Home > Osobní vozy > GALAXY > Výbava > Pohodlí a praktičnost

Stylový. Komfortní. S modemem.

Se speciálně navrženými ergonomickými sedadly, dokonale tvarovaným moderním designem a pokročilou konektivitou se jedná o skutečně prvotřídní zážitek. Vítejte na palubě Fordu Galaxy.

Family inside car

Váš klíč k propojenějšímu světu 

Ford Galaxy je k dispozici s palubním modemem FordPass ConnectFordPass Connect 2020. Tento systém nabízí celou řadu užitečných funkcí včetně bezdrátového připojení 4G LTE WiFiWiFi 4G CZ až pro deset zařízení, takže vy i vaše posádka můžete zůstat připojeni. Dopravní informace se zobrazují přímo v satelitním navigačním systému, abyste se vyhnuli dopravním komplikacím.

Přístup k dalším funkcím získáte v aplikaci FordPass 

FordPass Connect bude ještě užitečnější v kombinaci s vaším mobilním telefonem a aplikací FordPass. Po připojení budete mít k dispozici řadu nových užitečných funkcí. Například můžete svůj telefon používat k vyhledání zaparkovaného vozu nebo jeho zamknutí či odemknutí na dálku. Můžete monitorovat hladinu paliva v nádrži, najeté kilometry i tlak v pneumatikách. Také můžete na svůj mobilní telefon přijímat zprávy o technickém stavu vozidla. Navíc, pokud máte i automatickou převodovku, můžete dokonce na dálku nastartovat a vůz si vyhřát a rozmrazit, ještě než nastoupíte. Také si můžete naprogramovat navigaci z domova a odeslat cíl cesty přímo ze svého telefonu do vozidla.

FordPass Connect hand with a mobile phone

Snadné sklápění sedadel tlačítkem

Inovativní systém snadného sklápění sedadel EasyFold umožňuje sklopit kterékoliv sedadlo ve druhé řadě pouhým stiskem tlačítka. Při nakládaní větších předmětů pak oceníte funkce Easy Fold a Power Raise, jejichž zásluhou lze sedadla ve třetí řadě tlačítkem sklápět i opět narovnat.

Sedadla, která vám poskytnou vynikající oporu

Pro řidiče a spolujezdce jsou dostupná vyhřívaná komfortně tvarovaná přední sedadla, nastavitelná v 10 směrech, navíc s pamětí polohy řidiče (kromě bederní opěrky).

Ergonomic Seats

Sedí se vám pohodlně?

Vůz Galaxy je k dispozici se speciálně navrženým ergonomickým sedadlem, které maximalizuje oporu zad a udržuje vás v pohodlí i na nejdelších cestách. Sedadlo nastavitelné 18 způsoby (včetně elektricky ovládané bederní opěrky, nastavitelné čtyřmi způsoby) bylo certifikováno agenturou AGR (Kampaň za zdravější záda) a je doporučované lékaři a fyzioterapeuty.

Bezdotykové ovládání pátých dveří usnadňuje jejich otevírání i zavírání

Když přijdete k autu s plnou náručí, stačí mávnout nohou pod nárazníkem. Ford Galaxy zaznamená přítomnost vašeho klíče KeyFree a jeho páté dveře se automaticky otevřou, popřípadě zavřou.

Man opening the boot of the grey Ford Galaxy without hands
Ford Galaxy interior showing steering column and dashboard

Elektricky nastavitelné sedadlo řidiče s pamětí polohy

Nastupování a vystupování z Fordu Galaxy je nyní snadnější díky elektricky nastavitelnému sedadlu s paměti polohy řidiče, které se odsouvá a uvolňuje místo. Paměťová funkce je propojena se sedadlem řidiče, které je nastavitelné v 10 směrech a vždy se vrací zpět do vaší ideální polohy pro řízení.

Ford SYNC 2 hand on the touchscreen

Nejmodernější hands-free technologie

Systém SYNC 3 s hlasovým ovládáním a dotykovou obrazovkou představuje novou úroveň komunikačních a zábavních systémů. Na přání je k dispozici s barevnou dotykovou 8“ obrazovkou. Tato obrazovka s vysokým rozlišením umožňuje intuitivní hlasové nebo dotykové ovládání nejdůležitějších funkcí jako je telefon, audio nebo navigace. Nyní navíc systém poskytuje plnou podporu českého jazyka, díky čemuž je ovládání ještě snazší a příjemnější.

Ford Galaxy sunroof with clouds in the sky

Světlejší a vzdušnější interiér díky panoramatické střeše

Stačí stisknout tlačítko a elektricky ovládaná roleta se stáhne, čímž do kabiny pustíte slunce a svěží vzduch. Ochranná vrstva Solar Reflect a elektricky ovládaná sluneční clona v případě potřeby zajišťují stín a soukromí.

Inovativní stěrače

Speciálně vyvinuté stěrače Aqua Blade Clearview zajišťují rozmíštění kapaliny po celé délce stěračů. Výsledkem je čistější čelní sklo a lepší viditelnost. Tato jedinečná technologie rovněž využívá méně ostřikovací kapaliny, tudíž ji nebudete muset doplňovat tak často.

Ford Galaxy with detail on wipers
Top