NOVÝ PLNĚ ELEKTRICKÝ MUSTANG MACH-E® RALLY


Poprvé vezmeme Mustanga tam, kam jsme ho ještě nikdy nevzali – na šotolinu.

Představujeme nový plně elektrický Mustang Mach-E® Rally inspirovaný závody rally. Vůbec první Mustang, kterému je dobře na asfaltu i v terénu.

Mustang Mach-E Rally vypadá přesně tak, jak má. Dramatický zadní spojler, jedinečný tvar karoseriemach-e rally - fog lights a odolná leskle bílá 19" kola z lehkých slitin, která jsou inspirována dlouhou historií rally vozů Ford.

Mustang Mach-E Rally bude možné objednat na začátku roku 2024. Získejte nejnovější informace o tomto voze i o ostatních vozech z řady Mustang Mach-E kliknutím na tlačítko "Přihlásit se k odběru novinek".

 

Přihlásit se k odběru novinek

New All Electric Mustang Mach-E® Rally

NEJEN NA OKRASU

Mustang Mach-E Rally se může pochlubit řadou vylepšení, která přenesou svobodu a zábavu Mustangu Mach-E na nezpevněné cesty. Mezi vylepšení patří vyladěná verze pohonu Mustangu Mach-E GT, jedinečný podvozek se speciálně upravenými pružinami a tlumiči MagneRide®mach-e rally - MagneRide či pneumatiky, které ve srovnání s Mustangem Mach-E GT disponují větší bočnicí a nabízí lepší přilnavost k drolivému povrchu.

Součástí je také nový jízdní režim RallySport, který dokáže upravit nastavení elektronických systémů a zajistit lepší kontrolu a ovladatelnost v zatáčkách na šotolině.

New All Electric Mustang Mach-E® Rally interior

POHODLÍ I PŘI RYCHLÉ JÍZDĚ

Žádná ochranná klec! Uvnitř vozu vás čeká kombinace pohodlí, praktičnosti a elegance, což dokonale podtrhují ikonická bílá kola. Usedněte do závodních sedadel Ford s leskle bílými opěradly a vyraženým nápisem „Mach-E Rally“.

Pro více informací klikněte na odkaz níže