportovní sedadla nastavitelná ve 14 směrech a vyvinutá inženýry Ford Performance jsou optimalizována pro dokonalou polohu řidiče. Také čtyřsměrně nastavitelná bederní opěrka poskytuje vysokou úroveň podpory a pohodlí.

Prozkoumejte komfort a pohodlí vozu

Čelní pohled na Focus ST

NOVÁ TVÁŘ

Focus ST vyniká výraznou přepracovanou přídí, novou přední maskou a nápadnými LED světlomety s technologií LED Matrix.

Detail na řadicí páku

PŘEVODOVKA

K dispozici v 6stupňové manuální nebo 7stupňové automatické převodovce. Focus ST byl navržen speciálně tak, aby zlepšil jízdní dynamiku a pomohl snížit spotřebu paliva.

VYBERTE SI VÁŠ MOTOR

EcoBoost

Mimořádný výkon, přímé vstřikování paliva s maximální efektivitou.

 


Převodovka

6STUPŇOVÁ MANUÁLNÍ / 7STUPŇOVÁ AUTOMATICKÁ 


280 K

Maximální výkon


420 NM

Maximální točivý moment


5,7 S

Zrychlení z 0 na 100 km/h 

VYLEPŠETE SI VŮZ JEŠTĚ VÍCE

Focus ST zezadu v pohybu

SADA ST PRO ZÁVODNÍ TRAŤ

Připravte váš Focus ST na sportovní jízdu s novou sadou ST pro závodní trať. Výškově stavitelný KW podvozek z nerezové oceli s práškově lakovanými pružinami v modrém odstínu Ford Performance. 18“ přední brzdové kotouče Brembo s červenými brzdovými třmeny, které jste dosud mohli vidět u Mustangu Mach-E GT. A pneumatiky Pirelli P-Zero Corsa pro optimální přilnavost na vozovce.

Součástí sady jsou také černá odlehčená kola, černá lesklá mřížka chladiče a černě lakovaná střecha, spojler a zpětná zrcátka.

Ford Promotions

SLEDUJTE NAŠE AKTUÁLNÍ AKČNÍ NABÍDKY NA FORD FOCUS ST

Zjistěte více

Pro více informací klikněte na odkazy níže