Home > Osobní vozy > MONDEO > Mimořádná nabídka > Personal

Mimořádná nabídka Ford Mondeo

Ford Mondeo

FORD MONDEO

Prohlédněte si mimořádné nabídky níže

Nabídky ostatních modelů

 • Ford Mondeo

  Již za 750 900 Kč.

  Nebo za 9 940 Kč měsíčně s Ford Credit úvěrem 3,33 %*.

  Ford Mondeo

  Ford Mondeo se pyšní elegantním designem a inovativními technologiemi, je to vůz všestranný a výkonný. V nabídce se vznětovým motorem 2.0 EcoBlue ve verzích 5dv. i kombi nebo v hybridní verzi v provedení kombi. Hybridní technologie ve Fordu Mondeo využívá hned dva zdroje energie: konvenční 2.0 l benzínový motor a elektromotor napájený akumulátory. Systém automaticky přepíná mezi hnacími jednotkami nebo využívá obě, aby zajistil dokonalou harmonii dynamiky a hospodárnosti. Díky tomu nabízí Mondeo Hybrid kombi dokonalou kombinaci nízké spotřeby a emisí CO2 (od 99 g/km).

  A vždy s prodlouženou zárukou Ford Protect 5 let / 100 000 km. 

  Seznamte se s manažerským vozem budoucnosti, vyžádejte si testovací jízdu nebo nezávaznou cenovou nabídku.

  *Reprezentativní příklad financování Ford Credit: cena vozu včetně DPH 750 900 Kč, cena vozu bez DPH 620 579 Kč, záloha 40 %: 300 360 Kč, doba trvání úvěru 60 měsíců, pevná zápůjční úroková sazba 3,33 % p.a., měsíční splátka úvěru včetně pojištění 9 940 Kč. Nabídka platí pouze pro právnické osoby a podnikatele do 31. 12. 2020 a nejedná se o závaznou nabídku na uzavření smlouvy. Splátka zahrnuje havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti sjednané na dobu trvání úvěrové smlouvy. Individuální nabídku a nabídku pro spotřebitele vám připraví autorizovaný partner Ford.

  Ilustrativní vyobrazení verze Ford Mondeo Titanium Hybrid. Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících a katalozích.

Top