Home > Osobní vozy > GALAXY > Výbava > Pohodlí a praktičnost

Pohodlí a praktičnost

Komfort, luxusní výbava a nepopiratelný pocit, že cestujete první třídou. Vítejte na palubě Fordu Galaxy.

Snadné sklápění sedadel tlačítkem

Inovativní systém snadného sklápění sedadel EasyFold umožňuje sklopit kterékoliv sedadlo ve druhé řadě pouhým stiskem tlačítka. Při nakládaní větších předmětů pak oceníte funkce Easy Fold a Power Raise, jejichž zásluhou lze sedadla ve třetí řadě tlačítkem sklápět i opět narovnat.

Sedadla, která vám poskytnou vynikající oporu a navíc i masáž.

Pro řidiče a spolujezdce jsou dostupná multifunkční masážní sedadla s 11 pneumatickými polštáři masírující stehna, hýždě a oblast bederních svalů při dluhé jízdě.

Man opening the boot of the grey Ford Galaxy without hands

Bezdotykové ovládání pátých dveří usnadňuje jejich otevírání i zavírání

Když přijdete k autu s plnou náručí, stačí mávnout nohou pod nárazníkem. Nový Ford Galaxy zaznamená přítomnost vašeho klíče KeyFree a jeho páté dveře se automaticky otevřou, popřípadě zavřou.

Volant, který se vám přizpůsobí

Volant lze seřídit výškově i podélně, abyste si mohli najít ideální polohu za volantem.

Ford SYNC 2 hand on the touchscreen

Nejmodernější hands-free technologie

Systém SYNC 3 s hlasovým ovládáním a dotykovou obrazovkou představuje novou úroveň komunikačních a zábavních systémů. Na přání je k dispozici s barevnou dotykovou 8“ obrazovkou. Tato obrazovka s vysokým rozlišením umožňuje intuitivní hlasové nebo dotykové ovládání nejdůležitějších funkcí jako je telefon, audio nebo navigace. Nyní navíc systém poskytuje plnou podporu českého jazyka, díky čemuž je ovládání ještě snazší a příjemnější.

Ford Galaxy sunroof with clouds in the sky

Světlejší a vzdušnější interiér díky panoramatické střeše

Stačí stisknout tlačítko a elektricky ovládaná roleta se stáhne, čímž do kabiny pustíte slunce a svěží vzduch. Ochranná vrstva Solar Reflect a elektricky ovládaná sluneční clona v případě potřeby zajišťují stín a soukromí.

Inovativní stěrače

Speciálně vyvinuté stěrače Aqua Blade Clearview zajišťují rozmíštění kapaliny po celé délce stěračů. Výsledkem je čistější čelní sklo a lepší viditelnost. Tato jedinečná technologie rovněž využívá méně ostřikovací kapaliny, tudíž ji nebudete muset doplňovat tak často.

Ford Galaxy with detail on wipers
Top