Home > Osobní vozy > NOVÉ MONDEO > Výbava > Pohodlí a praktičnost

Užijte si každou cestu

Díky chytrým technologiím a promyšlené konstrukci nového Fordu Mondeo si vy i vaši spolucestující užijete každou cestu na maximum. Od ambientního osvětlení interiéru s přepínatelným barevným provedením přes automatickou klimatizaci až po masážní sedadla… Všechny detaily jsou navržené tak, abyste se ve voze cítili uvolněně. A pokud potřebujete ještě více prostoru pro vaše zavazadla, je nové Mondeo k dispozici také ve verzi kombi.

Hospodárná praktičnost

Kvůli větším akumulátorům obětuje většina hybridních vozů nízké spotřebě zavazadlový prostor. Ale nové Mondeo Hybrid kombi je díky chytré konstrukci a inteligentnímu designu jiné: nabízí tolik prostoru, kolik jen budete potřebovat. Jeho zavazadlový prostor má mimořádný objem až 1508 litrů, manipulaci s nákladem pak usnadňuje plochá podlaha. Tento hybridní vůz je právě tak všestranný, jako hospodárný.

Ford Mondeo interior detail showing stowage space
Ford Mondeo close crop of SYNC 3 screen

Nejmodernější hands-free technologie

I při cestování autem můžete být ve spojení se světem. Systém SYNC 3 umožňuje bezproblémovou integraci vašeho chytrého telefonu, díky čemuž máte stále pod kontrolou všechny funkce od telefonních hovorů a textových zpráv, až po poslech hudby, klimatizaci a satelitní navigaci – to vše prostřednictvím 8'' dotykové obrazovky nebo pomocí jednoduchých hlasových příkazů.

Elektricky ovládané zadní výklopné dveře

Tento důmyslný systém maximálně usnadňuje nakládání a vykládání zavazadel z vašeho nového Mondea. Páté dveře se otevírají i zavírají automaticky po stisku tlačítka. Lze dokonce i nastavit požadovanou výšku otevření pátých dveří.

Ford Mondeo detail of power tailgate

Stisknutím tlačítka odmrazte vaše čelní sklo

Tato užitečná funkce umožňuje rychlý odjezd v mrazivých ránech. Jednoduše stisknete tlačítko a topná tělíska rozpustí námrazu nebo zamlžení na čelním okně. Současně pomohou zbavit námrazy stěrače. I když je venku pod nulou, budete mít jasný výhled během chvíle.

Světlejší a vzdušnější interiér díky panoramatické střeše

Některé dny jsou stvořené k tomu, abychom si užívali tepla slunce. Stačí stisknout tlačítko a elektricky ovládaná roleta se posune, aby pustila do kabiny přirozené světlo přes panoramatickou střechu. Pro verzi kombi je panoramatická střecha stahovatelná, s elektrickým otevíráním a zavíráním.

View of Ford Mondeo interior through open rooftop
Ford Mondeo interior with close crop of Sony system panel

Váš výběr hudby

Vyberte si pokročilý navigační systém Sony s 12 hi-fi reproduktory a příjmem DAB.

Bezstarostné sdílení vozu díky MyKey®

MyKey® umožňuje omezit nejvyšší dosažitelnou rychlost, nastavit upozornění na nezapnuté pásy a dokonce i regulovat hlasitost audiosystému. Díky této technologii máte možnost nastavit vybraná omezení pro jeden z klíčů dálkového ovládání, a mít tak své fleetové vozy pod kontrolou. Neomezený klíč „správce“ si můžete ponechat pro sebe. Pokud chcete, může jich být i více.

Ford MyKey detail of dashboard
Multi-Contour Seat

Sedadla, která vám poskytnou vynikající oporu a navíc i masáž

Pro řidiče a spolujezdce jsou dostupná multifunkční masážní sedadla s 11 pneumatickými polštáři masírující stehna, hýždě a oblast bederních svalů při dlouhé jízdě. Tato výbava obsahuje i funkci pro snadný přístup do vozu, kdy dojde k vyfouknutí vnějšího polštáře při otevření dveří, a umožňuje nastavit potřebnou oporu polštářů včetně bočního vedení.

Nastavte si noční osvětlení interiéru podle nálady

V noci můžete atmosféru ve voze ozvláštnit prémiovým ambientním osvětlením v příjemném odstínu.

Ford Mondeo close crop of central console with ambient lighting
Ford Mondeo interior detail of 230V power socket

Elektrické zásuvky

Kromě standardně dodávané 12V zásuvky je k dispozici i zásuvka na 230 V: ideální pro napájení notebooku nebo jiného zařízení bez nutnosti používání adaptéru.

Top