Home > Osobní vozy > MONDEO > Mimořádná nabídka > Personal

Mimořádná nabídka Ford Mondeo

Ford Mondeo

FORD MONDEO

Prohlédněte si mimořádné nabídky níže

Nabídky ostatních modelů

 • Ford Mondeo

  Již za 750 900 Kč.

  Bonus až 30 000 Kč s financováním Bezstarostná jízda.*

  Ford Mondeo

  Využijte jedinečné nabídky financování vašeho nového vozu od Ford Credit. První tři měsíční splátky vám budou odloženy (měsíční splátky úvěru, pojištění hrazeno zákazníkem) a další tři splátky pak ještě pomůžeme pokrýt prostřednictvím fixního jednorázového bonusu ve výši až 30 000 Kč.

  Ford Mondeo je také dostupný jako hybrid v provedení kombi. Technologie využívá hned dva zdroje energie: konvenční 2.0 l benzínový motor a elektromotor napájený akumulátory. Systém automaticky přepíná mezi hnacími jednotkami nebo využívá obě, aby zajistil dokonalou harmonii dynamiky a hospodárnosti. Díky tomu nabízí Mondeo Hybrid kombi dokonalou kombinaci nízké spotřeby a emisí CO2 (99 g/km), všestrannosti a výkonu. I na koupi Fordu Mondeo Hybrid můžete využít bonusu s financováním Bezstarostná jízda.

  A vždy s prodlouženou zárukou Ford Protect 5 let / 100 000 km.

  Seznamte se s manažerským vozem budoucnosti, vyžádejte si testovací jízdu nebo nezávaznou cenovou nabídku.

  *Nabídka financování Ford Credit platí pouze pro právnické osoby a podnikatele do 30. 9. 2020 a nejedná se o závaznou nabídku na uzavření smlouvy. Splátka zahrnuje havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti sjednané na dobu trvání úvěrové smlouvy. Pojištění všech skel vozidla s limitem plnění až do výše 30 000 Kč v ceně úvěru. Individuální nabídku a nabídku pro spotřebitele vám připraví autorizovaný partner Ford.
  Reprezentativní příklad úvěru Ford Ideal Bezstarostná jízda: Ford Mondeo Trend, 5dv., 2.0 EcoBlue 120 k, cena vozu vč. DPH 750 900 Kč, záloha 30 % 225 270 Kč, doba trvání úvěru 60 měsíců, pevná zápůjční úroková sazba 5,16 %, měsíční splátka (1. až 3., jen pojištění) 1 592 Kč, měsíční splátka (4. až 60., úvěr + pojištění) 12 144 Kč.

  Ilustrativní vyobrazení verze Ford Mondeo Titanium Hybrid. Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících a katalozích.

Top