Home > Osobní vozy > MONDEO > Výbava > Pohodlí a praktičnost

Pohodlí a praktičnost

Stisknutím tlačítka odmrazte vaše čelní sklo

Tato užitečná funkce umožňuje rychlý odjezd v mrazivých ránech. Jednoduše stisknete tlačítko a supertenká topná tělíska rozpustí námrazu nebo zamlžení na čelním okně. Současně pomohou zbavit námrazy stěrače. I když je venku pod nulou, okno bude čisté do několika sekund.

Světlejší a vzdušnější interiér díky panoramatické střeše

Stačí stisknout tlačítko a elektricky ovládaná roleta se stáhne, čímž do kabiny pustíte slunce a svěží vzduch. Ochranná vrstva Solar Reflect a elektricky ovládaná sluneční clona v případě potřeby zajišťují stín a soukromí.

Red Ford Mondeo with a panoramic roof parking between two cars on the street
Ford Mondeo interior detail with automatic transmission and ambient lighting

Nastavte si noční osvětlení interiéru podle nálady

V noci můžete atmosféru ve voze ozvláštnit decentním rozptýleným osvětlením v příjemném odstínu.

Zpětné zrcátko s ochranou proti oslnění

Jízda v noci je mnohem snazší, když vás neustále neoslňují světla automobilů za vámi. Inovativní elektrochromatické zpětné zrcátko automaticky rozpozná záři světlometů a přepne se do tlumeného nastavení.

A detail of a woman looking into auto dimming rear view mirror
Ford MyKey

Bezstarostné sdílení vozu díky MyKey®

MyKey® umožňuje omezit nejvyšší dosažitelnou rychlost, nastavit upozornění na nezapnuté pásy a dokonce i regulovat hlasitost audiosystému. Díky této technologii máte možnost nastavit vybraná omezení pro jeden z klíčů dálkového ovládání, a mít tak své fleetové vozy pod kontrolou. Neomezený klíč „správce“ si můžete ponechat pro sebe. Pokud chcete, může jich být i více.

Sedadla, která vám poskytnou vynikající oporu a navíc i masáž.

Pro řidiče a spolujezdce jsou dostupná multifunkční masážní sedadla s 11 pneumatickými polštáři masírující stehna, hýždě a oblast bederních svalů při dluhé jízdě.

Multi-Contour Seat
Top