JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?

Zadejte dotaz, hledané slovo
Home > Osobní vozy > GALAXY
Základní cena od Gross Retail Price (PV) včetně 21 % DPH
Zvýhodněná cena od Gross Promotional Price (PV) včetně 21 % DPH

FORD GALAXY

Cestujte luxusně a stylově

7místný vůz Ford Galaxy je o mnoho více než jen obyčejný vůz. Tento designový vůz dopřává cestujícím veškerý komfort na prémiové úrovni. Pro ještě větší pohodlí je k dispozici také ergonomické sedadlo řidiče s certifikací AGR pro zdravá záda jako výbava na přání, pokud ale potřebujete více prostoru pro vaše zavazadla, můžete veškeré sedačky sklopit. Pro zajištění maximální bezpečnosti je Ford Galaxy vybaven úchyty ISOFIX až pro 3 autosedačky ve druhé řadě.

Pro Ford Galaxy není pouze komfort číslo jedna; hospodárnost spolu s výkonem jsou důležitými znaky tohoto vozu. Úsporný motor 2.5 Duratec Hybrid kombinovaný s automatickou převodovkou dosahuje působivého výkonu, točivého momentu a umožňuje táhnout přívěs o hmotnosti až 1 510 kg.

Jak se rozhodnete?

Nádherné laky karoserie. Který je pro vás ten pravý?

Výkonný motor 2.5 Duratec Hybrid

Ford Galaxy je nabízen s výkonným a úsporným motorem 2.5 Duratec Hybrid, který je úspornější než konvenční motor.

Frame showing the interior structure and how the All-Wheel Drive balances

Pokročilý motor bez kompromisů

Díky dnešní vyspělé technologii již nemusíme dělat kompromisy mezi volbou výkonu a hospodárnosti. Ford Galaxy Hybrid dosahuje obojího díky motoru 2.5 Duratec Hybrid s výkonem 140 kW/190 k.

Komfortní a flexibilní prostor

Ford Galaxy je ideálním vozem pro celou rodinu. Komfortní ergonomická sedadla nebo například ISOFIX pro všechna sedadla druhé řady docílí, že každý člen posádky dorazí do cíle v bezpečí. V případě potřeby je možné přidat třetí řadu sedadel. I jako 7místné vozidlo dokáže Ford Galaxy převézt velké množství zavazadel. Jeho zavazadlový prostor činí až 300 litrů, při sklopení zadních sedadel až 1 301 litrů. Pro docílení maximální konektivity využijte aplikaci FordPass Connect, kde můžete vozidlo vzdáleně odemykat/zamykat, startovat nebo pozorovat stav vozidla. Luxusní design, prémiové materiály a excelentní jízda - to je ta pravá první třída.

EcoBoost petrol engine

Motory, které odpovídají přísným normám

Všechny motory dostupné pro Ford Galaxy splňují emisní normu Euro 6.2. Jsou měřeny metodikou celosvětově harmonizovaného zkušebního postupu pro lehká užitková vozidla WLTP, která testuje spotřeby paliva a emise CO2.

Systém, který pomáhá chránit chodce

Pre-Collision Assist s detekcí chodců sleduje prostor před vozem prostřednictvím kamery. Zaznamená-li riziko střetu s jiným vozidlem, chodcem nebo cyklistou, upozorní vás na to. Pokud včas nezareagujete, systém začne automaticky brzdit, aby snížil závažnost následků srážky nebo jí v některých případech dokonce zcela zabránil. 

Ford Galaxy interior bird's perspective showing the airbags

Výbavové stupně pro Ford GALAXY

Specifikace (PDF 1.4MB)
 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Top