JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?

Zadejte dotaz, hledané slovo
Home > Osobní vozy > GALAXY > Výbava > Pohodlí a praktičnost

Stylový. Komfortní. S modemem.

Se speciálně navrženými ergonomickými sedadly, dokonale tvarovaným moderním designem a pokročilou konektivitou se jedná o skutečně prvotřídní zážitek. Vítejte na palubě Fordu Galaxy.

Family inside car

Komfortní a flexibilní prostor

Ford Galaxy je ideálním vozem pro celou rodinu. Komfortní ergonomická sedadla nebo například ISOFIX pro všechna sedadla druhé řady docílí, že každý člen posádky dorazí do cíle v bezpečí. V případě potřeby je možné přidat třetí řadu sedadel. I jako 7místné vozidlo dokáže Ford Galaxy převézt velké množství zavazadel. Jeho zavazadlový prostor činí až 300 litrů, při sklopení zadních sedadel až 1 301 litrů. Pro docílení maximální konektivity využijte aplikaci FordPass Connect, kde můžete vozidlo vzdáleně odemykat/zamykat, startovat nebo pozorovat stav vozidla. Luxusní design, prémiové materiály a excelentní jízda - to je ta pravá první třída.

Buďte chytřejší

Aplikace FordPass vás udržuje v kontaktu s vaším vozem Ford Galaxy. Sledujte polohu vozidla, zamykejte/odemykejte či startujte vozidlo na dálku nebo se vyhněte husté dopravě s funkcí Live TrafficSlužba Live Traffic. Veškeré informace o vozidle, jako je například stav nabití a nádrže nebo tlak pneumatik, ihned zobrazte v aplikaci FordPass ve vašem chytrém telefonu a buďte v obraze.

 

FordPass Connect hand with a mobile phone

Snadné sklápění sedadel tlačítkem

Inovativní systém snadného sklápění sedadel EasyFold umožňuje sklopit kterékoliv sedadlo ve druhé řadě pouhým stiskem tlačítka. Při nakládaní větších předmětů pak oceníte funkce Easy Fold a Power Raise, jejichž zásluhou lze sedadla ve třetí řadě tlačítkem sklápět i opět narovnat.

Sedadla, která vám poskytnou vynikající oporu

Pro řidiče a spolujezdce jsou dostupná vyhřívaná komfortně tvarovaná přední sedadla, nastavitelná v 10 směrech, navíc s pamětí polohy řidiče (kromě bederní opěrky).

Ergonomic Seats

Sedí se vám pohodlně?

Vůz Galaxy je k dispozici se speciálně navrženým ergonomickým sedadlem, které maximalizuje oporu zad a udržuje vás v pohodlí i na nejdelších cestách. Sedadlo nastavitelné 18 způsoby (včetně elektricky ovládané bederní opěrky, nastavitelné čtyřmi způsoby) bylo certifikováno agenturou AGR (Kampaň za zdravější záda) a je doporučované lékaři a fyzioterapeuty.

Bezdotykové ovládání pátých dveří usnadňuje jejich otevírání i zavírání

Když přijdete k autu s plnou náručí, stačí mávnout nohou pod nárazníkem. Ford Galaxy zaznamená přítomnost vašeho klíče KeyFree a jeho páté dveře se automaticky otevřou, popřípadě zavřou.

Man opening the boot of the grey Ford Galaxy without hands
Ford Galaxy interior showing steering column and dashboard

Elektricky nastavitelné sedadlo řidiče s pamětí polohy

Nastupování a vystupování z Fordu Galaxy je nyní snadnější díky elektricky nastavitelnému sedadlu s paměti polohy řidiče, které se odsouvá a uvolňuje místo. Paměťová funkce je propojena se sedadlem řidiče, které je nastavitelné v 10 směrech a vždy se vrací zpět do vaší ideální polohy pro řízení.

Nastartujete stiskem tlačítka

Není potřeba používat klíč. Stačí sešlápnout brzdový pedál vozu, stisknout startovací tlačítko Ford Power a motor okamžitě naskočí.

Ford Power Starter Button
Ford SYNC 2 hand on the touchscreen

Nejmodernější hands-free technologie

Ford SYNC 3 vám pomáhá zůstat ve spojení. Díky ní můžete ovládat váš chytrý telefon, hudbu a navigaci pomocí hlasového nebo dotykového ovládání. Mimo jiné také můžete odesílat pokyny z vašeho telefonu přímo do systému SYNC 3. Systém je vybaven 8" dotykovou obrazovkou, která podporuje vícedotyková gesta tažení, oddalování či přibližování pomocí prstů. Díky rozhraní Apple CarPlay, Android Auto a Applink můžete také procházet některé aplikace vašeho chytrého telefonu.

Ford Galaxy sunroof with clouds in the sky

Světlejší a vzdušnější interiér díky panoramatické střeše

Stačí stisknout tlačítko a elektricky ovládaná roleta se stáhne, čímž do kabiny pustíte slunce a svěží vzduch. Ochranná vrstva Solar Reflect a elektricky ovládaná sluneční clona v případě potřeby zajišťují stín a soukromí.

Inovativní stěrače

Speciálně vyvinuté stěrače Aqua Blade Clearview zajišťují rozmíštění kapaliny po celé délce stěračů. Výsledkem je čistější čelní sklo a lepší viditelnost. Tato jedinečná technologie rovněž využívá méně ostřikovací kapaliny, tudíž ji nebudete muset doplňovat tak často.

Ford Galaxy with detail on wipers
Top